Založ si blog

Aj na Slovensku máme KKK a Harabinova tlačovka

Nie len v kinderkách bolo vajce s modrými balónikmi KKK, ale na Slovensku sa nám to akosi káčkuje. Klus ako exemplárny rusofób v diskusii prakticky dokázal len svoju neobjektívnosť a tým pádom by mal veľmi uvažovať nad svojou pedagogickou praxou. Tá beseda bola hrozná. Rusko temer už ako samotný Satanáš a Poliaci idú stavať vojenskú základňu spoločne s USA. Rusom veľa neostáva len sa pripravovať na vojnu. Pozeral som si aj ako krásne navršujú svoje zlaté rezervy hlavne Číňania a Rusi nezaostávajú. Minimálny zahraničný dlh nie je prijateľný pre USA. Veľmi rýchle zbavovanie sa dolárov a nákup zlata o niečom svedčí. Obchodná vojna prakticky zúri na plné obrátky a nedá sa už zastaviť. Momentálne je na rade zaútočiť na Irán, lodičky s ropou už horia a nepriateľ bude odhalený. Ropa stúpa a ideme na to.
Druhé a tretie KK veľmi úzko súvisia, Korda a Kiska (pridáme aj „umelca“ Kalmusa?), pozrel som si besedu Harabina, amaterizmus novinárov a hlavne Kordu, mali čo do seba. Naozaj ich, ako spomenuli ľudia na webe, Harabin rezal ako diamantová píla. Vyučoval novinárov ako žiačikov zo škôlky. Kiskovi mandát končí. Apropó, pozeral som si ako si berie niektoré dary čo dostal počas pôsobenia vo funkcii. No neviem, ale podľa štátnickej etikety by nemali byť všetky dary, ktoré prezident dostal pri príležitosti výkonu svojej funkcie majetkom Slovenskej republiky? Či má iných poradcov, alebo ako to vlastne je? Alebo len pokračuje vo svojej činnosti?
Iste, v spravodajských reláciách išlo hlavne o to, informovať verejnosť, že Harabin chce, zakladať politickú stranu. No myslím si, že nemusí a bude konať tak ako doteraz. Nechce byť predseda ani sa zaoberať politikou. Je pravdou, že už v politike je, či chce, alebo nie. A pokračujeme v neoliberálnych prieskumoch, kde sú ako prvé dve osoby dôveryhodné Pellegrini a Čaputová, ktorá ešte ani nie je prezidentkou a v PS sa vzdala svojej politickej činnosti, či nie? Ako krásne pracujú na odstránení Fica a zároveň aj podsúvajú nedôveryhodnosť Harabina, ktorý skončil posledný. Číra náhoda? Nie, tie neexistujú.
Matovičovi to už voľajako tiež nejde. Stály pád nedokážu zabrzdiť ani noví kresťania. Ináč super komédia, pretože vraj kresťanské strany sú pravicové. To tvrdil aj Bielik. Len otázka a tu mal Matovič možno kus pravdy, poslednú dobu sa chytá všetkého, čo by mu prinieslo štátny príjem pre jeho štvorčlenný rodinný klub. Ako môžu byť kresťanské strany pravicové? Tie by mali byť tak ľavicové, žeby aj Marx s Leninom závideli a komunisti by sa od nich mali učiť. No zjavne to takto nie je. Prečo aj? Vatikán je jeden z najbohatších štátov na svete a mesačne tam tečú miliardy. Kdeže sú sľuby chudoby či čistoty? Kde sú Ježišove myšlienky a filozofia? Už nevedia chodiť po vode a ovládol ich mamon namiesto zázraku a viery.

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26, aktualizované: 16:53

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania. Rezort školstva podľa neho hľadá výhovorky.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54, aktualizované: 16:45

Premiér Igor Matovič uviedol, že sa koalícia priblížila k dohode na mene kandidáta.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2357004x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie