Založ si blog

Pussy Riot Pohoda, Kiska chce moc, pochvala Lidlu a kto má kontakt na Nočných vlkov?

Začnem pozitívnou správou. Už ste sa tešili niekedy, že v obchode niečo nemajú? Samozrejme okrem slniečkárov v Bille, ktorá stiahla Zem a Vek. Nuž, ja som sa potešil, pretože v Lidli zrušili plastové tašky. Teraz to nemyslím ironicky, ale naozaj. Zatiaľ je to len malé plus, veľké dostanú, ak začnú zálohovať plastové fľaše a plechovky no a megaveľké plus dostanú, ak začnú zálohovať aj tetrapaky. Aj takýto maličký krôčik má pre prírodu význam.
Udrel hrom z Pohody a Kiska si myslí, že sa dostane k moci. Nepovedal ešte pán politický prezident v momentálnej úlohe jediného šíriteľa pravdy a fu.kujúcej Pohody na Slovensku, akým spôsobom to chce dosiahnuť. Či vulgárnym slovníkom, ako v súčasnosti predvádza slniečkárska lúza.
Či v podobe obrazovom, ako reagovalo obecenstvo na pokyn jedného z účastníkov festivalu Pohodový fu.k pre Blahu. Nuž, nejako sa tento súboj medzi slobodou slova a neoliberálnou diktatúrou priostril. Už je to na hrane. Pánovi riaditeľovi Rezníkovi nerobí žiaden problém, že propaguje súkromný politický festival v RTVS za naše peniaze.
Pán riaditeľ Rezník, spamätajte sa! Ak Pohoda, tak dajte priestor aj nezávislým médiám a nezávislým názorom osobností, ktorých slniečkárska lúza označuje za konšpirátorov! Nech ľudia majú možnosť poznať aj iné názory na spoločnosť. Koľko priestoru sme dostali v diskusných reláciách RTVS? No a koľko priestoru dostala Pohoda v rádiách či RTVS. Ak si to platili organizátori, tak chcem vedieť, za akú sumu bol poskytnutý reklamný priestor v RTVS.
Pred nedávnom som písal o spolitizovaní celého teátra okolo vraždy Kuciaka a už to prekročilo určitú pohodovú hranicu po tom, čo som videl, akého martýra idú vytvárať z vraždy a ako idú vybíjať politický kapitál, aby sa zmocnili moci! O nič iné od začiatku nešlo!
No a teraz má slovenský mainstream novú udalosť. Noční vlci sa usídlili pri Trnave. No ja neviem, či sú až takí nebezpeční, ale stále ak SME-tiari či N-kári o niekom píšu, že je ohrozením či konšpirátorom, veľmi sa začnem o nich zaujímať a zväčša sa chcem aj s tými ľuďmi následne stretnúť, pretože sú určitou zárukou, že si pravdepodobne budeme rozumieť, čo sa mi na 100% vždy potvrdilo. Teda, ak má niekto na Nočných vlkov kontakt, alebo by sa mi ozvali, veľmi rád by som sa podelil o skúsenosti z takéhoto stretnutia aj na blogu.

Umelecké remeslá už nebude mať kto učiť

04.11.2018

Otázke remesiel a stredného odborného školstva sa venujem už zopár rokov. V súčasnosti nám aj končí projekt Potter raiting z programu Erasmus+, kde sme pripravili pre možných keramikárov viac »

Harabin ako tvorca hoaxov

03.11.2018

Pán Harabin pred nedávnom mal nejaké mylné informácie o Marakéšskom dohovore. To tvrdili médiá a niektorí politici.No asi ani nemal. Tak sa nám tu vyfarbujú politici jedná radosť. Možno, viac »

Regionálne voľby nielen v Sabinove

02.11.2018

Chrlia sa plagáty, sľuby, veľkoplošné reklamy a hlavne besedy s občanmi a možnými budúcimi voličmi. Kortešačky sú v plnom prúde. Odrazu sa nám vyrojilo toľko nezávislých poslancov, až viac »

pušilin

Líder DĽR Pušilin sľúbil po voľbách užšie vzťahy s Ruskom

14.11.2018 23:17

"Toto je nielen kultúrna a sociálna integrácia (s Ruskom), ale aj ekonomická," uviedol líder Doneckej ľudovej republiky.

USA Slovensko Lajčák Pompeo

Lajčák debatoval s Pompeom o Ukrajine a aj modernizácii armády

14.11.2018 21:54

Šéf americkej diplomacie vyzdvihol príspevok Slovenska do medzinárodných misií v Afganistane a Iraku, ktoré sú zamerané na boj proti terorizmu.

Lietadlo, Airbus 330-200

Pasažieri Air France dorazili do Číny s trojdňovou prestávkou na Sibíri

14.11.2018 21:26

Let z Paríža do Šanghaja musel núdzovo pristáť vo východosibírskom meste Irkutsk.

andrej kiska

NAKA zasahovala u Kisku, zaistila počítače a účtovníctvo

14.11.2018 21:00

K zásahu došlo v rovnaký deň ako sa konal súd s daňovým podvodníkom Ladislavom Bašternákom.