Založ si blog

Keď Matelko Dankovi nadával do ko. .. , bolo to OK?

Váš vzor, Matelko Matovič Pentovič Prvý Veľký, ktorý za dva týždne dokáže otestovať milióny ľudí a ktorý chce pre svoju pýchu a ego zavrieť len tak Slovensko, je vzorom pre „športových“ fanúšikov, ktorí včera protestovali pre úradom vlády a nielen pre nich.
Zoberiem si kedysi protesty, ako boli postavené šibenice pre Fica či Kaliňáka, alebo ako sa vyhrážali Kotlebovcom, že skončia ako Tiso a mali nachystané slučky. Pripomeniem slniečkára Emilka, ktorý by nás najradšej odpravil na druhú stranu a ktorému sa doteraz nič nestalo, pretože oni môžu! Pripomínam mnohých, ktorí verejne hanili Slovenský národ a to hlavne redaktorov periodík či len tak medzi rečou istú krákajúcu bytosť, temer „polosvätú“, že vraj s teologickým vzdelaním.
Ako len Pentovič nadával na Danka pre plagiátorstvo a ten chudáčik pre pracovné zaneprázdnenie sa diplomovky ani nedotkol. Potreboval s mamou najazdiť denne 600 km.
Tak mali si z koho brať príklad včerajší protestujúci? Oj, mali, priamo od predsedu vlády!!!
Vláda vie a prioritne Matelkovič, prečo neschvaľujú zákon o hmotnej zodpovednosti politikov. Pre kšeftíky ako bolo v minulosti, tak to pokračuje v súčasnosti a trnavská firma dostala zákazku ako zo sna. Čo na tom, že možno bez VO. Čo na tom, že pravdepodobne kamarátovi. Nevadí, veď lebo Fico???
Veď aj za Fica sa kradlo. No budem „Ja Matelko Prvý“ iný??? Nasľuboval hory doly. Ostal len chaos.
Matovič je taký Pátrovič z hviezdnej roty. Ten si tiež myslel, že vie spievať a nevedel a podobne Matelko si myslí, že vie vládnuť a nevie. Horšie na tom je, že si myslia, akí sú zaujímaví a ako ich ľudia obdivujú. No opak je pravdou. No obaja to dotiahli do extrému. Len kvôli spevákovi možno trpeli uši a kvôli Matelkovi trpí väčšina obyvateľstva. Šulino musí byť riadne rád. Preferencie mu stúpajú jedna radosť. Tak to vyzerá, že PS a neoliberáli sa chystajú na nové voľby.

Pár rád Matelkovi, čo s pandémiou

23.02.2021

1. začni liečiť – po prvé seba na psychiatrii a po druhé nech lekári začnú konečne liečiť ľudí nielen po telefóne! Ten počet mŕtvych je zo zanedbania starostlivosti! Seba Matelko liečiť vie Isoprinosinom, ale nás špajchľuje! V živote som nevidel, aby test niekoho vyliečil! 2. otvor obchody a vracaj ľudí do normálneho života. Nech dodržujú prísne hygienické a [...]

Keď Matelkova atómovka zabíja ľudí namiesto vírusu, Remišovej sa včera muselo čkať a budú dva milióny Sputnikov?

19.02.2021

Celé riadenie štátu a krízy je jedna obrovská katastrofa približujúca sa k Hirošime. Na Slovensku naozaj vybuchla atómovka vládnej blbosti. Matelko po prepade preferencií si zahral divadielko aj s bábkoherečkou. Ľudia môžu pre ich blbosť kapať ako muchy. Štatistiky už nezverejňujú počet uzdravených. Už to je zakázané. O chvíľu už nebudú potrebné ani vakcíny, veď [...]

Matelkovo brutálne ohýbanie štatistík a neschopnosť

16.02.2021

Koľko že to máme tých expertov v tých komisiách? Úroveň vzdelania asi klesla hlboko a štatistika sa už hádže len tak hore dolu! „Tote počitače“ sú tiež už na nič. Uzdravených už do štatistík radšej nedávame, aby sme neutrpeli ešte väčšiu hanbu, ako je Matelkova vláda. Ono potom tieto čísla chorých a uzdravených vyzerajú trošku ináč. Dokonca pokles [...]

Nemecko, ČR, Bavorsko

ONLINE: Lídri EÚ sa poradia, čo s nedostatkom vakcín

25.02.2021 06:00, aktualizované: 07:13

Dvojdňová videokonferencia lídrov EÚ sa bude týkať najmä problémov s očkovaním a situáciou na hraniciach.

Koronavírus / Celoplošné testovanie /

Potvrdí parlament núdzový stav? V poslednej chvíli

25.02.2021 06:00

Ak by vo štvrtok Národná rada SR nepotvrdila vyhlásenie núdzového stavu, tak by sa skončil.

Richard Sulík

Lenč: Sulík sa zbavuje zodpovednosti. Silné slová, žiadne skutky

25.02.2021 05:30

Vyzerá to tak, že Sulík a SaS budú naďalej robiť to, čo doposiaľ - snažiť sa o silné slová, ale žiadne skutky, očakáva politológ Jozef Lenč.

pocasie-25-2-2021

Februárové leto? Teploty sa môžu šplhať k 20 °C

25.02.2021 00:00

Aj február môže pripomínať leto, aspoň teplotami. Tam, kde bude slnečné počasie, sa dokážu vyšplhať poriadne vysoko. Kde to bude?

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2560970x
Priemerná čítanosť článkov: 5437x

Autor blogu

Kategórie