Založ si blog

Peniaze dochádzajú, je čas na vojnu

Jemen je na pokraji kolapsu. Vyvražďovanie zo strany Saudov krásne pokračuje, Francúzi veselo predávajú zbrane Saudskej Arábii, jednej z krajín, ktorá si so žiadnymi ľudskými právami starosti nerobí. Veľmi mi to pripomína podporu iránskeho šacha a následnú revolúciu, s ktorou nejako západ nerátal.
USA sa rozhodujú, či zaútočia na Sýriu za trápny chemický útok, ktorý Asad vôbec nepotreboval. No na druhej strane veslo zaútočil Izrael na základňu v Homse a čuduj sa svete, nikto na neho nejde útočiť. V Palestíne bolo zastrelených niekoľko desiatok Palestínčanov a to znova nikomu nevadí. To sa môže.
Škripaľová obžila a prepustili ju bez akejkoľvek ujmy. Škripaľ je už tiež mimo ohrozenia. Vôbec sa už nevie, čo za chemická látka bola použitá, ale základná vec, že bolo obvinené Rusko, ktoré to môže mať úplne v…
USA začalo obchodnú vojnu s Čínou a to čírou náhodou vtedy, keď Čína nahrádza petrodolár petrojuanom.
Spojené štáty aj s SA chceli zničiť ruskú ekonomiku nízkou cenou ropy. Neuspeli a sami sa dostali do obrovských problémov, kedy bridlicové ropné produkty akosi nestíhali.
Nie je čudo, že sa Rusko vzdáva západných hodnôt, samé klamstvo, útoky, podvody. Rusko ani Čína už nemajú čo získať zo západných hodnôt. Časť Európy a Ázia pravdepodobne pôjde svojou cestou už bez nás.
Francúzsko, Británia či Spojené štáty už nemajú žiadnej hanby, podporujú diktatúry, ktoré im vyhovujú a nakupujú zbrane za doláriky. Dejiny sa opakujú. Facebook síce priznal špehovanie, ale vlastne nič sa nestalo, veď obvinili Rusko. Tak to pokračuje, až je to absurde komické. Vojna už začala, len my sme si to ešte neuvedomili. Teda ako kto. Vojnoví štváči ako Klus, Dzurinda, Šebej a už aj Sulík, ktorý nechce trhať partu atď… Čo sú to za ľudia, čo bažia po krvi?

1460
561
Posledný 13. 04. 2018, 22:41:18

Pussy Riot Pohoda, Kiska chce moc, pochvala Lidlu a kto má kontakt na Nočných vlkov?

10.07.2018

Začnem pozitívnou správou. Už ste sa tešili niekedy, že v obchode niečo nemajú? Samozrejme okrem slniečkárov v Bille, ktorá stiahla Zem a Vek. Nuž, ja som sa potešil, pretože v Lidli zrušili viac »

Vznik neoliberálnej sekty v priamom prenose a veriaci kresťania v chaose

06.07.2018

Súčasný pohyb či už Slušného Slovenska, alebo aj niektorých osobností vrátane cirkevných predstaviteľov nepripomína nič iné ako vznik sekty. Kto si pozrie poučku pojmu sekta na wiki, musí viac »

Pohoda bez národností a kresťanov, Havran „na odchode“ z RTVS a zrušenie koncesionárskych poplatkov.

05.07.2018

Výroky, vyjadrenia a cenzúra. Ďalší súkromný podnikateľ si robí reklamu prostredníctvom verejnoprávnej RTVS a ešte mu pritom pomáha Rádio FM. Po výroku Michala Kaščáka v Rádiu FM: „…národne, viac »

Benjamin Netanjahu Vladimir Putin

Helsinky: Izrael spomenuli, pochválili a zabudli naň

17.07.2018 18:48

V Helsinkách na americko-ruskom summite na najvyššej úrovni sa hovorilo aj o Izraeli, ale aj podľa Tel Avivu iba symbolicky. O hlavných otázkach rokoval totiž premiér Benjamin Netanjahu v Moskve.

Charles Schumer

O čom hovoril Trump s Putinom medzi štyrmi očami? Schumer žiada vypočuť Pompea

17.07.2018 18:47

Líder demokratickej menšiny v Senáte Chuck Schumer žiada vypočutie ministra zahraničia Mikea Pompea s cieľom dozvedieť sa viac o rokovaniach Trumpa a Putina.

USA-RUSSIA/SUMMIT

Putin zvládol Trumpa. Nič sa nemení

17.07.2018 18:21

Ruský prezident Vladimir Putin vyhral nad šéfom Bieleho domu Donaldom Trumpom v disciplíne, v ktorej by mal americký miliardár excelovať.

futbalista roka 2015, tk, kovacik

Produkčný dom Forza je v konkurze

17.07.2018 18:18, aktualizované: 18:21

Od začiatku júla je produkčný dom Forza v konkurze. Vyhlásil ho banskobystrický okresný súd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 258
Celková čítanosť: 776992x
Priemerná čítanosť článkov: 3012x

Autor blogu

Kategórie