Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30. novembra 2020, gabo126, Matelko

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na manželku všetko prepísal, u babky si skryl účtovníctvo a mama s ním denne najazdila 600 km. No super. Nejako sa nám zabudlo na protesty pred Ficovým bydliskom a vyhrážanie sa mu väzením (to stále existuje). Dokonca slušáci postavili Kaliňákovi na protestoch šibenicu. Matovič vynadal pred malými deťmi, ktoré tiež boli na „slušných“ protestoch Dankovi do ko…v.
Napríklad samotná Radičová v jednej beseda chcela tzv. konšpirátorov fyzicky likvidovať. Poniektorí aj tu besedujúci nás posielali do plynu a tí najmenej bojovní len do basy. Za čo? Len za názor. No aj to mohla byť symbolika rakvy.

Pochovanie slobody a demokracie!

Pripomeniem Budajovi či iným, ako boli tichučko, keď NAKA urobila prepadovku u Rostasa. Tam bol priamo štátny teror ako za čias najtvrdšieho nacizmu a vlády gestapa. Súčasný neoliberalizmus si vybral veľmi podobné metódy likvidácie ako kedysi nacisti. Našli si nepriateľa, ktorý nie je ticho a mlčiaca väčšina sa len pozerá. Spomeniem ešte Emilka a môj starší blog.
Teraz sú tu plné ústa moralizovania, ale tá rakva je len slabší odvar toho, čo robil Matovič a jeho stúpenci. Polarizoval spoločnosť. No nielen on, celá neoliberálna lúza má nejako zvláštnym spôsobom za podpory médií dovolené urážať, dehonestovať a vyhrážať sa opozícii a ľuďom, čo majú iný názor.
Ak si dobre pamätám, tak tých rakiev tu bolo viac, aj pre Smer, aj pre Kotlebu. To asi nevadilo.