Založ si blog

Mníchovská zrada v tridsiatom ôsmom, Bruselská zrada v 22 (bez-zradný Heger), kartel, ktorý riadi Európu a Rusov tu nechceme!

Hegnutý prišiel s nápadmi, ktoré už aj ja som tu spomínal veľmi dávno. No teda to sú hospodári a ekonómovia. Čistá katastrofa. Len pripomeniem, že v týchto dňoch prebehla aj Mníchovská zrada v minulosti. Pripomeniem aj Čaputovej, aby sa stihla vyjadriť, pretože nás prirovnávala k Ukrajine. Tak ja jej pripomeniem tieto udalosti. V roku 1938 nás zradil celý svet na čele S Nemeckom, Talianskom, Britániou a Francúzskom (čosi podobné sa deje teraz). Neposlal nám nikto zbrane, proste nič. Za vznik Slovenského štátu a dôsledkov, čo spôsobil, nesie plnú zodpovednosť táto štvorica štátov aj s Benešom, ktorý odmietol pomoc ZSSR. Ďalšia zrada prišla v 48. a znovu v tom mal prsty Beneš a vydal nás ZSSR, ktorý si pred tým ešte anektoval Zakarpatskú Rus a ako jediný víťazný štát sme prišli o územie. V 68., keď nás okupovala Varšavská zmluva a ZSSR sa znovu nič neudialo a čo sme na rozdiel od Ukrajiny urobili my? Pozrite sa na rozdiel v obetiach a bude každému všetko jasné. Dubček urobil, čo mohol a jednoducho zachránil celé ČSSR, aj keď padol za obeť. V 89. nás zradila vlastná zaslepenosť a ideológia. Veci sa nedotiahli tak, ako mali a následky? Začala divoká privatizácia, ktorá skončila vlády Dzurindu a Mikloša predajom strategických podnikov. Ako sa stará ten súkromník a podľa dua Mirinda o tieto podniky? Vraj lepšie? No jasné – sú najzadlženejšie v EÚ! To je skvelé riadenie, až také, že pre Slovensko elektrina neostala. No a tu je najväčšia zrada Bruselu a EÚ, ktorú som kedysi obdivoval. Totálna neschopnosť napadnúť kartel, ktorý skupoval a skupuje energie! Nič iné to nie. Namiesto toho, aby sme dobehli západ, sme nedobehli ani len rok 89. Teraz nás zradil Brusel. Jednoducho nepomôže a všetku ťažobu vrhne na Slovensko, ktoré pravdepodobne ekonomicky padne.
Vôbec by som sa nedivil, ak by za týmto v pozadí stáli oligarchovia Bruselu a USA. Zlikvidovať malé štáty a ekonomiky a vytvoriť už nie banánové republiky, ale kolónie. Všetko to, čo sa deje, som už písal skôr a predpovedal v blogoch. Akých to máme tam hore politikov, ak nedokážu predpokladať takýto elementárny vývoj a nedokážu pripraviť scenár na záchranu? Veď Brusel so svojimi návrhmi je absolútne bezradný a iba pritakáva špekulantom na burzách, ktoré sám stvoril. Burza – dobrý pomocník, ale veľmi zlý pán. Na burzách s energiami by sa malo obchodovať len s prebytkami a nie ako elektrárne odpredajú celú produkciu do Nemecka či do ČR. Choré, choré, choré! A áno, vyústi to do sociálnych nepokojov a možno aj k rozpadu EÚ. EÚ už stačí iba zobrať štátom právo veta a začne sa to rúcať ako domček z karát. Slováci zistili, že už nemajú vlastne nič. Je pravdou, že sme prvý národ, ktorý bude platiť hybridne a pol výplaty pôjde na plyn a druhá polovica na elektrinu a aj to si bude asi musieť požičať. Stravu my nepotrebujeme. Postavíme si stĺpy ako v jednej rozprávke so Zuzkou Krónerovou a heslo dňa bude: „Nič nejem, nič nepijem, len zo vzduchu žijem“.
Posledná vec, ktorá ma zarazila aj v súvislosti s dnešným prejavom Putina je, že Rusov, ktorí sú proti vojne a utekajú z Ruska, tak akurát tých nechceme? Čo mal Putin pravdu, že to je vojna západu proti Rusku? Naženú štáty ešte aj tých Rusov, ktorí nechcú bojovať, späť? No super, potom je ťažko si myslieť, že svet chce mier. Veru, pre mňa nie je rozdiel, či uteká pred vojnou Rus, alebo Ukrajinec.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne Marcela Foraia

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423622x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív