Založ si blog

Šašovia chcú revolúciu v Bielorusku a chcú ho spojiť s Ruskom

Taká kampaň ako v súčasnosti prebieha proti Rusku a Bielorusku sa hneď tak ľahko nevidí. Znovu sa chce miešať EÚ a svet (v podobe USA) do nezávislého štátu a nejaké ľudskoprávne organizácie chcú diktovať suverénnemu štátu čo má robiť, koho si zvoliť, lebo oni to vedia najlepšie. Vraj diktátorovi Lukašenkovi diktujú, čo má robiť a že už nie je vhodným prezidentom pre Bielorusko. Práve pre to Bielorusko, ktoré si toho najviac vytrpelo. Ani jeden jediný štát na svete nestratil štvrtinu populácie. To bola čistá genocída, za ktorú doteraz Nemecko nezaplatilo a je to dokonca aj náš dlh voči Bielorusku. Bolo zabitých či zavraždených 2,3 milióna Bielorusov. Po vojne prišla na Bielorusko aj druhá rana. Ani len Ukrajina nemala také desivé následky z výbuchu v Černobyle ako Bielorusi. Národ nádherných žien a chlapov na mieste, ktorí sa pobili s nástrahami života ako máloktorý národ na svete. Vypálené a vyvraždené celé dediny nacistickými vojakmi. Bielorusku znovu idú diktovať, čo má robiť. Už konečne krajiny nechajte na pokoji, nech idú vlastným vývojom a smerovaním. Ak bude niekto chcieť zmeny, tak ten niekto musí byť v prvom rade Bielorus. Demokracia ani predstavy Západu sa nedajú len tak jednoducho prenášať do iných kultúr a národov. Neoliberalizmus si neurčil hranice a práve preto skape ako prašivý pes. Transfer demokracie do iných štátov s iným myslením ľudí sa jednoducho neujal a mali by si to tzv. predstavitelia neoliberálnej demokracie uvedomiť. Znovu opakujem: som za demokraciu a žiadna liberálna demokracia ako štátny systém tu nemá miesto. Žiaden Amík, Brusel či iná osoba žijúca mimo danej krajiny nemá právo zasahovať do diania v inej suverénnej krajine. Tu ešte jedna pripomienka namierená na imigrantov. Len nech pekne ostanú doma a pekne krásne nech bojujú za svoje slobody doma, inak je to z ich strany len zbabelosť. Nech sa združujú, protestujú a možno aj bojujú, kým si nevybojujú ten svoj kus slobody.
Nejako zvláštne to súvisí aj s možnosťou pripojenia Bieloruska k Rusku. Áno, aj to môže svojou tuposťou dosiahnuť EÚ a USA. Ukrajina si to vyskúšala v podobe Majdanu, ktorý akosi nepriniesol žiaden pozitívny výsledok ani vojenský, ani čo sa slobody či korupcie týka.
Na Slovensku žiadna uhorková sezóna nehrozí. Šašovia, aspoň takýto dehonestujúci názov si dala NAKA pri nejakej protiextrémistickej akcii, kde pozatýkala hudobníkov, dokonca aj so skupiny Horkýže Slíže. Rád by som si vypočul ten album, už keď je taký extrémistický a na základe textov zhodnotil ako veľmi extrémisticky sa správal. Dajte túto možnosť aj širokej verejnosti, vážená NAKA. Zberateľské veci, hoci aj z nacistického Nemecka veru nie sú akurát dobrým dôvodom na zatýkanie. Ak by malo byť na mne a slobode prejavu, nezničil by som ani jediný pamätník ani jedinú sochu z akéhokoľvek historického obdobia. Skôr by som ich sústredil a urobil múzeum aj s vysvetlením doby, v akej vznikli.
Slovensko sa vyznamenáva v podobe predstaviteľov, ktorí ho riadia každým dňom horšie a horšie. Vyhostením ruských diplomatov vaše hlavy sa hlboko zaryli do zadnej časti tela USA či EÚ a vlastne ani neviem, načo to bolo dobré. Veď nemáte čo skrývať. Galko odpočúval, Matovič nahrával, no úžasné a Slováci si toto zvolili. Šašovia sa predstavili v plnej kráse. NAKA asi naozaj nemá čo na robote. Radšej nech pijú dostatočné množstvo tekutín, je už aj tak neznesiteľné teplo, čo poukazuje asi na ich hromadný úpal.

Prezidentka hrá vabank, Demoláti si zbožne želajú nezlučiteľné zlúčiť a nová strana NASOSKA

16.05.2023

Tak sa nám tá kampaň krásne rozbehla a to je len začiatok, nová vláda je taká predpríprava na možno novú prezidentskú kampaň, pretože to je skutočne vabank pre prezidentku. Síce veľa toho neschvália, ale vydláždiť cestu PS môžu veľmi dobre. Iste, nepôjdu kandidovať, ale môže to byť taká budúca tieňová vláda, veď nepovedali, že už nebudú ani ministrami či [...]

Sme rodina so Smerom nepôjde, relácie bez ĽSNS či Republiky, Matelko splnil jeden sľub, Sulík je neoliberál a vypočítavá prezidentka?

14.05.2023

Nie je koho. Skutočne v súčasnosti nie je koho voliť. Témy otrepané, riešenia žiadne, každý má nejaké to maslo na hlave. Heger si poplačkal, že vraj mu bolo cťou slúžiť Slovensku. Vtipálek, kde nechal tú česť? Jeden sľub však spolu s Matelkom dodržali. Svojou neschopnosťou sa zapísali do učebníc dejepisu. Ešte ani len ten pád z ústavnej väčšiny do stoky nebol so [...]

Tragédia Hegera a jeho Demolátov v priamom prenose a prezidentkin podiel

07.05.2023

Je to tragický koniec už terajšej politickej mŕtvoly Hegera, ktorý ešte dúfa, že ho pod svoje krídla zoberie KDH, ktoré by asi takýmto činom urobila charizmatickú samovraždu. Ukázal skutočne aj študentom Prešovskej univerzity, ako si predstavuje Slovensko v budúcnosti a to jednoznačne bez neho. Hegerov tábor sa nám rozpadol. Najlepšie asi dopadol Vlčan aj so svojim 1,4 [...]

Ukrajina Rusko vojna Charkov útok uarus

Moskva spätne vykupuje z Mjanmarska a Indie diely pre tanky a rakety

05.06.2023 22:26

V colných dokladoch sa uvádza, že položky boli „vrátené“ do Ruska, pretože boli chybné.

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

búrka, lejak, dážď

Na utorok vydali výstrahy pred búrkami, platia pre celé Slovensko

05.06.2023 19:14

Na západe krajiny platí výstraha SHMÚ už od polnoci.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 598
Celková čítanosť: 3533730x
Priemerná čítanosť článkov: 5909x

Autor blogu

Kategórie

Archív