Založ si blog

Matelkov podvod v priamom prenose? ? ?

Toto nevymyslíš. Neistota a chaos, čo sa rodí v makovici Matelka, je priam niečo neuveriteľné. Tak najprv nám tu dodá testy trnavská spriaznená firmička a odrazu sa dozvedáme, že ďalšie testy sú tu z Južnej Kórei. Toto naozaj nevymyslíš. Teda teraz už máme vyše 24 miliónov testov, či ako tomu mám rozumieť?
Vraj testy sú už na Slovensku a Trnava je v Ázii, či čo?
Už asi nebudú testovať celú krajinu, lebo konzílium „odborníkov“ to asi Matelkovi otrepalo o hlavu, že logisticky sa to jednoducho nedá zvládnuť, tak Matelko uvažuje, ako z tohto jeho mokrého sna vykorčuľovať a najlepšie bude uzatvorenie Slovenska! Tak či onak, občan prehral a Matelko nemusí znovu po XY krát dodržať svoj sľub. Tentokrát sa vykašle na sľub o odstúpení a Slováci sa tak tešili na toto minireferendum.
V súčasnej fáze sú tieto riešenia nezmysly. Najlepšie by bolo testovať po regiónoch, kde by sa mohli využívať aj mobilné jednotky a aj zdravotníci z iných krajov a nebol by pretlak na jednorazovú akciu. Iste, nič také by to neriešilo, ale určite by sa to dalo lepšie zmáknuť. Začať s Prešovským a Košickým krajom a postupne ísť až do Bratislavy. Na jeden región cca týždeň podľa počtu osôb s trvalým bydliskom a jednoducho ísť zaradom. Stredoškoláci a vysokoškoláci sú doma, teda toto riešiť netreba, teda ich dopravu. Pracujúci by sa zaregistrovali u svojich zamestnávateľov a to vrátane subdodávateľských firiem. Samozrejme, štát preplatí všetky náklady. A hlavne už konečne zrušte dopravu zadarmo pre študentov v pandemickom období!!!
Konečne upravte tú dopravu zadarmo do normálneho stavu. Teda ak zadarmo, tak len do školy a zo školy, žiadne celosieťové zadara vozenie! Celé toto cestovanie zadarmo v pohode pripravím ak nie ste schopní to urobiť doteraz! Chaos, neodbornosť a totálny amaterizmus. Nič viac v súčasnosti na Slovensku neplatí!

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54

Parlament už niekoľkokrát hlasovanie presunul, keďže koalícia nemá zhodu na jednom mene.

mičovský pôdohorspodárstvo

Vláda prijala opatrenia na riešenie krízovej situácie v lokalite Chemko Strážske

02.12.2020 14:16

Na tento zámer zároveň vládny kabinet vyčlenil sumu 500 000 eur.

Virus Outbreak Britain Vaccine

Británia ide očkovať, nebude to povinné

02.12.2020 14:06

Británia o pár dní začne s očkovaním proti ochoreniu COVID-19.

Pavol Jarčuška

Jarčuška: Bežne sa bude očkovať možno v marci, apríli

02.12.2020 14:00

Infektológ profesor Pavol Jarčuška vysvetľuje, aký je rozdiel medzi jednotlivými vakcínami, akým spôsobom sa vyvíjajú a kedy by mohli byť dostupné.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356809x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie