Založ si blog

Šašovia chcú revolúciu v Bielorusku a chcú ho spojiť s Ruskom

Taká kampaň ako v súčasnosti prebieha proti Rusku a Bielorusku sa hneď tak ľahko nevidí. Znovu sa chce miešať EÚ a svet (v podobe USA) do nezávislého štátu a nejaké ľudskoprávne organizácie chcú diktovať suverénnemu štátu čo má robiť, koho si zvoliť, lebo oni to vedia najlepšie. Vraj diktátorovi Lukašenkovi diktujú, čo má robiť a že už nie je vhodným prezidentom pre Bielorusko. Práve pre to Bielorusko, ktoré si toho najviac vytrpelo. Ani jeden jediný štát na svete nestratil štvrtinu populácie. To bola čistá genocída, za ktorú doteraz Nemecko nezaplatilo a je to dokonca aj náš dlh voči Bielorusku. Bolo zabitých či zavraždených 2,3 milióna Bielorusov. Po vojne prišla na Bielorusko aj druhá rana. Ani len Ukrajina nemala také desivé následky z výbuchu v Černobyle ako Bielorusi. Národ nádherných žien a chlapov na mieste, ktorí sa pobili s nástrahami života ako máloktorý národ na svete. Vypálené a vyvraždené celé dediny nacistickými vojakmi. Bielorusku znovu idú diktovať, čo má robiť. Už konečne krajiny nechajte na pokoji, nech idú vlastným vývojom a smerovaním. Ak bude niekto chcieť zmeny, tak ten niekto musí byť v prvom rade Bielorus. Demokracia ani predstavy Západu sa nedajú len tak jednoducho prenášať do iných kultúr a národov. Neoliberalizmus si neurčil hranice a práve preto skape ako prašivý pes. Transfer demokracie do iných štátov s iným myslením ľudí sa jednoducho neujal a mali by si to tzv. predstavitelia neoliberálnej demokracie uvedomiť. Znovu opakujem: som za demokraciu a žiadna liberálna demokracia ako štátny systém tu nemá miesto. Žiaden Amík, Brusel či iná osoba žijúca mimo danej krajiny nemá právo zasahovať do diania v inej suverénnej krajine. Tu ešte jedna pripomienka namierená na imigrantov. Len nech pekne ostanú doma a pekne krásne nech bojujú za svoje slobody doma, inak je to z ich strany len zbabelosť. Nech sa združujú, protestujú a možno aj bojujú, kým si nevybojujú ten svoj kus slobody.
Nejako zvláštne to súvisí aj s možnosťou pripojenia Bieloruska k Rusku. Áno, aj to môže svojou tuposťou dosiahnuť EÚ a USA. Ukrajina si to vyskúšala v podobe Majdanu, ktorý akosi nepriniesol žiaden pozitívny výsledok ani vojenský, ani čo sa slobody či korupcie týka.
Na Slovensku žiadna uhorková sezóna nehrozí. Šašovia, aspoň takýto dehonestujúci názov si dala NAKA pri nejakej protiextrémistickej akcii, kde pozatýkala hudobníkov, dokonca aj so skupiny Horkýže Slíže. Rád by som si vypočul ten album, už keď je taký extrémistický a na základe textov zhodnotil ako veľmi extrémisticky sa správal. Dajte túto možnosť aj širokej verejnosti, vážená NAKA. Zberateľské veci, hoci aj z nacistického Nemecka veru nie sú akurát dobrým dôvodom na zatýkanie. Ak by malo byť na mne a slobode prejavu, nezničil by som ani jediný pamätník ani jedinú sochu z akéhokoľvek historického obdobia. Skôr by som ich sústredil a urobil múzeum aj s vysvetlením doby, v akej vznikli.
Slovensko sa vyznamenáva v podobe predstaviteľov, ktorí ho riadia každým dňom horšie a horšie. Vyhostením ruských diplomatov vaše hlavy sa hlboko zaryli do zadnej časti tela USA či EÚ a vlastne ani neviem, načo to bolo dobré. Veď nemáte čo skrývať. Galko odpočúval, Matovič nahrával, no úžasné a Slováci si toto zvolili. Šašovia sa predstavili v plnej kráse. NAKA asi naozaj nemá čo na robote. Radšej nech pijú dostatočné množstvo tekutín, je už aj tak neznesiteľné teplo, čo poukazuje asi na ich hromadný úpal.

Koncesionárske poplatky 8, 5 €, Haščák režisérom progresívcov a nové péčko predsedu parlamentu?

23.09.2020

Tak nedeľní teplorožkovci asi zabudli na svoj ústavný podnet proti koncesionárskym poplatkom za RTVS. Osobne si myslím, že celá tá partia „odborníkov“ na RTVS vrátane Smerákov, ktorí daný zákon nezmenili a je to jeden z najúbohejších výpalníckych zákonov ako je ten, ktorý by si mali menovaní čo ho spáchali, niekam strčiť! Asi preto sa volá zástrčkový. [...]

Nemám rád Bukovského, Matovič je svätec a kríza nikdy nebola a nebude

20.09.2020

Takto by to mali možno napísané svedkovia Matelkovi vo svojich článkoch či blogoch. Ku tzv. konšpirátorom sa pridávajú lekári či odborníci, ale už aj osobnosti zo sveta šoubiznisu a to nielen tie české, ale napočudovanie už aj tie slovenské. Proste, financie dochádzajú, ale keby len to. Najhoršie sa hrá pred prázdnym publikom. Matelko sa chválil, že bol na divadelnom [...]

Matelkovo ticho, alebo ako „obyčajný človek“ k 10 miliónom prišiel a iné absurdity dnešných dní

17.09.2020

Tak nám premiér odprezentoval „ticho“ o tých manželkiných obyčajných 10.000.000 €. Len uvažujem, odkiaľ môže mať niekto obyčajný v hotovosti desať meliek, len na pobavenie sa a nevedieť o tom, kde sú. Toto si vraví „obyčajný človek“. Rodinkárstvo v jeho politickej strane je známe. Počet členov asi na dve autá a možno už len na jedno. Nemá ani len vlastný [...]

čaputová

Čaputová hovorila štátnikom sveta o solidarite a zodpovednosti

23.09.2020 21:09

Na vzájomnú solidaritu pri vývoji a výrobe vakcíny na ochorenie COVID-19 vyzvala jednotlivé krajiny sveta prezidentka SR Zuzana Čaputová.

pocasie-24-9-2020

Oblaky, dážď, ale ešte teplo. Potom príde zlom

23.09.2020 20:00

Teplejší a vlhkejší vzduch dlho nevydrží. Za rohom je studený front, ktorý Slovensko poriadne ochladí.

IDEB 2018

Česko nepredpokladá, že do roku 2024 splní záväzok NATO o výdavkoch na obranu

23.09.2020 19:15

Členské krajiny NATO sa dohodli, že zvýšia náklady na obranu na dve percentá HDP.

Moskva

Moskva rozšíri zoznam predstaviteľov EÚ, ktorí budú mať zákaz vstupu do Ruska

23.09.2020 18:43

EÚ vo štvrtok o ďalšieho pol roka, do 15. marca 2021, predĺžila v súvislosti s anexiou Krymu Ruskom sankcie.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 411
Celková čítanosť: 2113714x
Priemerná čítanosť článkov: 5143x

Autor blogu

Kategórie