Anarchia, vitaj v našej krajine

Alebo ako Kotleba upratovať chcel. Nedá mi to. Vyjadrenie polície či obecného úradu typu nikto nepožiadal, nikomu sme nevydávali žiadne povolenie na búranie. Ústava a ochrana majetku sa stáva iba zdrapom papiera.
Bohatým sa čierne stavby nebúrajú, pretože „majú na to“! Príklad vily, ktorej časť stojí na pozemkoch ŽSR. Etniku sa nebúrajú čierne stavby, pretože by šlo o „rasizmus“ a kamže by potom šli? Teda poviem vám, nič ľahšie. Už mi ostáva poradiť Kotlebovi, nech sa začne tiež budovať na hocijakých pozemkoch. Najlepšie rovno pred parlamentom. Dobrovodský to vzdal. Za pár rokov či mesiacov to možno vzdá celé Slovensko a svoju chvíľkovú samostatnosť zapredá za vidinu lepšieho uťahovania opaskov pre našinca Bruselu.
Zákony už neplatia. Robte si, čo chcete, nič sa vám nestane. Otravujte susedov hlukom, špinou, bordelom, všetko jedno. Polícia platená z našich daní je tu na ochranu ľudí, ktorí vedome páchajú zločiny a porušujú zákony. Väčšina Slovenska nie ja ani bohatá, ani neprispôsobivá a tak platí dane a snaží sa prežiť. Už len prežiť. Pretože nedokáže využívať systém a len platí a platí. Komu vlastne? Súdom, polícii, politikom a iným výpalníkom za to, že vedome neochraňujú ich majetok a práva? V Španielsku nesmiete postaviť dom ani na vlastnom pozemku bez stavebného úradu.
Na Slovensku je to tak. Už nepotrebujete kupovať pozemky, žiadať povolenia, dávať zarábať projektantom. Stačí, ak ste etnikom či milionárom a ide to. Naša banánová republika nestojí aj s jej vedením za nič. Mám však jeden problém. Slovensko mám stále rád.

Výzva ministrovi dopravy a míľové kroky k výpalnému Slovenskej pošty, alebo Hlava 22 v praxi

08.03.2026

Najprv k tej neslávne preslávenej Slovenskej pošte, ktorá zaviedla automatický poplatok za balíčky – darčeky z tretích krajín. Patrím dlhé roky k zberateľom kinder figúrok a to, čo sa udialo na pošte, už naozaj ostáva rozum stáť. V skutočnosti ani neviem, či je za tento marazmus a plnenie výpalného zodpovedný minister financií alebo dopravy, respektíve sa dohodli, že [...]

Silvester a koľko srandy sme si užili tento rok

31.12.2025

Slovensko znovu bavil najviac ten náš politický guláš. Matelko jednoznačne exceloval aj so svojím hnutím a nikto nevie pochopiť, ako hlboko sa dá ešte klesnúť, no Matovič nás presviedča, že vždy sa dá klesnúť ešte hlbšie. Koalícia je tu v tomto podaní asi naposledy. Po totálnom nezvládnutí tzv. konsolidácie a jeden horší nápad ako druhý. Od januára prichystali [...]

Tomio Okamura na Slovensku, katastrofálne nedeľné diskusie a handry ako dôkaz igiotov

02.12.2025

Máme tu pravdepodobne znovu obnovené nadštandardné vzťahy s Českou republikou. Už fakt sa nedá deliť politika na pravicovú či ľavicovú, ale o tom som už písal skôr. Jednoducho na to zabudnite. Už sú tu len názorové rozdiely, či sa niekto chce úplne podriadiť každej hlúposti, ktorá vzíde v hlavách nevolenej EK, alebo budeme pracovať na pôvodných princípoch vzniku [...]

Ukrajina Rusko Kyjev Vojna kyjev

Rusko útočilo na Kyjev za bieleho dňa, ľudia v rannej špičke utekali do krytov

16.03.2026 13:55

Nad ukrajinskou metropolou sa v pondelok ozývali výbuchy.

Andrej Danko

Koaličná SNS vyzýva Blanára na blokovanie pôžičky EÚ pre Ukrajinu

16.03.2026 13:44

Ministerstvo zahraničných vecí reagovalo, že v tejto otázke podporuje vyjadrenie premiéra Fica.

Péter Szijjártó

Ukrajina neobnoví prevádzku ropovod Družba z politických dôvodov, tvrdí Szijjártó

16.03.2026 13:34

Podľa šéfa diplomacie ukrajinská strana nebola ochotná zúčastniť sa ani na trojstrannom stretnutí so slovenským a ukrajinským ministrom energetiky plánovanom v Bruseli.

grónsko dánsko NATO vojaci

Arktídu treba zabezpečiť pred ruskou hrozbou, zdôrazňujú severské krajiny a Kanada

16.03.2026 13:09

Lídri Nórska, Švédska, Fínska, Dánska, Islandu a Kanady to vyhlásili po stretnutí zameranom na posilnenie spolupráce medzi ich krajinami.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 688
Celková čítanosť: 4337156x
Priemerná čítanosť článkov: 6304x

Autor blogu

Archív