Založ si blog

S(a)ralabanda sralabanda haliganda a Matelkove lži

Klub sektárov na Slovensku sa nám rozrástol o mená tzv. odborníkov na pandémiu. Síce vedia o tom toľko ako my, obyčajní občania, skutočne obyčajní a nie tie matoovce. Matovič v súčasnosti už nemá gule vyjsť medzi občanov. Tlieskať mu nikto nebude, jedine tak ako Belusovová po jeho papuli.
Nemám slov, čo za diktatúru tu spustili. Žiadne vypnutia nepomôžu. Je to normálne rozšírený a neliečený vírus, kde vláda by mala byť obvinená zo zanedbania zdravotnej starostlivosti. Aj na to príde. V celom svete počet klesá, len u nás stúpa. Ešte že nás bratia Česi potiahnu. No aj tak majú lepšie čísla.
Teraz si zoberme dva príklady: Švédsko, respektíve sever Európy, kde boli opatrenia minimálne a Izrael, kde bolo očkovanie a uzatvárania. Výsledky v súčasnosti temer podobné. Krajiny či chcú, alebo nie, nevyhnú sa celkovému premoreniu, len odďaľujú nástup vírusu. Slovensko, čo získalo na jar, teraz stratilo. Vláda sa mala zaujímať o liečenie a mať aspoň trošku logické riešenia. Aj v súčasnosti chcú obmedzovať dopravu. Uzavretie krajiny je absurditou. Nikto už na to veľmi neverí.
Najväčšia topka je preradenie seniorov do 8. skupiny očkovania. To čo za dementi toto navrhli? To boli tí slávni experti, či kto vlastne? Tak nemocnice sú zahltené práve seniormi, ale oni ich budú očkovať až v záverečných fázach! Má to dvojitý efekt. Jednak sa zbavia dôchodcov a jednak ich aj tak nemajú čím očkovať. Teda A-Z odmietajú viaceré štáty a tak ich možno dostaneme, ale pre mladšie ročníky.
Genocída a teror veselo pokračujú.
Nová kategória triedenia obetí našej diktátorskej vlády:
– na covid
– s covidom
– kvôli covidu

Vyhrávať bude diagnóza kvôli covidu! Zanedbanie zdravotnej starostlivosti dosahuje vrchol. Ľudia sa boja ísť do nemocnice, pretože notári nemusia fungovať a nestihnú podpísať poslednú vôľu. No tak si zomrú doma, respektíve sú prevezení do nemocnice v poslednej fáze, keď im už niet pomoci. Fakt gratulujem tejto amatérskej bande odborníkov a Plg. Veľkému Vezírovi Matelkovi Psychopatovičovi Nerovi Trnavskému, toho času premiér premazanej zbedačenej Slovenskej republiky.
Hlavná vec, že chlapčiatko Šeligovské sa dalo zaočkovať pred kamerami. Normálne by si človek na nich odpľul, ale škoda slín, ešte by mi stihli dať do úst či nosa špajchľu a otestovať ma.
Teraz nás diktátorská vláda pripraví aj o ďalšiu Veľkú Noc. Normálne Matelko aj s tou svojou sektou je nejako zaťažený na kresťanské sviatky.
Krivka úmrtnosti ide hore, pretože to odborníci na čele so Vševedkom Matelkom Prvým Najväčším Mordorom Hrôzostrašným nezvládli. On si dával Isoprinosin a všetko možné. My sa špajchľujeme. Za to špajchľovanie mohlo byť vitamínov, paracetamolu či ivermektínu pre celú republiku. Sem tam nejaká postavená nemocnica.
To nie! My potrebujeme papierik. No a armáda a polícia pomáha v tomto terore! Už nie je pomáhať a chrániť platné vo všeobecnosti. Už len pomáhajú a chránia Matelka a jeho chuntu.
Opozícia je tak povediac v stave bezradnosti. Boja sa vyvolať protesty. Koalícia zase operuje s tupými argumentami pre matoovce, že či tu znovu chceme Smerohlas. Nuž, ako si ľudia zvolia, tak budú mať a tak budú môcť aj tú ďalšiu vládu odvolať. No za seba garantujem, že nikomu z nich svoj hlas nedám! Budem hľadať takú stranu, ktorá naozaj združí ľudí na základe zdravého rozumu, cti a bez oligarchov. Stranu, ktorá bude ctiť základy demokracie a odbornosti a bude tu skutočne pre ľudí. No ak taká tu nebude, asi ju bude potrebné založiť, aj keď je ich po milého …. To však nie sú občianske strany, ale strany záujmových finančných skupín. Naozaj v súčasnosti nevidím nič rozumného na zvolenie. Nevidím odborníkov, nevidím snahu pomôcť ľuďom a vôbec tu nevidím riadenie štátu v prospech občanov SR. Neoliberalizmus sa stáva fašizmom v pravom slova zmysle.
Matovič klame, až sa mu od huby práši! Na Slovensku sa už týždeň podľa štatistík, ktoré je potrebné upraviť podľa požiadaviek vezíra neuzdravil ani jeden človek! Na Slovensku je to možné! Len aby sme neutrpeli svetovú hanbu, tak krásne upravujú a priamo klamú celému Slovensku a svetu! Niečo neskutočné. Nikto nevie, koľko ľudí je vlastne chorých, koľko ľudí vírus skutočne prekonalo. Ešte tie čudá, ktoré sa chceli zviditeľniť, že dostali druhý krát covid po mesiaci či dvoch. Holý, Pčolinský vraj schytali druhý krát vírus po prvom bezpríznakovom priebehu, ktorý im vyšiel na základe testu. Tak takú sp….sť môžu pustiť do éteru fakt len také indivíduá, ktoré sa chcú zviditeľniť, neviem či svojimi výnimkami, alebo nedostatočným prítokom krvi do mozgu. Buď ho mali, alebo nie. Testy mohli byť zlé, alebo si pred tým hrkli trošku coly s niečím? Bezpríznakoví buď majú odolnosť a porazia aj druhý krát vírus, alebo ho prvý krát ani nemali. Neviem, ale je proti akejkoľvek logike, ak nejaký infektológ povie, že síce boli bezpríznakoví a nemali dostatočnú nálož na prepuknutie. Tak ako mohli byť pozitívni pri testovaní, ak nemali dostatok vírusu v sebe. Vraj test ukazuje pozitivitu, len keď máte dostatočný počet vírusu v sebe. No, jednoducho tu niečo nesedí! Tak ako v celej tejto šaškárni, kde hutníci či výrobcovia okien preberajú nemocnice či kardiochirurgie. Výborne! Čistá vláda odborníkov!
Skutočne som nevedel, že Slovensko je na tom až tak zle. No môžeme si za to sami. Ľudia, ktorí by na to mali, ísť do politiky nechcú a potom sa čudujeme, že ovce zo zúfalstva si zvolia vlka!
Vzniká nám štát, kde aj gestapo by žaslo nad metódami kontroly a nahlasovania ľudí!!!

Cirkus v podaní Matelka a jeho sekty pokračuje s pomocou Sulíka a prezidentky. ZSSK totálne zaspala.

10.04.2021

To, čo predvádza súčasná nová – minulá vláda, je niečo neuveriteľné. Preráža čím ďalej hlbšie a hlbšie politické dno. Žiadna česť im nič nevraví. Posledný Križiak to úplne dorazil. Matovič svojmu poskokovi Hegerovi povie na tlačovke, že je ešte stále iba minister. Heger stojí ako taká sviečka pred oltárom. Heger sa stal oficiálnym poskokom Matoviča bez [...]

Bože, daj Matovičovi aspoň kus rozumu

14.03.2021

Mal som písať o inom. O nútenom špajchľovaní a úmyselnom poškodení zdravia štátnymi nezmyselnými nariadeniami. No týmto priam idi….kým prehlásením o tichom nefunkčnom premiérovi vo funkcii to ten blázon absolútne zaklincoval. Nemám slov, toto nevymyslíš. Matelko sa fakt nenarodil, on sa vyskytol. Vládny cirkus v saralabande pokračuje ďalej. Sekta zabáva Slovensko [...]

Rusi len potvrdili, aká je naša vláda sp. .tá

06.03.2021

To čo sa deje v súčasnosti na Slovensku je čistý chaos, teror a smiech cez slzy. Tak nekompetentnú a amatérsku vládu, ktorá ide cez mŕtvoly a to doslova a do písmena, sme nemali. Matovič, ktorý mení Zakarpastkú Rus za Sputnik, Korčok, ktorému USTrčia z každého otvoru podobne ako Sulíkovi a Remišovej. Im mŕtvi nevadia, ak by náhodou mohli prežiť na základe ruských [...]

Tomáš Petříček

Český minister zahraničia Petříček končí vo funkcii, nahradiť ho má Zaorálek

11.04.2021 22:46

Odchod Petříčka z vlády žiadal v uplynulých týždňoch aj český prezident Miloš Zeman.

Brhlík obyčajný / Vták / Vtáci /

Populácie vtáctva na Slovensku klesajú, niektorým druhom hrozí vyhynutie

11.04.2021 20:09

V krajine žije niekoľko desiatok druhov, ktorých počet je nižší, ako 50 párov, pri niektorých druhoch by sa dal počet párov spočítať na prstoch jednej alebo dvoch rúk.

Veľká Lodina

V obci Veľká Lodina bolo nájdené telo ženy bez známok života

11.04.2021 19:26

Polícia na mieste vykonáva prvotné úkony, dokumentuje udalosť.

ČR koronavírus očkovacie centrum skúška

Česi dali bodku za núdzovým stavom

11.04.2021 18:24

Po dvesto päťdesiatich dňoch sa v Česku končí núdzový stav. Opatrenia proti šíreniu koronavírusu sa po novom budú riadiť pandemickým zákonom.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 476
Celková čítanosť: 2598655x
Priemerná čítanosť článkov: 5459x

Autor blogu

Kategórie