Založ si blog

Mistrík strieda Trubana a Sulík prežíva stresy

Nielen Sulík má na mále a pozerá, s kým sa spojiť. Výtlak politického hrnca na Slovensku je predsa len obmedzený. Po tom, čo sa národniari sami medzi sebou požierajú a nenechajú na sebe nitku celú, kto je väčší S-Lovák, prichádzajú stále nepriaznivejšie správy aj pre liberálne spektrum. Smer sa len ticho smeje, pretože mu to najviac vyhovuje a ľudia hľadajúci „istoty“ si povedia, radšej im ako hentým, nech sú akí sú. Trio Pellegrini – Fico- Blaha je veru silná trojka a rozohráva hru na všetky strany.
Pomaly sa chystá Mistríkov návrat a vôbec by som sa nečudoval, keby vyliezol ako objaviteľ teplej vody, že on je ten pravý vodca, čo zjednotí liberálnu partaj. Budeme mať konečne liberálnych KDHákov, veď prečo by nie? O chvíľu už aj Vatikán s tým bude súhlasiť. Vlastne v podobe Františka už aj súhlasil.
Len pred nedávnom sa rozoberala téma Harabin verzus Kotleba, ešte reči neutíchli a máme tu kauzu Kuffa. Danko je smutný, pretože čo on podpísal, Kotleba zrealizoval. No a čo? Možno, že Dankovi kuffovci nie veľmi dobre rozumeli, aj mne sa to stáva. Pranieruje sa Kuffa za to, že sa vyjadruje k politike. Má to robiť, či nemá? Pravdaže to robia v pastierskych listoch.
Osobne som proti akémukoľvek zasahovaniu kléru do štátu. Nerobí to dobrotu. Filozofia náboženstva by mala ostať v človeku. Človek sa má riadiť slobodným vierovyznaním a názorom, pokiaľ nezasahuje do slobody a vierovyznania iného človeka. Definíciu slobody som vytvoril už dávnejšie.
No a teraz k Mistríkovi. Už to tak vyzerá, že 5 gramový to pomaly vzdáva. Mistríkovi je jednoznačne potrebné vrátiť požičané za prezidentské voľby. Prezidentka Čaputová a premiér Mistrík. Takéto plány sa tu kujú. Po tom, čo Sulík začína zháňať komplicov a idú budovať spoločnú kandidátku možno spolu s OĽaNO, KDH na čele s lídrom Mistríkom. Smer je spokojný. Bude mať s kým zostaviť vládu. Národné strany sa dostávajú na okraj.
Maďarské strany to ešte na poslednú chvíľu dajú a Drucker sa pokúsi nastúpiť do výťahu, je však otázne s kým. Momentálne asi vyššia berie a vytiahne nejaké tromfové eso. Liberálne KDH už veľkú šancu nemá a je prakticky na úpadku. Voliči si budú musieť vyberať. To bude sľubov o svetlejšom zajtrajšku, o zodpovednosti politikov, už sa teším na všetky tie recepty múdrych. Akosi sa vytratil sedliacky rozum, naozaj by som rád videl úplne iných politikov od tých dnešných. Opozícia či koalícia? Všetko jedno – boj oligarchov na náš úkor. Recepty sú jednoduché, len im akosi smrdia. Úplne geniálny je Kočner. Normálne sa cítim menejcenný, pretože mi neposlal ani jednu SMS, ani mi nezavolal a ani som sa s ním nikdy nestretol, na rozdiel od temer celého súdneho systému či parlamentu a oligarchov. Áno, vážení, nie je medzi nimi rozdiel a to žiaden! Politická geriatria to nevzdáva a nemyslím tým vek. Trápni herci s ešte trápnejšími výkonmi. Naozaj milujem Slovensko a východ o to viac a je mi smutno, že o nás rozhodujú iní.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne Marcela Foraia

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423617x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív