Založ si blog

Je Matovič vrahom, alebo mu nejako nejde karta? Protesty v Rusku a slovenskí lekári ako pašeráci.

Vraj, kto nazve Matoviča vrahom, ten od neho dostane na solar. Ha, há, há, on sa mláti doma pred zrkadlom? Tak mi napadlo, že tento expertný schizofrenik s titulom úplne na všetko nie že nie je kompetentný, ale presiahol aj posledné politické dno a občan stále len čaká, kam ho Matelko dokáže dohnať. Možno občan raz dostane rozum.
Matelkovi a jeho vláde akosi karta nejde s testovaním sa riadne sekli. Aspoň, keby ho dali o dva týždne skôr, že si už mohli prisvojovať výsledky uzavretia Slovenska spojeného s testovaním. Počty nakazených klesajú aj bez šprtania. Myslím si, že aj ten Covid sa nešíri vo vlnách, ale ide o jeden geometricky či až exponenciálne šíriaci sa vírus. Vlny sú spôsobené umelo – zásahmi štátov. To je však jedno, Covid nezmizne a musíme si vytvoriť kolektívnu imunitu. Príklad Švédska a Izraela hovorí za všetko. Švédsko minimálne obmedzenia, teraz to zvláda v pohode úmrtnosť im ide dolu. Naopak Izrael po tvrdých opatreniach a vakcinácii počet nakazených a mŕtvych prudko stúpa. Čím to je? Za miernu brzdu pri šírení Covidu môže určite aj počasie.

Zaujíma ma však, prečo sa stále váha s alternatívnou liečbou, kedy ešte aj špecialista pľúcneho oddelenia doslova nepriamo navádza na aplikáciu invervektinu ťažko chorým. Jeho lekári ho užívali a do piatich dní boli negatívni! To prehlásil v TV na TA3. O čo ide Matelkovi? Je naozaj vrahom? Je to expresívne vyjadrenie? Ani nie, je to jeho vyjadrenie a jeho zodpovednosť. Lekári začali pašovať lieky z Rakúska či Nemecka, no to sme to dospeli!
Aj tak mi napadá určitá konšpirácia, ak je daný liek z radu antiparazitík či niečoho podobného nemá to súvis náhodou skutočne s nejakým parazitom či toxínom, ktorý priamo podporuje rozvoj choroby u starších ľudí a prioritne ľudí s morbídnou obezitou? Čo ak skutočne ničí daný liek aj nejakého parazita, ktorý sa vyskytuje u starých ľudí či obéznych? To je len špekulácia. Daný liek má dokonca dvojitý účinok, zbaví nás parazitov a možno aj Covidu a je hlavne lacný. Je to podobný prípad, ako s liekom na srdce Meldoniom. Síce športovci to možno brať nemôžu, ale prečo nie obyčajní ľudia, ktorým by to zlepšilo život?

No Matelko by si mal dať pozor aj s celou tou jeho perepuťou, liek ničí parazitov! Ktovie, či by ho mohli užívať.
V Rusku sa vraj šliape po demokracii, pretože tam sa protestuje. No u nás sa už ani neprotestuje, u nás sa len šprtá do nosa s tyčinkami a Naď sa vyhráža políciou a armádou celému Slovensku. To, že tu je totálny chaos, že nie sú modré papieriky, to mu nevadí, ale už dáva na známosť, ako sa v Rusku porušuje demokracia. No takého diktátora, ako je táto vláda na čele s Matelkom, by sme v Európe len ťažko hľadali. Najbližšie tak akurát v Severnej Kórei!
Ozaj, keď som pozeral tie počty protestujúcich v Rusku, hneď mi bolo niečo divné, vraj tisícky. No to je len pohľad na vec, ako to napíšu novinári. Ak ide o dehonestáciu Ruska a pošpinenie Putina, tak tam sú čísla v ich neprospech, teda z pár stoviek sa vyrobí zopár tisíc, z pár desiatok sa urobia stovky. Ak by išlo o našich „Slušných“, tak tých by bolo aj milión! Ako to predviedli na SME, kde údajne protestovali milióny Rusov. Iste, bol to preklep, alebo nie?

