Založ si blog

Aj na Slovensku máme KKK a Harabinova tlačovka

Nie len v kinderkách bolo vajce s modrými balónikmi KKK, ale na Slovensku sa nám to akosi káčkuje. Klus ako exemplárny rusofób v diskusii prakticky dokázal len svoju neobjektívnosť a tým pádom by mal veľmi uvažovať nad svojou pedagogickou praxou. Tá beseda bola hrozná. Rusko temer už ako samotný Satanáš a Poliaci idú stavať vojenskú základňu spoločne s USA. Rusom veľa neostáva len sa pripravovať na vojnu. Pozeral som si aj ako krásne navršujú svoje zlaté rezervy hlavne Číňania a Rusi nezaostávajú. Minimálny zahraničný dlh nie je prijateľný pre USA. Veľmi rýchle zbavovanie sa dolárov a nákup zlata o niečom svedčí. Obchodná vojna prakticky zúri na plné obrátky a nedá sa už zastaviť. Momentálne je na rade zaútočiť na Irán, lodičky s ropou už horia a nepriateľ bude odhalený. Ropa stúpa a ideme na to.
Druhé a tretie KK veľmi úzko súvisia, Korda a Kiska (pridáme aj „umelca“ Kalmusa?), pozrel som si besedu Harabina, amaterizmus novinárov a hlavne Kordu, mali čo do seba. Naozaj ich, ako spomenuli ľudia na webe, Harabin rezal ako diamantová píla. Vyučoval novinárov ako žiačikov zo škôlky. Kiskovi mandát končí. Apropó, pozeral som si ako si berie niektoré dary čo dostal počas pôsobenia vo funkcii. No neviem, ale podľa štátnickej etikety by nemali byť všetky dary, ktoré prezident dostal pri príležitosti výkonu svojej funkcie majetkom Slovenskej republiky? Či má iných poradcov, alebo ako to vlastne je? Alebo len pokračuje vo svojej činnosti?
Iste, v spravodajských reláciách išlo hlavne o to, informovať verejnosť, že Harabin chce, zakladať politickú stranu. No myslím si, že nemusí a bude konať tak ako doteraz. Nechce byť predseda ani sa zaoberať politikou. Je pravdou, že už v politike je, či chce, alebo nie. A pokračujeme v neoliberálnych prieskumoch, kde sú ako prvé dve osoby dôveryhodné Pellegrini a Čaputová, ktorá ešte ani nie je prezidentkou a v PS sa vzdala svojej politickej činnosti, či nie? Ako krásne pracujú na odstránení Fica a zároveň aj podsúvajú nedôveryhodnosť Harabina, ktorý skončil posledný. Číra náhoda? Nie, tie neexistujú.
Matovičovi to už voľajako tiež nejde. Stály pád nedokážu zabrzdiť ani noví kresťania. Ináč super komédia, pretože vraj kresťanské strany sú pravicové. To tvrdil aj Bielik. Len otázka a tu mal Matovič možno kus pravdy, poslednú dobu sa chytá všetkého, čo by mu prinieslo štátny príjem pre jeho štvorčlenný rodinný klub. Ako môžu byť kresťanské strany pravicové? Tie by mali byť tak ľavicové, žeby aj Marx s Leninom závideli a komunisti by sa od nich mali učiť. No zjavne to takto nie je. Prečo aj? Vatikán je jeden z najbohatších štátov na svete a mesačne tam tečú miliardy. Kdeže sú sľuby chudoby či čistoty? Kde sú Ježišove myšlienky a filozofia? Už nevedia chodiť po vode a ovládol ich mamon namiesto zázraku a viery.

Tru Tru – nebezpečná predpona pravdivých lží

23.08.2019

Znovu ten Truban. Nič sa nedá robiť, ale dobrodruh do politiky nepatrí. Iste, Truban si to dával v bielej lajne s LSD či mariškou. Ono nešlo ani tak o to, že drogoval, ale skôr, aký má prístup viac »

Trubanov Oscar, Šeliga verzus Harabin, únik informácií a ESET

17.08.2019

Truban je jasný adept na získanie Oscara. Za Slovensko bude určite nominovaný Truban! Najlepšia réžia, strih a jednoznačne herecký výkon! Hoci, možno to bude skôr Zlatá malina. No neviem, viac »

Národné strany a ich možné fiasko, Trubanove lajny

11.08.2019

Po Devíne svitla menšia nádej, že sa strany a straničky s národným zameraním spoja a dajú aspoň nejakých lídrov dokopy. Temer každý už začal s kampaňou. Žaludi dokonca ešte ani stranu viac »

muž, brúska, rezbár, práca, drevo

Česi potrebujú ľudí, lákajú aj Filipíncov, Indov či Kazachov

24.08.2019 21:28

České firmy už dlhší čas zápasia s nedostatkom pracovných síl. Zamestnávateľom v Česku chýba až pol milióna pracovníkov.

franúzsko, summit G7

Vo francúzskom Biarritzi sa začal summit vyspelých ekonomík G7

24.08.2019 21:08, aktualizované: 21:25

Otázka, či je G7 stále relevantným a efektívnym fórom pre riešenie globálnych problémov, nadobúda na naliehavosti.

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 310
Celková čítanosť: 1097416x
Priemerná čítanosť článkov: 3540x

Autor blogu

Kategórie