Založ si blog

Aj na Slovensku máme KKK a Harabinova tlačovka

Nie len v kinderkách bolo vajce s modrými balónikmi KKK, ale na Slovensku sa nám to akosi káčkuje. Klus ako exemplárny rusofób v diskusii prakticky dokázal len svoju neobjektívnosť a tým pádom by mal veľmi uvažovať nad svojou pedagogickou praxou. Tá beseda bola hrozná. Rusko temer už ako samotný Satanáš a Poliaci idú stavať vojenskú základňu spoločne s USA. Rusom veľa neostáva len sa pripravovať na vojnu. Pozeral som si aj ako krásne navršujú svoje zlaté rezervy hlavne Číňania a Rusi nezaostávajú. Minimálny zahraničný dlh nie je prijateľný pre USA. Veľmi rýchle zbavovanie sa dolárov a nákup zlata o niečom svedčí. Obchodná vojna prakticky zúri na plné obrátky a nedá sa už zastaviť. Momentálne je na rade zaútočiť na Irán, lodičky s ropou už horia a nepriateľ bude odhalený. Ropa stúpa a ideme na to.
Druhé a tretie KK veľmi úzko súvisia, Korda a Kiska (pridáme aj „umelca“ Kalmusa?), pozrel som si besedu Harabina, amaterizmus novinárov a hlavne Kordu, mali čo do seba. Naozaj ich, ako spomenuli ľudia na webe, Harabin rezal ako diamantová píla. Vyučoval novinárov ako žiačikov zo škôlky. Kiskovi mandát končí. Apropó, pozeral som si ako si berie niektoré dary čo dostal počas pôsobenia vo funkcii. No neviem, ale podľa štátnickej etikety by nemali byť všetky dary, ktoré prezident dostal pri príležitosti výkonu svojej funkcie majetkom Slovenskej republiky? Či má iných poradcov, alebo ako to vlastne je? Alebo len pokračuje vo svojej činnosti?
Iste, v spravodajských reláciách išlo hlavne o to, informovať verejnosť, že Harabin chce, zakladať politickú stranu. No myslím si, že nemusí a bude konať tak ako doteraz. Nechce byť predseda ani sa zaoberať politikou. Je pravdou, že už v politike je, či chce, alebo nie. A pokračujeme v neoliberálnych prieskumoch, kde sú ako prvé dve osoby dôveryhodné Pellegrini a Čaputová, ktorá ešte ani nie je prezidentkou a v PS sa vzdala svojej politickej činnosti, či nie? Ako krásne pracujú na odstránení Fica a zároveň aj podsúvajú nedôveryhodnosť Harabina, ktorý skončil posledný. Číra náhoda? Nie, tie neexistujú.
Matovičovi to už voľajako tiež nejde. Stály pád nedokážu zabrzdiť ani noví kresťania. Ináč super komédia, pretože vraj kresťanské strany sú pravicové. To tvrdil aj Bielik. Len otázka a tu mal Matovič možno kus pravdy, poslednú dobu sa chytá všetkého, čo by mu prinieslo štátny príjem pre jeho štvorčlenný rodinný klub. Ako môžu byť kresťanské strany pravicové? Tie by mali byť tak ľavicové, žeby aj Marx s Leninom závideli a komunisti by sa od nich mali učiť. No zjavne to takto nie je. Prečo aj? Vatikán je jeden z najbohatších štátov na svete a mesačne tam tečú miliardy. Kdeže sú sľuby chudoby či čistoty? Kde sú Ježišove myšlienky a filozofia? Už nevedia chodiť po vode a ovládol ich mamon namiesto zázraku a viery.

Lídri národných strán? Nedajte sa vysmiať.

03.11.2019

To, čo sa deje v súčasnosti na tzv. národnej scéne nie je nič iné ako stretnutie mega ega. Lídri rokujú bez členských základní a či hľadajú nejakých odborníkov či skutočne pronárodne viac »

N-ko vie všetko, Pellegriniho dobrá prezidentka a Elán v akcii

15.10.2019

Od nedele je už aj Smer pomaly naruby, pretože sa nevyhranil voči nikomu a šiel by do vlády aj s Kiskom. Ak by bol povedal pán premiér, že možno by spolupracovali so stranou Za ľudí, ale s Kiskom viac »

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

13.10.2019

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu - predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako viac »

parlament,

Prieskum: Voľby by vyhral Smer, Kiskova strana na druhom mieste

14.11.2019 22:51, aktualizované: 23:04

Prieskum na vzorke 1 111 respondentov sa uskutočnil od 9. do 13. novembra.

Benátky / povodeň /

Talianska vláda vyhlásila v Benátkach stav núdze

14.11.2019 22:00

Taliansky premiér Giuseppe Conte po tom, čo v Benátkach, kde mimoriadne zaplavilo známe pamiatky, domy i obchody, strávil noc, označil rozsiahle povodne za „ranu do srdca krajiny“.

BRICS

Lídri BRICS podporili parížsku dohodu, odmietli vojenské riešenie v Sýrii

14.11.2019 21:26

Na výročnom stretnutí lídrov BRICS privítal brazílsky hostiteľ, prezident Jair Bolsonaro okrem Putina a Siho aj indického premiéra Módího a juhoafrického prezidenta Ramaphosu.

Auschwitz, Osvienčim

Pri bývalom tábori smrti v Treblinke našli neznámy masový hrob

14.11.2019 20:47

Ide o priestor s rozmermi 4,5 na 3,4 metra, v ktorom boli len desať až pätnásť centimetrov pod zemou zahrabané ľudské ostatky. Koľko obetí tam môže byť, zatiaľ nie je jasné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 322
Celková čítanosť: 1202122x
Priemerná čítanosť článkov: 3733x

Autor blogu

Kategórie