Založ si blog

Spoločné vyhlásenie Kotlebu, Harabina a Šveca

Lídri strán ĽSNS, Vlasti a Slovenského Hnutia Obrody sa stretli na rokovaní o budúcej spolupráci. Dohodli sa na prioritných bodoch programu a budúcej spolupráci v prípade, ak sa dostanú do parlamentu. Jednou z priorít je boj s oligarchiou a rekodifikácia práva na Slovensku.
Orientácia zahraničnej politiky by smerovala na absolútnu rekonštrukciu EÚ, ktorá by sa vrátila ku svojim pôvodným národným myšlienkam o voľnom pohybe tovarov a ľudí. Medzi hlavných zahraničných partnerov budú patriť prioritne Salvini, M. Le Penová či Okamura.
Pri súčasnom stave národných strán nevidia iné východisko ako vzájomnú spoluprácu a podporu. Žiaden hlas nie je stratený. Dohodli sa aj na spoločnom demokratickom odkaze SNP a neodškriepiteľnej úlohy, ktorú zohrala Červená armáda pri oslobodení ČSR. Zároveň odsúdili hlavných vinníkov Mníchovskej zrady a západného diktátu, ktorí boli hlavnou príčinou genocídy Židovského národa v ČSR a To veľkú Britániu, Taliansko, Nemecko a Francúzsko. Ako jediný víťazný štát sme prišli o územie Zakarpatskej Rusi a dokázali sme sa s týmto faktom vysporiadať. Podobne ako sme sa dokázali vysporiadať z cca 300.000 obeťami ČSR vďaka Mníchovu. Tak ako sme odpustili napadnutie Poľsku, Maďarsku, Rakúsku ako súčasti Tretej ríše a samotnému Nemecku. Podobne sme odpustili Sovietskemu zväzu za „bratskú“ pomoc v 68. Dokonca sme odpustili našim bratom Čechom, keď na pri vzniku Slovenskej republiky ostala hol. zad.k.
To sme my Slováci. Jedno s čím sme nedokázali bojovať a kde prehrávame boj, je slovenská závisť a postupné otupovanie myslenia propagandou materializmu.
Česť sa už v politike nenosí a budeme musieť obnoviť dôveru ľudí v spravodlivosť . To je jedným z hlavných cieľov lídrov týchto strán.
Ďalej sa dohodli na zrušení sankcií voči Rusku. Nie je dôvod a ani chuť nezmyselne predlžovať zlé rozhodnutia. Nech sa vráti Kosovo Srbsku a môže začať dialóg, aj keď prípade Ruska a Krymu je to totálne odlišná situácia. Na základe aj týchto skutočností je otázna účasť v NATO. Pre týchto lídrov je otázka NATO jasná.
Jednou z prvoradých úloh je aj zmena volebného systému, zrušenie nutných percent pre prekrúžkovanie sa. Jednoducho bude záležať len na počte preferenčných hlasov a bude sa zavádzať aj pomerné zastúpenie a samozrejme sa zruší dotácia politickým stranám.
Vážení voliči, je to síce fikcia, ale mohla by sa stať reálnou. Strany ako SNS, OĽaNO či dokonca Sme rodina jednoducho klamú. Česť a spravodlivosť im veľa nevraví. Progresívci idú do nás, no nech. Myslím, že tri minúty na Beblavého je príliš veľa. Nenávisť v radoch liberálov nabrala na obrátkach. Nie kotlebovci, harabinovci či SHOčkari sa vyhrážajú, nie oni hádžu kameňmi . Nie oni nechcú spolupracovať a nazývajú zakaždým časť Slovákov fašistami, ako pán Kiska. Ten už vidí fašistu na každom rohu, možno na pozemkoch vo Veľkom Slavkovom mu už vykopali aj zákopy. Áno, bol by som rád, ak by sa dokázali dohodnúť a dať nádej aj nerozhodnutým voličom, aby išli voliť práve tieto strany. Jednoducho, parlament sa musí vymeniť, iné neostáva. Žiaden Smer, SNS, Most, PS/Spolu, Za ľudí či OĽaNO. Žiadna oligarchia. Sýti hladnému neverí. Vážení voliči, skúste prekvapiť a zmeniť chod dejín na Slovensku. Skúste priviesť smútok agentúram, ktoré robia prieskumy za ťažké financie od oligarchov. Stačí ísť voliť.
Tri Svätoplukove prúty by mohli vytrieť kocúra súčasnej politickej oligarchii.

Benčík je vo svojom živle, prečo Singapur a špirála tlačenia zlých peňazí

26.03.2020

Poslanec Benčík musí byť teraz vo svojom živle. Určite mu očká zasvietili pri tom novom zákone o odpočúvaní. Neviem, či sa nemal volať aj corona Benčík z úcty k jeho predchádzajúcej práci. Namiesto sankcií za nenosenie rúšok je tu len jalový zákon na sledovanie a odpočúvanie. Sa stavím, že „biela vrana“ bude vedúcou odboru odpočúvania. Dožili sme sa to [...]

Sledovanie mobilmi? Totálna somarina! Vláda aj opozícia sa zbláznili!

25.03.2020

Prečo? Aj smerácky aj vládny návrh je totálna blbosť a vyhodené peniaze. Smerácky návrh nemá logiku, pretože sa nedajú dať appky na všetky mobily a vládny je blbosť, pretože len ja mám napríklad tri telefónne čísla. Ak jeden nechám doma a druhý vypnem, ako ma budú sledovať? Celé zle. Jedine, ak by naozaj chceli mať informácie prístup k hovorom a odpočúvať nás. [...]

Matovič ma vypočul, Rusko, Čína či Kuba pomáhajú, no a čo s platmi poslancov a zákonom o hmotnej zodpovednosti?

24.03.2020

Som veľmi rád, že nielen mňa napadla myšlienka o zrušení pendlovania študentov zadarmo vo vlakoch. Bol som pravdepodobne prvý, čo sa do toho obul vo svojich blogoch. Teraz ešte poriešiť nezmyselnosť krokov Slovenskej pošty, na ktorú poukazujú už aj mestá o obce. Teraz k tomu zlému Rusku, Kube či Číne. Momentálne je stredobodom pozornosti Čína, ktorá má jediná [...]

Rómovia, Markušovce

Rómsky kráľ vyzval Rómov k súčinnosti a otestovaniu sa

29.03.2020 19:38

Výzvu prezentoval v dvoch nárečiach.

SR Matovič permanentný krízový štáb predstavenie BAX

Visolajský odmietol ponuku na post štátneho tajomníka

29.03.2020 19:11

Visolajský sa stal na požiadanie premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) členom permanentného krízového štábu.

Bratislava hasiči koronavírus vzorky pacient

Hasiči dohliadajú na karanténne centrum v Gabčíkove

29.03.2020 18:32

Slovákom prichádzajúcim do karanténneho centra odoberajú vzorky.

sklad, práca, zamestnanci

SNS vníma prvé ekonomické opatrenia zatiaľ ako nejasné

29.03.2020 17:44

Prvým krokom vlády malo byť odpustenie zdravotných, nemocenských a sociálnych platieb.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 374
Celková čítanosť: 1815794x
Priemerná čítanosť článkov: 4855x

Autor blogu

Kategórie