Založ si blog

Pussy Riot Pohoda, Kiska chce moc, pochvala Lidlu a kto má kontakt na Nočných vlkov?

Začnem pozitívnou správou. Už ste sa tešili niekedy, že v obchode niečo nemajú? Samozrejme okrem slniečkárov v Bille, ktorá stiahla Zem a Vek. Nuž, ja som sa potešil, pretože v Lidli zrušili plastové tašky. Teraz to nemyslím ironicky, ale naozaj. Zatiaľ je to len malé plus, veľké dostanú, ak začnú zálohovať plastové fľaše a plechovky no a megaveľké plus dostanú, ak začnú zálohovať aj tetrapaky. Aj takýto maličký krôčik má pre prírodu význam.
Udrel hrom z Pohody a Kiska si myslí, že sa dostane k moci. Nepovedal ešte pán politický prezident v momentálnej úlohe jediného šíriteľa pravdy a fu.kujúcej Pohody na Slovensku, akým spôsobom to chce dosiahnuť. Či vulgárnym slovníkom, ako v súčasnosti predvádza slniečkárska lúza.
Či v podobe obrazovom, ako reagovalo obecenstvo na pokyn jedného z účastníkov festivalu Pohodový fu.k pre Blahu. Nuž, nejako sa tento súboj medzi slobodou slova a neoliberálnou diktatúrou priostril. Už je to na hrane. Pánovi riaditeľovi Rezníkovi nerobí žiaden problém, že propaguje súkromný politický festival v RTVS za naše peniaze.
Pán riaditeľ Rezník, spamätajte sa! Ak Pohoda, tak dajte priestor aj nezávislým médiám a nezávislým názorom osobností, ktorých slniečkárska lúza označuje za konšpirátorov! Nech ľudia majú možnosť poznať aj iné názory na spoločnosť. Koľko priestoru sme dostali v diskusných reláciách RTVS? No a koľko priestoru dostala Pohoda v rádiách či RTVS. Ak si to platili organizátori, tak chcem vedieť, za akú sumu bol poskytnutý reklamný priestor v RTVS.
Pred nedávnom som písal o spolitizovaní celého teátra okolo vraždy Kuciaka a už to prekročilo určitú pohodovú hranicu po tom, čo som videl, akého martýra idú vytvárať z vraždy a ako idú vybíjať politický kapitál, aby sa zmocnili moci! O nič iné od začiatku nešlo!
No a teraz má slovenský mainstream novú udalosť. Noční vlci sa usídlili pri Trnave. No ja neviem, či sú až takí nebezpeční, ale stále ak SME-tiari či N-kári o niekom píšu, že je ohrozením či konšpirátorom, veľmi sa začnem o nich zaujímať a zväčša sa chcem aj s tými ľuďmi následne stretnúť, pretože sú určitou zárukou, že si pravdepodobne budeme rozumieť, čo sa mi na 100% vždy potvrdilo. Teda, ak má niekto na Nočných vlkov kontakt, alebo by sa mi ozvali, veľmi rád by som sa podelil o skúsenosti z takéhoto stretnutia aj na blogu.

Rasistické Kinderká a Ku Klux Klan

14.01.2019

[caption id="attachment_684" align="aligncenter" width="630"] Kinderáčik [/caption] Skutočne užitočná informácia. Pri prečítaní toho názvu a článku som ostal v nemom úžase. Hračka z kinder viac »

Blaha naštval MZV, Klus bol z toho hotový a Paška znovu super

10.01.2019

Vraj pán poslanec Blaha, svojím statusom naštval ministerstvo zahraničných vecí. Nuž, ministerstvo zahraničných vecí pre zmenu naštvalo svojím servilným postojom a proimigračným postojom viac »

Najväčšieho Slováka hľadá RTVS za kopu peňazí

05.01.2019

A to načo? Platím koncesionárske poplatky za programy, ktoré vôbec nechcem a ktoré sú totálnym výsmechom občanov. Anketa, ktorá nevraví absolútne nič, nezohľadňuje historické skutočnosti viac »

Euro, peniaze, ekonomika, graf

Vzájomný obchod Slovenska s Nemeckom dosahuje 27 miliárd eur

18.01.2019 22:07

Slovensko je jedna z mála krajín, ktoré majú s Nemeckom aktívnu obchodnú bilanciu.

Tijuana, Mexiko, hranice, migranti, karavána

Karavána migrantov z Hondurasu vstúpila na mexické územie

18.01.2019 21:42

Takzvaná Karavána migrantov opustila Honduras v pondelok s cieľom dostať sa do tisíce kilometrov vzdialených Spojených štátov.

pawel adamowicz, pohreb, útok

Desaťtisíce ľudí si v smútočnom sprievode uctili zavraždeného starostu

18.01.2019 20:14

Na jeho sobotňajšom pohrebe sa očakáva účasť predsedu Európskej rady Donalda Tuska.

Trump Donald USA

Summit Trumpa a Kim Čong-una sa bude konať koncom februára

18.01.2019 20:03, aktualizované: 21:02

Oznámil to Biely dom.