Založ si blog

Keď Matelko Dankovi nadával do ko. .. , bolo to OK?

Váš vzor, Matelko Matovič Pentovič Prvý Veľký, ktorý za dva týždne dokáže otestovať milióny ľudí a ktorý chce pre svoju pýchu a ego zavrieť len tak Slovensko, je vzorom pre „športových“ fanúšikov, ktorí včera protestovali pre úradom vlády a nielen pre nich.
Zoberiem si kedysi protesty, ako boli postavené šibenice pre Fica či Kaliňáka, alebo ako sa vyhrážali Kotlebovcom, že skončia ako Tiso a mali nachystané slučky. Pripomeniem slniečkára Emilka, ktorý by nás najradšej odpravil na druhú stranu a ktorému sa doteraz nič nestalo, pretože oni môžu! Pripomínam mnohých, ktorí verejne hanili Slovenský národ a to hlavne redaktorov periodík či len tak medzi rečou istú krákajúcu bytosť, temer „polosvätú“, že vraj s teologickým vzdelaním.
Ako len Pentovič nadával na Danka pre plagiátorstvo a ten chudáčik pre pracovné zaneprázdnenie sa diplomovky ani nedotkol. Potreboval s mamou najazdiť denne 600 km.
Tak mali si z koho brať príklad včerajší protestujúci? Oj, mali, priamo od predsedu vlády!!!
Vláda vie a prioritne Matelkovič, prečo neschvaľujú zákon o hmotnej zodpovednosti politikov. Pre kšeftíky ako bolo v minulosti, tak to pokračuje v súčasnosti a trnavská firma dostala zákazku ako zo sna. Čo na tom, že možno bez VO. Čo na tom, že pravdepodobne kamarátovi. Nevadí, veď lebo Fico???
Veď aj za Fica sa kradlo. No budem „Ja Matelko Prvý“ iný??? Nasľuboval hory doly. Ostal len chaos.
Matovič je taký Pátrovič z hviezdnej roty. Ten si tiež myslel, že vie spievať a nevedel a podobne Matelko si myslí, že vie vládnuť a nevie. Horšie na tom je, že si myslia, akí sú zaujímaví a ako ich ľudia obdivujú. No opak je pravdou. No obaja to dotiahli do extrému. Len kvôli spevákovi možno trpeli uši a kvôli Matelkovi trpí väčšina obyvateľstva. Šulino musí byť riadne rád. Preferencie mu stúpajú jedna radosť. Tak to vyzerá, že PS a neoliberáli sa chystajú na nové voľby.

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

Dušan Kováčik, zadržanie, NAKA

Bývalý špeciálny prokurátor Kováčik zostáva naďalej vo väzbe

18.05.2021 16:54, aktualizované: 17:11

Najvyšší súd zamietol jeho sťažnosť voči rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu.

polícia, policajné auto, policajti

Polícia rozložila gang prevádzačov, ktorí nelegálne zamestnávali cudzincov

18.05.2021 16:20

Štyrom ženám a štyrom mužom vo veku od 32 do 50 rokov hrozí trest odňatia slobody na dva až osem rokov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2643860x
Priemerná čítanosť článkov: 5485x

Autor blogu

Kategórie