Založ si blog

Truban s Beblavým si kopú politický hrob, Smer, ĽSNS a SNS ťahajú esá a Čaputová je straníčka v prezidentskom kresle

Beblavého koláčiky „s piatimi gramami“ už asi došli. Duo Truban, Beblavý si kopú pravdepodobne vlastný politický hrob. Nielenže majú po Smere najdrahšiu kampaň, ale majú kampaň absolútne nezvládnutú. Teraz sa pustili do dôchodcov. Jasné je to každému, že Smer a SNS to využili pred kampaňou, o tom niet pochýb. No na druhej strane, politici už nemajú chodiť do práce počas kampane? Vzdajú sa aj platu??? Na jednej strane idú protestovať a podávať žaloby a na druhej strane sa im nechce chodiť do práce a schvaľovať aj keď populistické, ale pozitívne zákony. Ja na ich mieste by som mlčal a len súhlasne podporil takéto niečo, ak ide o dôchodcov.
O diaľničných známkach sa dá síce tiež polemizovať, ale možno by to trošku odľahčilo vedľajšie cesty. Pre Beblavého už pravdepodobne neexistuje pracovný čas v parlamente, už ho napĺňajú vzrušením len účasti na mítingoch ĽSNS. Po tých Topoľčanoch už asi veľmi vzrušený nebol a po prudkom páde preferencií, kedy doslova pláva nad zvolením či nezvolením, si predsa asi len dá z tých čínskych koláčikov nádeje. Ešte aj tam sa opičí po produktoch z Číny, pretože jeho hlava toho veľa nevymyslela. Vlastne vymyslela, ako strápniť a potopiť vlastnú stranu. Pripomeniem, kto začal s absurdnými reklamami, ako ľudia v maskách Kaliňáka či Fica prepadávajú banky. Odozva bola na stole zo strany Smeru okamžite v absolútne nevhodnej reklame s deckami zo škôlky a aj to ešte s ukradnutým nápadom.
Áno, Danko a SNS potrebuje niečo urobiť pre ľudí, ale veľmi pochybujem, že to zmyje nákup stíhačiek či jeho morálne zlyhania a niekedy až trápno smiešne gestá roduvernosti k výložkám.
Kiska sa prakticky a hlavne takticky už radšej stiahol z týchto demonštrácií a pravdepodobne zasype Beblavého s Trubanom politický hrob. Majú tých istých voličov. Ak by prišlo hoci aj 60% voličov už by to bolo veľmi zaujímavé, kto sa dostane a kto nie. Podstatná je vysoká účasť voličov a dávať hlasy tomu komu naozaj chcete, ak dáte aj menším stranám v podstate je to vždy ohrozenie pre strany ktoré sa pohybujú na hranici okolo 5 či 7%.
Matovič ťahá hlasy práve od Trubana, Kisku či Hlinu a nie od smerákov či kotlebovcov a ani nie od SNS, pretože aj tam skôr dajú hlasy Smeru, Sme rodina, alebo ĽSNS. Spoločnosť sa rozdelila a môže to byť ešte veľmi zaujímavé.
Čaputová prilieva oheň do predvolebnej kampane. Rozhodla sa, že bude ignorovať parlament a rozhodnutie vlády. No super. Teda už rozhoduje za ňu jej strana. Nič iné sa o tom povedať nedá. Jej straníckosť a nadržiavanie potápajúcej sa lode PS//Spolu je priam neskutočné, to musí vidieť aj slepý.
Kiska škriabe hlasy škrabkami. Majú mu pomôcť tašky a škrabka na námrazu. V SNV ani v Sabinove sa voľajako o tieto propagačné materiály ľudia netrhali. Nuž, chýbali tu platení Kisko-voliči. Tipujem, že východ bude pre liberálov značným prepadákom. Koho by som tipoval na víťaza volieb? Mám pocit, že to bude Smer alebo ĽSNS. Obe strany majú množstvo skrytých voličov. No, uvidíme a nechajme sa prekvapiť.

Komu Kiskova kauza priniesla prospech, čo to vyvádza Galko v DS a Hlina mal dnes vypité? Truban s pálkou a blokovaný Harabin

20.02.2020

Ide teda riadne do tuhého. Kiska ide moralizovať, Hlina mal dnes asi vypité, pretože tak ako sa mu dnes jazyk motal pri dnešnom vystúpení . Nikto z nich nemá právo rozprávať o morálke, alebo viac »

Kiska dostane Oskara či Zlatú Malinu a cirkus v podaní Poliačika, Miháľa či Beblavého

19.02.2020

Ej, ale to bol teda herecký výkon Kisku v tomto druhom videu. Veľmi, ale veľmi zlý! Padni, komu padni? Matovič si musí mädliť ruky. Pravdepodobne sa Kiska už po tomto videu do parlamentu nedostane. viac »

Pre Kisku každý je volič ĽSNS fašista, len on je anjel, Nicholsonovej fotky

16.02.2020

Nicholsonová je absolútne mimo aj s celou tou LGBTI komunitou. Nie, nie sme si rovní, nechcem vidieť kreatúry – dobrovoľne zhumpľované z holými pinďúrmi na žiadnych pochodoch. To, čo tá viac »

Milan Krajniak, podcast

Krajniak: Do cirkusu sa nezapojíme

21.02.2020 00:00

Hosťom v podcastovom štúdiu Pravdy bol Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina.

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

gabo126

V súčasnosti kandidujem za Slovenské hnutie obrody č.5 ako nezávislý kandidát pod číslom 20.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 1595678x
Priemerná čítanosť článkov: 4445x

Autor blogu

Kategórie