Založ si blog

Je Matovič vrahom, alebo mu nejako nejde karta? Protesty v Rusku a slovenskí lekári ako pašeráci.

Vraj, kto nazve Matoviča vrahom, ten od neho dostane na solar. Ha, há, há, on sa mláti doma pred zrkadlom? Tak mi napadlo, že tento expertný schizofrenik s titulom úplne na všetko nie že nie je kompetentný, ale presiahol aj posledné politické dno a občan stále len čaká, kam ho Matelko dokáže dohnať. Možno občan raz dostane rozum.
Matelkovi a jeho vláde akosi karta nejde s testovaním sa riadne sekli. Aspoň, keby ho dali o dva týždne skôr, že si už mohli prisvojovať výsledky uzavretia Slovenska spojeného s testovaním. Počty nakazených klesajú aj bez šprtania. Myslím si, že aj ten Covid sa nešíri vo vlnách, ale ide o jeden geometricky či až exponenciálne šíriaci sa vírus. Vlny sú spôsobené umelo – zásahmi štátov. To je však jedno, Covid nezmizne a musíme si vytvoriť kolektívnu imunitu. Príklad Švédska a Izraela hovorí za všetko. Švédsko minimálne obmedzenia, teraz to zvláda v pohode úmrtnosť im ide dolu. Naopak Izrael po tvrdých opatreniach a vakcinácii počet nakazených a mŕtvych prudko stúpa. Čím to je? Za miernu brzdu pri šírení Covidu môže určite aj počasie.

Zaujíma ma však, prečo sa stále váha s alternatívnou liečbou, kedy ešte aj špecialista pľúcneho oddelenia doslova nepriamo navádza na aplikáciu invervektinu ťažko chorým. Jeho lekári ho užívali a do piatich dní boli negatívni! To prehlásil v TV na TA3. O čo ide Matelkovi? Je naozaj vrahom? Je to expresívne vyjadrenie? Ani nie, je to jeho vyjadrenie a jeho zodpovednosť. Lekári začali pašovať lieky z Rakúska či Nemecka, no to sme to dospeli!
Aj tak mi napadá určitá konšpirácia, ak je daný liek z radu antiparazitík či niečoho podobného nemá to súvis náhodou skutočne s nejakým parazitom či toxínom, ktorý priamo podporuje rozvoj choroby u starších ľudí a prioritne ľudí s morbídnou obezitou? Čo ak skutočne ničí daný liek aj nejakého parazita, ktorý sa vyskytuje u starých ľudí či obéznych? To je len špekulácia. Daný liek má dokonca dvojitý účinok, zbaví nás parazitov a možno aj Covidu a je hlavne lacný. Je to podobný prípad, ako s liekom na srdce Meldoniom. Síce športovci to možno brať nemôžu, ale prečo nie obyčajní ľudia, ktorým by to zlepšilo život?

No Matelko by si mal dať pozor aj s celou tou jeho perepuťou, liek ničí parazitov! Ktovie, či by ho mohli užívať.
V Rusku sa vraj šliape po demokracii, pretože tam sa protestuje. No u nás sa už ani neprotestuje, u nás sa len šprtá do nosa s tyčinkami a Naď sa vyhráža políciou a armádou celému Slovensku. To, že tu je totálny chaos, že nie sú modré papieriky, to mu nevadí, ale už dáva na známosť, ako sa v Rusku porušuje demokracia. No takého diktátora, ako je táto vláda na čele s Matelkom, by sme v Európe len ťažko hľadali. Najbližšie tak akurát v Severnej Kórei!
Ozaj, keď som pozeral tie počty protestujúcich v Rusku, hneď mi bolo niečo divné, vraj tisícky. No to je len pohľad na vec, ako to napíšu novinári. Ak ide o dehonestáciu Ruska a pošpinenie Putina, tak tam sú čísla v ich neprospech, teda z pár stoviek sa vyrobí zopár tisíc, z pár desiatok sa urobia stovky. Ak by išlo o našich „Slušných“, tak tých by bolo aj milión! Ako to predviedli na SME, kde údajne protestovali milióny Rusov. Iste, bol to preklep, alebo nie?

