Založ si blog

Z Matoviča a EÚ sa stávajú Grinchovia, najradšej by zakázali Vianoce a sankcie voči Číne a očkovanie nikdy neskončí?

Absurditu dnešných dní doslova zaklincovala správa a o zrušení pojmu Vianoc, vraj aby neprovokoval a dokonca aj pomenovanie dámy a páni. No páni, to sme to dopracovali. Veď aj tie osoby, ktoré si zmenia pohlavie, tak si ich zmenia buď na dámy, alebo páni. Či mi niečo ušlo? Ak si niekto o sebe myslí, že je luster, tak nech, alebo ovca či pes, tak nech. To je už ale vážna diagnóza. Veď aj náš Matelko si o sebe myslí, že je minister financií, ako premiér už skončil.
Táto saralabanda narobila už toľko škody za dva a roky a chaosu, čo sa Smeru nepodarilo za 12 rokov. Na to ešte zapotí Brusel, že ide zrušiť pojem a význam slova Vianoce. Tak len toto spravte a Únia sa vám rozpadne ako domček z karát. Môže to byť posledný klinec do rakvy EÚ. Na jedenej strane chce EÚ propagovať inakosť a na druhej ju likviduje. No úžasná schizofrénia ako v prípade migrantov, kde Salviniho odsudzujú za to, že ich nechcel prijať a Lukašenka za to, že ich rovno vozí ku hraniciam, idú trestať.
Ďalšou absurditou je politický bojkot olympijských hier v Číne. No to Číňanov muselo naozaj pobaviť. Vraj sa niektorí politici nezúčastnia!
No a čo by tam aj robili. Samozrejme, medzi nimi aj aktívna „vplyvná“ Zuzka. Už len tieto tzv. osobnosti budú chýbať na Olympiáde. Taká trápnošou tu dlho nebola, samozrejme, ak nerátam tú našu chaotickú vládu. Také niečo nemajú na celom svete, ako máme my. Už keď videli, že sa ľudia doslova vzbúrili proti výslovne hlúpemu zákazu návštev príbuzných cez sviatky, tak stiahli chvost a ako zbiti psi ustúpili zo svojej chaotickej nedomyslenej prezentácie egocentrických maniakov. Myslím, že po tomto bude mať Olajno problém vôbec získať tých 5%.
Kde sú tie časy, keď sme písali o duchu Vianoc či iných zvykoch či vianočnej nálade? Teraz stometrový rad pred hypercentrami, lebo ľudia nevedia, čo bude. Tam sme to dopracovali. Do totálneho stresu a nervozity.
Tých absurdít je poslednú dobu nejako veľa. Ak je niekto konšpirátor, tak mu nahrávajú na nechytateľné smeče a konšpirácie sa stávajú pravdami. Ako po vyhlásení farma firmy o nutnom očkovaní sa štvrtou dávku a možno každé tri mesiace, ako to navrhujú v Rakúsku! Nuž Rakúsko je pôvodcom dvoch svetových vojen, ak rátam, že ich rodák bol zodpovedný za Európsku genocídu. Rakúsko môže rozpútať sled udalostí, ktoré zmenia Európu. To si možno neuvedomujú, ale neustále klamanie a neodbornosť tzv. vedeckých kapacít typu Sabaka a spol, ktorí neustále klamú a pritom nemajú a nemôžu mať relevantné výsledky a štúdie. Ak by aspoň povedali, že „nevieme“, nemáme dostupné informácie, ale nie, že tvrdia a o mesiac to už nie je pravda ako v prípade šírenia covidu. Vraj zaočkovaní nešíria a ja vlastne nepoznám rodinu, ktorá bola zaočkovaná a nedostala covid. Áno, som zaočkovaný, ale načo mi je nejaká tretia dávka, ak som covid prekonal a po ňom mi nič nebolo a po očkovaní mám sústavne problém s pulzom? Nie, trojka či štvorka veru nebude.
Vakcíny jednoducho nefungujú tak ako mali, a aby nás každé tri mesiace preočkovávali fakticky so starou vakcínou na nové zmutované vírusy? To je načo dobré? Už budem doslova drsný. Ak je úmrtnosť cca 2 až 3%, tak Slovensko by teoreticky malo mať počet obetí cca 50.000, ak aspoň z časti zaberie vakcína. Veď liberáli musia byť celí šťastní a bez seba, že sa zbavia neaktívnych dôchodcov a problematických ľudí s množstvom iných chorôb. Teda o čom im v skutočnosti ide? Chcú zachrániť tých dôchodcov, ktorým zvýšia dôchodky o 1,5% a budú doslova živoriť pri súčasných cenách? Napumpujú do nich toľko vakcín, že už ani jesť nebudú chcieť a budú len zo vzduchu žiť?
Ak sa tu niekto vyhovára, že covidoví pacienti zabraňujú ostatným v liečbe, pretože obsadili lôžka, to asi nebude pravda, ak chcú zrušiť 11.000 a covidových je maximálne 4000. No a to ešte majú ostatné rezervy. Jednoducho, mali urobiť záložné nemocnice či pavilóny na vírusové ochorenia, pretože covidom sa to nekončí a vírusy tu budú aj po ľudstve.

