Založ si blog

Pussy Riot Pohoda, Kiska chce moc, pochvala Lidlu a kto má kontakt na Nočných vlkov?

Začnem pozitívnou správou. Už ste sa tešili niekedy, že v obchode niečo nemajú? Samozrejme okrem slniečkárov v Bille, ktorá stiahla Zem a Vek. Nuž, ja som sa potešil, pretože v Lidli zrušili plastové tašky. Teraz to nemyslím ironicky, ale naozaj. Zatiaľ je to len malé plus, veľké dostanú, ak začnú zálohovať plastové fľaše a plechovky no a megaveľké plus dostanú, ak začnú zálohovať aj tetrapaky. Aj takýto maličký krôčik má pre prírodu význam.
Udrel hrom z Pohody a Kiska si myslí, že sa dostane k moci. Nepovedal ešte pán politický prezident v momentálnej úlohe jediného šíriteľa pravdy a fu.kujúcej Pohody na Slovensku, akým spôsobom to chce dosiahnuť. Či vulgárnym slovníkom, ako v súčasnosti predvádza slniečkárska lúza.
Či v podobe obrazovom, ako reagovalo obecenstvo na pokyn jedného z účastníkov festivalu Pohodový fu.k pre Blahu. Nuž, nejako sa tento súboj medzi slobodou slova a neoliberálnou diktatúrou priostril. Už je to na hrane. Pánovi riaditeľovi Rezníkovi nerobí žiaden problém, že propaguje súkromný politický festival v RTVS za naše peniaze.
Pán riaditeľ Rezník, spamätajte sa! Ak Pohoda, tak dajte priestor aj nezávislým médiám a nezávislým názorom osobností, ktorých slniečkárska lúza označuje za konšpirátorov! Nech ľudia majú možnosť poznať aj iné názory na spoločnosť. Koľko priestoru sme dostali v diskusných reláciách RTVS? No a koľko priestoru dostala Pohoda v rádiách či RTVS. Ak si to platili organizátori, tak chcem vedieť, za akú sumu bol poskytnutý reklamný priestor v RTVS.
Pred nedávnom som písal o spolitizovaní celého teátra okolo vraždy Kuciaka a už to prekročilo určitú pohodovú hranicu po tom, čo som videl, akého martýra idú vytvárať z vraždy a ako idú vybíjať politický kapitál, aby sa zmocnili moci! O nič iné od začiatku nešlo!
No a teraz má slovenský mainstream novú udalosť. Noční vlci sa usídlili pri Trnave. No ja neviem, či sú až takí nebezpeční, ale stále ak SME-tiari či N-kári o niekom píšu, že je ohrozením či konšpirátorom, veľmi sa začnem o nich zaujímať a zväčša sa chcem aj s tými ľuďmi následne stretnúť, pretože sú určitou zárukou, že si pravdepodobne budeme rozumieť, čo sa mi na 100% vždy potvrdilo. Teda, ak má niekto na Nočných vlkov kontakt, alebo by sa mi ozvali, veľmi rád by som sa podelil o skúsenosti z takéhoto stretnutia aj na blogu.

Harabin verzus Mistrík v prieskume, politické EP vykopávky na RTVS a rozprávka o bohatom Slovensku

16.09.2018

Pred nedávnom ešte nemal pán Harabin žiadne šance podľa mainstreamu za prezidenta SR a favorizoval Mistríka. Prišiel nedávny veľmi diskutovaný prieskum a tu skončil na piatom mieste. V prakticky viac »

Dankove stranícke sídla, transparentne netransparentné účty, Sulík všetko zadarmenko zruší, ale platená RTVS musí ostať

11.09.2018

Ozaj nerozumiem Dankovi, o čo mu ide. Prioritné sú stranícke sídla? Počty členov? Nemala by to byť náhodou služba ľudu a nie panovanie nad ním? Aj som sa pousmial nad niektorými výrokmi o viac »

Škola v časoch socializmu, SNP bolo zorganizované USA a rok 1938 vôbec nebol

05.09.2018

Začnem malinou zo sveta socializmu, ktorý v podobe komunistického podávania obeda zadarmo všetkým deťom dokonca nepraktizoval ani bývalý režim. Ani tie vlaky za socíka neboli zadara. Áno, vraciame viac »

putin

Putin varoval Izrael pred ďalšími útokmi na Sýriu

18.09.2018 23:15

Putin zdôraznil, že izraelským útokom došlo k porušeniu sýrskej suverenity a rusko-izraelských dohôd o vyhýbaní sa stretom vojenských záujmov v Sýrii.

rohing, rohingovia, utecenci

Medzinárodný súd preveruje násilné deportácie Rohingov v Barme

18.09.2018 21:56

Súd preveruje, či by postup nemohol byť klasifikovaný ako vojnový zločin alebo zločin proti ľudskosti.

gábor gál

Europoslanci hovorili s Gálom o slovenskom právnom systéme

18.09.2018 20:37

Poslanci Európskeho parlamentu preverujú na Slovensku situáciu v oblasti bezpečnosti novinárov, ale aj korupcie a dodržiavania princípov právneho štátu.

duda

USA zvažujú trvalú základňu v Poľsku a zrušenie víz pre Poliakov

18.09.2018 20:10

V krajine síce už americkí vojaci pôsobia, nie sú tu však rozmiestnení nastálo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 264
Celková čítanosť: 816221x
Priemerná čítanosť článkov: 3092x

Autor blogu

Kategórie