Už len krátka poznámka ku štvrtkovej vojnovej zóne, ktorú spôsobil Krajčí svojím vyhlásením o respirátoroch v predajniach Lidl. Tak taký amaterizmus som dosť dlho nevidel. Fotografie bojachtivých dôchodcov a nielen ich pri regáloch s respirátormi boli skôr do plaču ako na smiech.

Základ, že sme preborníkmi a svetovou špičkou v testovaní! Poslednú dobu aj v úmrtnosti, tak neviem, kde nastala chyba. Základ, že Matelkova firmička má kšeft storočia.

Možno by Matelko rád ešte poprihadzoval nejaké eurofondy ďalším svojim známym, ako v prípade Kalinského 390.000 hore dolu. Je to už temer toľko, koľko prisudzujú generálovi Lučanskému. Ale Matelko môže dohodiť svojmu poradcovi a „jeho ľuďom“ zopár sto tisíc. Čo už.

Cirkus v podaní Matelka a jeho sekty pokračuje s pomocou Sulíka a prezidentky. ZSSK totálne zaspala.

10.04.2021

To, čo predvádza súčasná nová – minulá vláda, je niečo neuveriteľné. Preráža čím ďalej hlbšie a hlbšie politické dno. Žiadna česť im nič nevraví. Posledný Križiak to úplne dorazil. Matovič svojmu poskokovi Hegerovi povie na tlačovke, že je ešte stále iba minister. Heger stojí ako taká sviečka pred oltárom. Heger sa stal oficiálnym poskokom Matoviča bez [...]

Bože, daj Matovičovi aspoň kus rozumu

14.03.2021

Mal som písať o inom. O nútenom špajchľovaní a úmyselnom poškodení zdravia štátnymi nezmyselnými nariadeniami. No týmto priam idi….kým prehlásením o tichom nefunkčnom premiérovi vo funkcii to ten blázon absolútne zaklincoval. Nemám slov, toto nevymyslíš. Matelko sa fakt nenarodil, on sa vyskytol. Vládny cirkus v saralabande pokračuje ďalej. Sekta zabáva Slovensko [...]

Rusi len potvrdili, aká je naša vláda sp. .tá

06.03.2021

To čo sa deje v súčasnosti na Slovensku je čistý chaos, teror a smiech cez slzy. Tak nekompetentnú a amatérsku vládu, ktorá ide cez mŕtvoly a to doslova a do písmena, sme nemali. Matovič, ktorý mení Zakarpastkú Rus za Sputnik, Korčok, ktorému USTrčia z každého otvoru podobne ako Sulíkovi a Remišovej. Im mŕtvi nevadia, ak by náhodou mohli prežiť na základe ruských [...]

Tomáš Petříček

Český minister zahraničia Petříček končí vo funkcii, nahradiť ho má Zaorálek

11.04.2021 22:46

Odchod Petříčka z vlády žiadal v uplynulých týždňoch aj český prezident Miloš Zeman.

Brhlík obyčajný / Vták / Vtáci /

Populácie vtáctva na Slovensku klesajú, niektorým druhom hrozí vyhynutie

11.04.2021 20:09

V krajine žije niekoľko desiatok druhov, ktorých počet je nižší, ako 50 párov, pri niektorých druhoch by sa dal počet párov spočítať na prstoch jednej alebo dvoch rúk.

Veľká Lodina

V obci Veľká Lodina bolo nájdené telo ženy bez známok života

11.04.2021 19:26

Polícia na mieste vykonáva prvotné úkony, dokumentuje udalosť.

ČR koronavírus očkovacie centrum skúška

Česi dali bodku za núdzovým stavom

11.04.2021 18:24

Po dvesto päťdesiatich dňoch sa v Česku končí núdzový stav. Opatrenia proti šíreniu koronavírusu sa po novom budú riadiť pandemickým zákonom.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 476
Celková čítanosť: 2598596x
Priemerná čítanosť článkov: 5459x

Autor blogu

Kategórie