Referendum určite Áno! Bieda tzv. národných strán

13.01.2023

Idem na referendum. Vždy som chodil na všetky voľby či referendá. Neviem prečo by som nemal ísť na referendum, keď je v ňom dôležitejšia otázka, ako bol vstup Slovenska do EÚ. Mať možnosť odvolať vládu, ktorá bola zvolená občanmi, je jednoducho nevyhnutnosť. Nie je to o Smere ani o Hlase, je to o možnosti odvolať aj možných diktátorov. Ak si niekto myslí, že dáva [...]

Matovič a Biden majú spoločného kamaráta? Médiá, redaktori aj herci začali brutálne prevracať kabáty

16.12.2022

Matovič sa zapísal do análov! Nie ako chcel, ale predsa jediný sľub splnil, aj to len napoly. Určite sa zapísal do budúcich učebníc ako najhorší premiér a minister. Človek, ktorý sa neustále vyhovára na niekoho iného. Nedokázal nikdy prevziať zodpovednosť, ale doslova že za nič. Ešte aj doma mu radšej zobrali všetku hotovosť, ktorú zarobil a ani len kreditnú kartu mu [...]

Naď je ruský špión? Matelkovi dobre bude

14.12.2022

Putin musí byť naozaj vďačný Naďovi a spol. za totálne odzbrojenie Slovenska. O chvíľu nám ostanú len vzduchovky. Galko rozpredal samopaly za šrot a súčasná vládna saralabanda to zavŕšila totálnym odzbrojením. Už nemáme nič a najnovšie ani patrioty, takže východ Slovenska – pozor na traktory. Ono to s tými patriotmi už je viac menej jasné, kde skončia. Jedna [...]

Ukrajina, utečenci, vojna na Ukrajine

Utrpenie Ukrajincov sa zväčšuje, ochota prijať ich sa zmenšuje

01.02.2023 02:30

Až deväť miliónov ľudí utieklo doteraz z Ukrajiny. Ďalší nepochybne ešte pribudnú, lebo vidina skončenia vojny je v nedohľadne.

parlament, predčasné voľby, hlasovanie, Robert Fico, Boris Kollár, Richard Sulík

Slovensko čaká ostrá kampaň. Čaputová varuje Hegera, Fico sa oháňa NAKA a Matovič zasa Sulíkom

01.02.2023 02:00

Jesenný termín podporilo 92 poslancov. Už teraz je jasné, že kampaň bude drsná, voľby budú 30. septembra.

protest

Zo 62 na 64. Milióny Francúzov protestovali proti Macronovej reforme dôchodkov

31.01.2023 20:04

Len v Paríži protestovalo okolo 500 000 ľudí.

vagnerovci srbsko

Dezertér od vagnerovcov sa ospravedlnil Ukrajincom

31.01.2023 18:52

Zbeh dáva najavo ochotu svedčiť o vojnových zločinoch.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 587
Celková čítanosť: 3454223x
Priemerná čítanosť článkov: 5885x

Autor blogu

Kategórie

Archív