Založ si blog

Pár rád Matelkovi, čo s pandémiou

1. začni liečiť – po prvé seba na psychiatrii a po druhé nech lekári začnú konečne liečiť ľudí nielen po telefóne! Ten počet mŕtvych je zo zanedbania starostlivosti! Seba Matelko liečiť vie Isoprinosinom, ale nás špajchľuje! V živote som nevidel, aby test niekoho vyliečil!
2. otvor obchody a vracaj ľudí do normálneho života. Nech dodržujú prísne hygienické a budú, ale nechaj nás žiť a nie živoriť!
3. v nemocniciach sú pravdepodobne aj prípady, ktoré by zvládali aj dobrovoľníci trebárs v hoteloch, ktoré by radi prijali zopár tisíc za covidové lôžka podobne ako nemocnice. Dokonca majú aj kuchyne a nebol by podľa mňa problém ich takto zapojiť a podporiť!
4. zruš testovanie a očkovanie ľudí, ktorí covid prekonali! Je to neskutočné mrhanie financiami a vakcínami pre ľudí, ktorí to potrebujú viac.
5. Sputnik V nezabezpečíš, tak nedrístaj!
6. prestaň trestať ľudí pre svoju pýchu, ego a nekonečnú blbosť!
7. zruš nosenie rúšok v exteriéri, veď aj Remišová to ignoruje!
8. ak si štát niečo vymyslí a zvýši to náklady na podnikanie, respektíve zruší má niesť za to plnú zodpovednosť. Jednoducho podpora na podnikanie mala ísť podľa priemeru obratu v minulom roku. Toto čo sa deje je bordel, bez hlavy a päty!
9. najlepšie bude, ak odstúpiš aj s tým spolkom sektárov. Vypíš radšej nové voľby a ak ešte budú ľudia takí s…í, že ťa zvolia, tak ti zagratulujem k totálne degenerácii občanov Slovenska.
Výzva pre lekárov:
Vážení lekári, konečne začnite liečiť ľudí aj experimentálne, život je len jeden. Odvolávajú z vašich radov expertov a dosadzujú hutníkov či výrobcov plastových okien! Čoho sa bojíte?
Výzva pre policajtov a armádu:
Vážení, spamätajte sa! Ide aj o vaše životy a rodiny. Neprisahali ste slúžiť diktátorovi a junte, ale sľúbili ste pomáhať a chrániť. Namiesto chytania zločincov vám zniesli zo sveta generála Lučanského a vás poslali kontrolovať ľudí, či sa špajchľovali v nose!!! Ešte len toto je dehonestácia vášho sľubu štátu!

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

Zelenskyj

Vlani Musk. Tento rok je podľa Time osobnosťou roka Zelenskyj

07.12.2022 15:32

„Tohtoročná voľba bola najjednoznačnejšia, akú pamätáme. Zelenskyj vyburcoval svet takým spôsobom, aký sme nevideli už desiatky rokov," napísal časopis.

darovanie krvi Luník IX

Na Luníku IX bol historicky prvý mobilný odber krvi. Niektorí Rómovia mali obavy

07.12.2022 15:20

Väčšina darcov prišla prvý raz, po odbere však boli spokojní a darovať prídu opäť.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423521x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív