Založ si blog

Politické reklamy Smeru, SaSky, KDH, Za ľudí či PS-Spolu. .. = totálne zvratky

Áno, je potrebné použiť slovo zvratky. PR agentúry týchto spolkov prahnúcich po finančných zárukách štátu, ktoré im garantuje osobné obohatenie na úkor občanov nemá hraníc! To je ohromne „zábavné“ zneužiť decká a ukradnúť motív z inej reklamy ako v prípade Smeru. To je ohromne „zábavná“ reklama SaSky, ako upravuje reštauráciu, len keby si tak upratala sama doma. Nádherná propaganda OĽaNO, ako sa ide prevážať na francúzsku riviéru. Priam dych berúce a trápnosťou prepracované reklamy trubanovsko-beblavského humoru okorené piatimi gramami bieleho a obedom Beblavého v rýchlo občerstvení, kde bol čírou náhodu fotograf a v póze ho odfotil s jednou paňou. Určite mala podpísaný aj GDPR a možno dostala aj nejaké prepitné za tú otázku, ktorú položila „nie“ oligarchovi, ktorého rodina privatizovala Palmu TUMYS. Top v propagande s opačným efektom však jednoznačne získava Kiska. Tie jeho antiprotesty nemajú nič spoločné ani s demokraciou a ani so zdravým rozumom, ale proti gustu žiaden dišputát. Tieto trápnosti by mali byť zakázané. Slovensko je dosť trestané takýmito záchrancami národa. Taký Hlina je antireklamou na slušnosť pre KDH a kresťanský život priam ukážkový. Ten už ani reklamu nepotrebuje. Kollár, ako objaviteľ ľudomilstva, ktorý čírou náhodou vzišiel z podobného prostredia ako Kočner a doslova lavíruje, s kým pôjde a kto mu prinesie väčšie zdroje nepotrebuje komentár. Pre zmenu Vlasť si odpílila konár, ktorý je postavený len na jednom či dvoch ľuďoch, žiaľ, s týmto sa vyhrávať voľby nedajú. Fackou pre tieto preferované finančno-politické skupiny by bolo, ak by sa nikto z nich nedostal do parlamentu. To by bolo to pravé rozhodnutie voličov. Úplne vymeniť mená a strany. S tým, čo tu už bolo a čo má obrovské balíky na kampane jednoducho nie je potrebné rátať. Sú to len plané sľuby!
Na tento reklamný odpad naozaj idú peniaze daňových poplatníkov. Toto sponzorujú aj tzv. „ľudomilovia“, ktorí za svoje peniaze naozaj nebudú nič chcieť? Nedajte sa vysmiať! Celý volebný systém je zlý, netransparentný a diskriminujúci, smerujúci nie k ideám, ale k financiám.

Komu Kiskova kauza priniesla prospech, čo to vyvádza Galko v DS a Hlina mal dnes vypité? Truban s pálkou a blokovaný Harabin

20.02.2020

Ide teda riadne do tuhého. Kiska ide moralizovať, Hlina mal dnes asi vypité, pretože tak ako sa mu dnes jazyk motal pri dnešnom vystúpení . Nikto z nich nemá právo rozprávať o morálke, alebo viac »

Kiska dostane Oskara či Zlatú Malinu a cirkus v podaní Poliačika, Miháľa či Beblavého

19.02.2020

Ej, ale to bol teda herecký výkon Kisku v tomto druhom videu. Veľmi, ale veľmi zlý! Padni, komu padni? Matovič si musí mädliť ruky. Pravdepodobne sa Kiska už po tomto videu do parlamentu nedostane. viac »

Pre Kisku každý je volič ĽSNS fašista, len on je anjel, Nicholsonovej fotky

16.02.2020

Nicholsonová je absolútne mimo aj s celou tou LGBTI komunitou. Nie, nie sme si rovní, nechcem vidieť kreatúry – dobrovoľne zhumpľované z holými pinďúrmi na žiadnych pochodoch. To, čo tá viac »

Milan Krajniak, podcast

Krajniak: Do cirkusu sa nezapojíme

21.02.2020 00:00

Hosťom v podcastovom štúdiu Pravdy bol Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina.

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

gabo126

V súčasnosti kandidujem za Slovenské hnutie obrody č.5 ako nezávislý kandidát pod číslom 20.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 1595650x
Priemerná čítanosť článkov: 4445x

Autor blogu

Kategórie