Založ si blog

Matovič včera zase zabával a Kočner líder OĽaNO

Málokto má takého komika ako Slovensko. Včera opäť perlila naša hviezda parlamentu, ktorá dokázala za rok prejsť na škodovke Zemeguľu niekoľkokrát. Hej, to je ten, čo si poskladal tlačiarenský stroj zo šrotu a účtovníctvo s veľkou pompou a za prispenia televíznych štábov našiel u babky ako stratený poklad pevnosti Boyard. Osobne si myslím, že nie Amíci boli prví na Mesiaci ani žiaden Lunochod, ale Matovič so svojím autíčkom. Najhoršie na celej veci je, že on je schopný tomu uveriť a detektor jednoducho ani necekne.
Jeho výrok sa zapíše znovu zlatými písmenami. Vraj koho vyšetrovala NAKA, má vlastne vstupenku na kandidátku do parlamentu na veľmi vysokej pozícii. No, žasnem nad takou kandidátkou! To taký Kočner bude asi lídrom OĽaNO? Či ako tomu mám rozumieť. Ja, že na perlenie tu máme osôbku, ktorá tvrdila, že na Slovensku sa bude dobre umierať, respektíve sem tam vzdá česť aj živej mŕtvole. Máme tu aj kapitána s vlastnou knižkou. Tak vlastne rozmýšľam, načo vlastne televízie točia seriály. Komikov máme dosť aj v parlamente. Veď nás častujú každú nedeľu reláciami zábavného charakteru, kde hercom sa skladáme na ich platy z našich daní. Oni už neslúžia. Oni jednoducho vládnu a diktujú. Vážení, máte slúžiť ľuďom! A byť príkladom! Kto si z vás zoberie príklad?
Ak naozaj všetci, tak sa budeme okrádať a klamať navzájom denno-denne. Čo sa prakticky aj deje a na konci reťazca je Ďuro podľa ftíkpu ktorý bežal na FB, kde Ďuro kopal a jamu a okolo neho postávalo možno aj 20 funkcionárov. Presne takto funguje Slovensko a poslední z pohľadu finančného živia tých prvých nenažratých. Od poisťovní cez banky až po poslancov. Oni nevytvárajú žiadne hodnoty. Len berú.
Komunizmus dosiahli naozaj dve elity národa – oligarchovia a neprispôsobiví. Tu naozaj platí každému podľa jeho potrieb. Len na ich potreby sa skladá podľa 5 gramového Trubana práve ten robotnícky plebs, ktorý on tak neznáša, pretože ako každý normálny chlap, ak už si nevie pozháňať toho „roboša“, tak sa to naučí hoci aj podľa návodu na nete a nemusí ho viac čakať.
Naozaj som zvedavý na tú kandidátku OĽaNO. Koľko že to NAKÁrov bude mať . A vlastne ešte táto s.r.o. vôbec bude? Ešte dokážu ľudia dať po tom všetkom hlas práve Matovičovi? To nie sú žiadni obyčajní ľudia, to sú financie zo štátneho rozpočtu pre všetkých politických oligarchov vrátane Matoviča. Financovanie strán zo štátneho rozpočtu je čistá hanba slovenského systému. Osobne budem podporovať len tie strany a hnutia, ktoré to zrušia, a nielen budú sľubovať a podobne je to s hmotnou zodpovednosťou politikov. Žiadna nedotknuteľnosť! Prepadnutie majetku a hotovo a ešte by prepadol majetok aj tomu, kto by od nich v čase obžaloby chcel niečo kupovať, napríklad nehnuteľnosť.

Politické procesy v plnom prúde: Rostas, Blaha aj samotný Fico a zákaz Biblie

14.12.2019

Začnem kritikou Fica, mierne povedané, v trubanovskom trápno-štýle. Proste katastrofa, ako obsahovo tak aj obsadením detí a ich zneužitím v politickej reklame, o fejku ani nevravím. Politici viac »

Lucia Ďuriš Nicholsonová – pretvárka „par excellence“

10.12.2019

To, čo predviedla a s čím sa chváli táto europoslankyňa, je len bohapustá propaganda. Nedá sa to ináč popísať, len takto. Vraj, jedna noc medzi bezdomovcami. Jajžebože, čo mám robiť? To viac »

Megaprúser Hlina, RTVS a koncesionárske poplatky a extrémne nevhodné reklamy

08.12.2019

Keď má byť Hlina výkladnou skriňou KDH, tak je to už veľmi zlé. To, čo dnes predvádzal katolík Hlina bez poznania desiatich božích bolo presne o tom. Arogancia, premúdrenosť a doslova mu viac »

pocasie 16.12

Vianoce nebudú ani biele, ani na ľade!

15.12.2019 18:20

Bude otepľovanie pokračovať aj v nasledujúcich dňoch? Čakajú nás zrážky, alebo sa bude oblačnosť trhať?

molekula, molekuly, atómy, chémia, väzby, mikroskop, atóm

Česi si určili superstrategické kovy. Je tam zlato, lítium či cézium

15.12.2019 17:59

Zlato, lítium, urán, rubídium a cézium sa stanú v Česku takzvanými superstrategickými surovinami, ich možnú ťažbu zváži vždy najskôr štát.

Lukovy kotol zachranka

Prvá lavínová nehoda tejto zimy sa stala v Školskom žľabe v Nízkych Tatrách

15.12.2019 16:45

Dvaja lyžiari odtrhli lavínu pod vrcholovou stanicou Chopok-sever. Jeden utrpel vážne zranenie, druhého zasypal sneh a neprežil.

práca, robota,

Aj Nemecku hrozí, že im firmy utečú. Chýbajú kvalifikovaní ľudia

15.12.2019 16:31

Nemecko čelí riziku sťahovania firiem pre nedostatok kvalifikovaných pracovníkov. Upozornila na to kancelárka Angela Merkelová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 333
Celková čítanosť: 1335782x
Priemerná čítanosť článkov: 4011x

Autor blogu

Kategórie