Založ si blog

Keď Matelko Dankovi nadával do ko. .. , bolo to OK?

Váš vzor, Matelko Matovič Pentovič Prvý Veľký, ktorý za dva týždne dokáže otestovať milióny ľudí a ktorý chce pre svoju pýchu a ego zavrieť len tak Slovensko, je vzorom pre „športových“ fanúšikov, ktorí včera protestovali pre úradom vlády a nielen pre nich.
Zoberiem si kedysi protesty, ako boli postavené šibenice pre Fica či Kaliňáka, alebo ako sa vyhrážali Kotlebovcom, že skončia ako Tiso a mali nachystané slučky. Pripomeniem slniečkára Emilka, ktorý by nás najradšej odpravil na druhú stranu a ktorému sa doteraz nič nestalo, pretože oni môžu! Pripomínam mnohých, ktorí verejne hanili Slovenský národ a to hlavne redaktorov periodík či len tak medzi rečou istú krákajúcu bytosť, temer „polosvätú“, že vraj s teologickým vzdelaním.
Ako len Pentovič nadával na Danka pre plagiátorstvo a ten chudáčik pre pracovné zaneprázdnenie sa diplomovky ani nedotkol. Potreboval s mamou najazdiť denne 600 km.
Tak mali si z koho brať príklad včerajší protestujúci? Oj, mali, priamo od predsedu vlády!!!
Vláda vie a prioritne Matelkovič, prečo neschvaľujú zákon o hmotnej zodpovednosti politikov. Pre kšeftíky ako bolo v minulosti, tak to pokračuje v súčasnosti a trnavská firma dostala zákazku ako zo sna. Čo na tom, že možno bez VO. Čo na tom, že pravdepodobne kamarátovi. Nevadí, veď lebo Fico???
Veď aj za Fica sa kradlo. No budem „Ja Matelko Prvý“ iný??? Nasľuboval hory doly. Ostal len chaos.
Matovič je taký Pátrovič z hviezdnej roty. Ten si tiež myslel, že vie spievať a nevedel a podobne Matelko si myslí, že vie vládnuť a nevie. Horšie na tom je, že si myslia, akí sú zaujímaví a ako ich ľudia obdivujú. No opak je pravdou. No obaja to dotiahli do extrému. Len kvôli spevákovi možno trpeli uši a kvôli Matelkovi trpí väčšina obyvateľstva. Šulino musí byť riadne rád. Preferencie mu stúpajú jedna radosť. Tak to vyzerá, že PS a neoliberáli sa chystajú na nové voľby.

Referendum určite Áno! Bieda tzv. národných strán

13.01.2023

Idem na referendum. Vždy som chodil na všetky voľby či referendá. Neviem prečo by som nemal ísť na referendum, keď je v ňom dôležitejšia otázka, ako bol vstup Slovenska do EÚ. Mať možnosť odvolať vládu, ktorá bola zvolená občanmi, je jednoducho nevyhnutnosť. Nie je to o Smere ani o Hlase, je to o možnosti odvolať aj možných diktátorov. Ak si niekto myslí, že dáva [...]

Matovič a Biden majú spoločného kamaráta? Médiá, redaktori aj herci začali brutálne prevracať kabáty

16.12.2022

Matovič sa zapísal do análov! Nie ako chcel, ale predsa jediný sľub splnil, aj to len napoly. Určite sa zapísal do budúcich učebníc ako najhorší premiér a minister. Človek, ktorý sa neustále vyhovára na niekoho iného. Nedokázal nikdy prevziať zodpovednosť, ale doslova že za nič. Ešte aj doma mu radšej zobrali všetku hotovosť, ktorú zarobil a ani len kreditnú kartu mu [...]

Naď je ruský špión? Matelkovi dobre bude

14.12.2022

Putin musí byť naozaj vďačný Naďovi a spol. za totálne odzbrojenie Slovenska. O chvíľu nám ostanú len vzduchovky. Galko rozpredal samopaly za šrot a súčasná vládna saralabanda to zavŕšila totálnym odzbrojením. Už nemáme nič a najnovšie ani patrioty, takže východ Slovenska – pozor na traktory. Ono to s tými patriotmi už je viac menej jasné, kde skončia. Jedna [...]

Ukrajina, utečenci, vojna na Ukrajine

Utrpenie Ukrajincov sa zväčšuje, ochota prijať ich sa zmenšuje

01.02.2023 02:30

Až deväť miliónov ľudí utieklo doteraz z Ukrajiny. Ďalší nepochybne ešte pribudnú, lebo vidina skončenia vojny je v nedohľadne.

parlament, predčasné voľby, hlasovanie, Robert Fico, Boris Kollár, Richard Sulík

Slovensko čaká ostrá kampaň. Čaputová varuje Hegera, Fico sa oháňa NAKA a Matovič zasa Sulíkom

01.02.2023 02:00

Jesenný termín podporilo 92 poslancov. Už teraz je jasné, že kampaň bude drsná, voľby budú 30. septembra.

protest

Zo 62 na 64. Milióny Francúzov protestovali proti Macronovej reforme dôchodkov

31.01.2023 20:04

Len v Paríži protestovalo okolo 500 000 ľudí.

vagnerovci srbsko

Dezertér od vagnerovcov sa ospravedlnil Ukrajincom

31.01.2023 18:52

Zbeh dáva najavo ochotu svedčiť o vojnových zločinoch.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 587
Celková čítanosť: 3454196x
Priemerná čítanosť článkov: 5884x

Autor blogu

Kategórie

Archív