Už len krátka poznámka ku štvrtkovej vojnovej zóne, ktorú spôsobil Krajčí svojím vyhlásením o respirátoroch v predajniach Lidl. Tak taký amaterizmus som dosť dlho nevidel. Fotografie bojachtivých dôchodcov a nielen ich pri regáloch s respirátormi boli skôr do plaču ako na smiech.

Základ, že sme preborníkmi a svetovou špičkou v testovaní! Poslednú dobu aj v úmrtnosti, tak neviem, kde nastala chyba. Základ, že Matelkova firmička má kšeft storočia.

Možno by Matelko rád ešte poprihadzoval nejaké eurofondy ďalším svojim známym, ako v prípade Kalinského 390.000 hore dolu. Je to už temer toľko, koľko prisudzujú generálovi Lučanskému. Ale Matelko môže dohodiť svojmu poradcovi a „jeho ľuďom“ zopár sto tisíc. Čo už.

Pár rád Matelkovi, čo s pandémiou

23.02.2021

1. začni liečiť – po prvé seba na psychiatrii a po druhé nech lekári začnú konečne liečiť ľudí nielen po telefóne! Ten počet mŕtvych je zo zanedbania starostlivosti! Seba Matelko liečiť vie Isoprinosinom, ale nás špajchľuje! V živote som nevidel, aby test niekoho vyliečil! 2. otvor obchody a vracaj ľudí do normálneho života. Nech dodržujú prísne hygienické a [...]

Keď Matelkova atómovka zabíja ľudí namiesto vírusu, Remišovej sa včera muselo čkať a budú dva milióny Sputnikov?

19.02.2021

Celé riadenie štátu a krízy je jedna obrovská katastrofa približujúca sa k Hirošime. Na Slovensku naozaj vybuchla atómovka vládnej blbosti. Matelko po prepade preferencií si zahral divadielko aj s bábkoherečkou. Ľudia môžu pre ich blbosť kapať ako muchy. Štatistiky už nezverejňujú počet uzdravených. Už to je zakázané. O chvíľu už nebudú potrebné ani vakcíny, veď [...]

Matelkovo brutálne ohýbanie štatistík a neschopnosť

16.02.2021

Koľko že to máme tých expertov v tých komisiách? Úroveň vzdelania asi klesla hlboko a štatistika sa už hádže len tak hore dolu! „Tote počitače“ sú tiež už na nič. Uzdravených už do štatistík radšej nedávame, aby sme neutrpeli ešte väčšiu hanbu, ako je Matelkova vláda. Ono potom tieto čísla chorých a uzdravených vyzerajú trošku ináč. Dokonca pokles [...]

Enrique Peňa Nieto

Mexiko sa márne tretím rokom snaží predať luxusný prezidentský špeciál

25.02.2021 08:44

Lietadlo obstarali za 220 miliónov dolárov pre bývalého prezidenta Nieta.

facebook

Online giganti idú v Austrálii platiť za spravodajstvo

25.02.2021 08:19

Podľa vlády tento krok „prispeje k podpore žurnalistiky, ktorá je vo verejnom záujme".

Nemecko, ČR, Bavorsko

ONLINE: Lídri EÚ sa poradia, čo s nedostatkom vakcín

25.02.2021 06:00, aktualizované: 07:13

Dvojdňová videokonferencia lídrov EÚ sa bude týkať najmä problémov s očkovaním a situáciou na hraniciach.

Koronavírus / Celoplošné testovanie /

Potvrdí parlament núdzový stav? V poslednej chvíli

25.02.2021 06:00

Ak by vo štvrtok Národná rada SR nepotvrdila vyhlásenie núdzového stavu, tak by sa skončil.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2561012x
Priemerná čítanosť článkov: 5437x

Autor blogu

Kategórie