Založ si blog

Peniaze dochádzajú, je čas na vojnu

Jemen je na pokraji kolapsu. Vyvražďovanie zo strany Saudov krásne pokračuje, Francúzi veselo predávajú zbrane Saudskej Arábii, jednej z krajín, ktorá si so žiadnymi ľudskými právami starosti nerobí. Veľmi mi to pripomína podporu iránskeho šacha a následnú revolúciu, s ktorou nejako západ nerátal.
USA sa rozhodujú, či zaútočia na Sýriu za trápny chemický útok, ktorý Asad vôbec nepotreboval. No na druhej strane veslo zaútočil Izrael na základňu v Homse a čuduj sa svete, nikto na neho nejde útočiť. V Palestíne bolo zastrelených niekoľko desiatok Palestínčanov a to znova nikomu nevadí. To sa môže.
Škripaľová obžila a prepustili ju bez akejkoľvek ujmy. Škripaľ je už tiež mimo ohrozenia. Vôbec sa už nevie, čo za chemická látka bola použitá, ale základná vec, že bolo obvinené Rusko, ktoré to môže mať úplne v…
USA začalo obchodnú vojnu s Čínou a to čírou náhodou vtedy, keď Čína nahrádza petrodolár petrojuanom.
Spojené štáty aj s SA chceli zničiť ruskú ekonomiku nízkou cenou ropy. Neuspeli a sami sa dostali do obrovských problémov, kedy bridlicové ropné produkty akosi nestíhali.
Nie je čudo, že sa Rusko vzdáva západných hodnôt, samé klamstvo, útoky, podvody. Rusko ani Čína už nemajú čo získať zo západných hodnôt. Časť Európy a Ázia pravdepodobne pôjde svojou cestou už bez nás.
Francúzsko, Británia či Spojené štáty už nemajú žiadnej hanby, podporujú diktatúry, ktoré im vyhovujú a nakupujú zbrane za doláriky. Dejiny sa opakujú. Facebook síce priznal špehovanie, ale vlastne nič sa nestalo, veď obvinili Rusko. Tak to pokračuje, až je to absurde komické. Vojna už začala, len my sme si to ešte neuvedomili. Teda ako kto. Vojnoví štváči ako Klus, Dzurinda, Šebej a už aj Sulík, ktorý nechce trhať partu atď… Čo sú to za ľudia, čo bažia po krvi?

1460
561
Posledný 13. 04. 2018, 22:41:18

Harabin verzus Mistrík v prieskume, politické EP vykopávky na RTVS a rozprávka o bohatom Slovensku

16.09.2018

Pred nedávnom ešte nemal pán Harabin žiadne šance podľa mainstreamu za prezidenta SR a favorizoval Mistríka. Prišiel nedávny veľmi diskutovaný prieskum a tu skončil na piatom mieste. V prakticky viac »

Dankove stranícke sídla, transparentne netransparentné účty, Sulík všetko zadarmenko zruší, ale platená RTVS musí ostať

11.09.2018

Ozaj nerozumiem Dankovi, o čo mu ide. Prioritné sú stranícke sídla? Počty členov? Nemala by to byť náhodou služba ľudu a nie panovanie nad ním? Aj som sa pousmial nad niektorými výrokmi o viac »

Škola v časoch socializmu, SNP bolo zorganizované USA a rok 1938 vôbec nebol

05.09.2018

Začnem malinou zo sveta socializmu, ktorý v podobe komunistického podávania obeda zadarmo všetkým deťom dokonca nepraktizoval ani bývalý režim. Ani tie vlaky za socíka neboli zadara. Áno, vraciame viac »

porošenko, klimkin

Pasy vybičovali predvolebnú rétoriku Kyjeva

22.09.2018 12:00

Najnovší škandál sa týka vydávania maďarských pasov etnických Maďarov ukrajinským občanom maďarského pôvodu.

Jean-Claude Juncker

Juncker: Platiť dolármi v rámci Európskej únie je absurdné

22.09.2018 11:22

Predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker pokladá používanie amerického dolára ako platobného prostriedku vnútri Európskej únie za absurdnosť.

kábul, afganistan, útok, terorizmus

Trhavina nastražená Talibanom usmrtila v Afganistane deväť detí

22.09.2018 11:10

Výbušnina bola pri kontrolnom stanovišti a jej úlohou bolo usmrtiť príslušníkov bezpečnostných jednotiek.

peniaze, domino, riziko, investícia, investor

USA a Čína spolu nehovoria. Peking ruší obchodné rokovania

22.09.2018 10:32

Čína zrušila obchodné rozhovory so Spojenými štátmi, ktoré sa mali uskutočniť počas nasledujúcich dní, tvrdí The Wall Street Journal.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 264
Celková čítanosť: 816973x
Priemerná čítanosť článkov: 3095x

Autor blogu

Kategórie