Založ si blog

Kto má platiť za migrantov a zrada z roku 1938

Som za prijímanie migrantov vo veľkom, ale nedám ani cent! Nech to platí spoločnosť! Toto prezentujú slnkom opálení ľudkovia. Vraj sa im hovorí aj slniečkári. Tento pojem už prakticky zľudovel, ako napríklad vybývanie bytov. Tak uvažujem nad tým, prečo sa máme vlastne skladať na utečencov, ktorí ničím mimoriadnym neprispievajú k rozvoju spoločnosti?
Som za, aby sme ich na Slovensku umiestnili, ak sa na nich ľudia vyzbierajú a to trebárs povinnou daňou pre „vítačov“ týchto, s našou kultúrou nesúmerateľných osôb. Každý, kto presadzuje túto migračnú okupáciu, jednoducho bude platiť povinné náklady a škody spôsobené týmito návštevníkmi. Proste, ak sa zasadzuje za ich práva, preberie aj za nich finančnú a zákonnú zodpovednosť tak, aby sa to ostatných obyvateľov, ktorí s týmto transferom mafiánsky riadených prevádzačských gangov nesúhlasia, nedotýkalo, respektíve ovplyvňovalo ich život minimálne. Nie je to naša povinnosť a ani žiadna humanitárna pomoc takýmto osobám. Naozaj sme jeden z najhustejšie obývaných kontinentov a nemáme tu príliš veľa miesta a preto takáto solidárna daň nákladov na migrantov pre tzv. vítačov by bola voči ostatnému obyvateľstvu férová. Podobne by prebrali zodpovednosť aj za prípadné trestné činy.
Uvideli by sme, koľko že to by sme tu odrazu mali dobrovoľných darcov, ktorí by sa podpísali a financovali takýchto kultúrne nesúmerateľných migrantov. Je ľahko rozdávať a oháňať sa nejakou pseudohumanitou zo spoločného vrecka a mať len plnú hubu rečí namiesto prebrania zodpovednosti za takéto kroky.
Nás sa v tridsiatom ôsmom nezastal nikto. Pomoc zo ZSSR sme odmietli a stálo to bývalú ČSR vyše 300.000 obetí a začiatok vojny, ktorá síce začala už v Číne, kde mocnostiam tiež vôbec nezáležalo na zopár miliónoch čínskych obetí. Možno, ak by sme sa bránili, ani by sme tu neboli. Veď podľa niektorých Francúzov či Britov, takí Číňania ani Indovia nie sú im rovnocenní a sú podľuďmi. Hej, veru Hitler mal od koho čerpať myšlienky. Podobne to bolo v roku 1938 pri Mníchovskej zrade a zradami to pokračuje až doteraz. Zradili nás mocnosti aj v roku 1968 a neustále podceňovanie pokračuje a pokračuje. Zrádzajú nás aj teraz, keď sme vstupovali do úplne inej EÚ, ako je v súčasnosti. Vstupovali sme do EÚ s nádejou a v nesprávnom čase. Znovu nám len diktujú a chcú trestať akýkoľvek iný názor odlišný od toho ich. Pre Chamberlaina sme boli iba ľuďmi, o ktorých nič nevie a pre ktorých sa mu neoplatí začínať vojnu.
Zrada Nemecka, Talianska, Británie a Francúzska nemala obdobu. Vznikli sme, aby nás zlikvidovali. Nefandime si, že ČSR vznikla preto, že sme ju chceli my. Skôr vznikla preto, pretože potrebovali rozbiť jednu nefunkčnú Rakúsko-uhorskú monarchiu a zbaviť sa starého rivala. Za slobodu sme zaplatili statočne. Nie Rusko môže za vznik ZSSR, ale práve možno Československé légie, ktoré mohli rozhodnúť o osude a smerovaní vývoja po prvej svetovej vojne celej Európy a aj to urobili, ale pridali si svojím rozhodnutím na nesprávnu, neutrálnu stranu a umožnili boľševikom zlikvidovať jediného možného oponenta Lenina a to admirála Kolčaka, ktorý však tiež nebol akurát ten pravý demokrat, ale skôr diktátor a postupoval v občianskej vojne veľmi podobne ako červení.
No možno za vznik republiky sme zaplatili aj ruským zlatom, síce konšpirácia, ale je možná. No na „keby“ sa už nehráme a každý súčasný okamih je len minulosťou a preto je potrebné poučiť sa z chýb, do ktorých mierime míľovými krokmi a odhadnúť kroky súčasnej minulosti pre budúcu minulosť, aby sme používali čím menej slovné spojenie „čo by bolo, keby“.

Tru Tru – nebezpečná predpona pravdivých lží

23.08.2019

Znovu ten Truban. Nič sa nedá robiť, ale dobrodruh do politiky nepatrí. Iste, Truban si to dával v bielej lajne s LSD či mariškou. Ono nešlo ani tak o to, že drogoval, ale skôr, aký má prístup viac »

Trubanov Oscar, Šeliga verzus Harabin, únik informácií a ESET

17.08.2019

Truban je jasný adept na získanie Oscara. Za Slovensko bude určite nominovaný Truban! Najlepšia réžia, strih a jednoznačne herecký výkon! Hoci, možno to bude skôr Zlatá malina. No neviem, viac »

Národné strany a ich možné fiasko, Trubanove lajny

11.08.2019

Po Devíne svitla menšia nádej, že sa strany a straničky s národným zameraním spoja a dajú aspoň nejakých lídrov dokopy. Temer každý už začal s kampaňou. Žaludi dokonca ešte ani stranu viac »

muž, brúska, rezbár, práca, drevo

Česi potrebujú ľudí, lákajú aj Filipíncov, Indov či Kazachov

24.08.2019 21:28

České firmy už dlhší čas zápasia s nedostatkom pracovných síl. Zamestnávateľom v Česku chýba až pol milióna pracovníkov.

franúzsko, summit G7

Vo francúzskom Biarritzi sa začal summit vyspelých ekonomík G7

24.08.2019 21:08, aktualizované: 21:25

Otázka, či je G7 stále relevantným a efektívnym fórom pre riešenie globálnych problémov, nadobúda na naliehavosti.

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 310
Celková čítanosť: 1097388x
Priemerná čítanosť článkov: 3540x

Autor blogu

Kategórie