Založ si blog

Pussy Riot Pohoda, Kiska chce moc, pochvala Lidlu a kto má kontakt na Nočných vlkov?

Začnem pozitívnou správou. Už ste sa tešili niekedy, že v obchode niečo nemajú? Samozrejme okrem slniečkárov v Bille, ktorá stiahla Zem a Vek. Nuž, ja som sa potešil, pretože v Lidli zrušili plastové tašky. Teraz to nemyslím ironicky, ale naozaj. Zatiaľ je to len malé plus, veľké dostanú, ak začnú zálohovať plastové fľaše a plechovky no a megaveľké plus dostanú, ak začnú zálohovať aj tetrapaky. Aj takýto maličký krôčik má pre prírodu význam.
Udrel hrom z Pohody a Kiska si myslí, že sa dostane k moci. Nepovedal ešte pán politický prezident v momentálnej úlohe jediného šíriteľa pravdy a fu.kujúcej Pohody na Slovensku, akým spôsobom to chce dosiahnuť. Či vulgárnym slovníkom, ako v súčasnosti predvádza slniečkárska lúza.
Či v podobe obrazovom, ako reagovalo obecenstvo na pokyn jedného z účastníkov festivalu Pohodový fu.k pre Blahu. Nuž, nejako sa tento súboj medzi slobodou slova a neoliberálnou diktatúrou priostril. Už je to na hrane. Pánovi riaditeľovi Rezníkovi nerobí žiaden problém, že propaguje súkromný politický festival v RTVS za naše peniaze.
Pán riaditeľ Rezník, spamätajte sa! Ak Pohoda, tak dajte priestor aj nezávislým médiám a nezávislým názorom osobností, ktorých slniečkárska lúza označuje za konšpirátorov! Nech ľudia majú možnosť poznať aj iné názory na spoločnosť. Koľko priestoru sme dostali v diskusných reláciách RTVS? No a koľko priestoru dostala Pohoda v rádiách či RTVS. Ak si to platili organizátori, tak chcem vedieť, za akú sumu bol poskytnutý reklamný priestor v RTVS.
Pred nedávnom som písal o spolitizovaní celého teátra okolo vraždy Kuciaka a už to prekročilo určitú pohodovú hranicu po tom, čo som videl, akého martýra idú vytvárať z vraždy a ako idú vybíjať politický kapitál, aby sa zmocnili moci! O nič iné od začiatku nešlo!
No a teraz má slovenský mainstream novú udalosť. Noční vlci sa usídlili pri Trnave. No ja neviem, či sú až takí nebezpeční, ale stále ak SME-tiari či N-kári o niekom píšu, že je ohrozením či konšpirátorom, veľmi sa začnem o nich zaujímať a zväčša sa chcem aj s tými ľuďmi následne stretnúť, pretože sú určitou zárukou, že si pravdepodobne budeme rozumieť, čo sa mi na 100% vždy potvrdilo. Teda, ak má niekto na Nočných vlkov kontakt, alebo by sa mi ozvali, veľmi rád by som sa podelil o skúsenosti z takéhoto stretnutia aj na blogu.

Vznik neoliberálnej sekty v priamom prenose a veriaci kresťania v chaose

06.07.2018

Súčasný pohyb či už Slušného Slovenska, alebo aj niektorých osobností vrátane cirkevných predstaviteľov nepripomína nič iné ako vznik sekty. Kto si pozrie poučku pojmu sekta na wiki, musí viac »

Pohoda bez národností a kresťanov, Havran „na odchode“ z RTVS a zrušenie koncesionárskych poplatkov.

05.07.2018

Výroky, vyjadrenia a cenzúra. Ďalší súkromný podnikateľ si robí reklamu prostredníctvom verejnoprávnej RTVS a ešte mu pritom pomáha Rádio FM. Po výroku Michala Kaščáka v Rádiu FM: „…národne, viac »

Detičky vstúpili do slušnej politiky a Pellegrinia nielen on o školstve

03.07.2018

Už nielen koalícia zistila, odkiaľ vietor fúka, ale aj opozícia sa rozčuľuje. Odrazu už nepodporujú Slušné Slovensko. Písal som o tom pred vyše rokom. Jasné, boli to čisté konšpirácie. viac »

Benjamin Netanjahu Vladimir Putin

Helsinky: Izrael spomenuli, pochválili a zabudli naň

17.07.2018 18:48

V Helsinkách na americko-ruskom summite na najvyššej úrovni sa hovorilo aj o Izraeli, ale aj podľa Tel Avivu iba symbolicky. O hlavných otázkach rokoval totiž premiér Benjamin Netanjahu v Moskve.

Charles Schumer

O čom hovoril Trump s Putinom medzi štyrmi očami? Schumer žiada vypočuť Pompea

17.07.2018 18:47

Líder demokratickej menšiny v Senáte Chuck Schumer žiada vypočutie ministra zahraničia Mikea Pompea s cieľom dozvedieť sa viac o rokovaniach Trumpa a Putina.

USA-RUSSIA/SUMMIT

Putin zvládol Trumpa. Nič sa nemení

17.07.2018 18:21

Ruský prezident Vladimir Putin vyhral nad šéfom Bieleho domu Donaldom Trumpom v disciplíne, v ktorej by mal americký miliardár excelovať.

futbalista roka 2015, tk, kovacik

Produkčný dom Forza je v konkurze

17.07.2018 18:18, aktualizované: 18:21

Od začiatku júla je produkčný dom Forza v konkurze. Vyhlásil ho banskobystrický okresný súd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 258
Celková čítanosť: 776945x
Priemerná čítanosť článkov: 3011x

Autor blogu

Kategórie