Založ si blog

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím ďalej hlbšie dno. Bude ho vyšetrovať NAKA za to, že dával úplatky, alebo nie? Veď sa verejne priznal. No a čo s tým lekárom? Jednoducho tento človek to v hlave nemá v poriadku.
Možno bude musieť použiť Žilinka aj na Matoviča paragraf 363. Mimochodom, paragraf, ktorého tvorcom je Lipšic a pravdepodobne ho stvorili na ochranu našich ľudí, ako napríklad Tódovej, Havrana či iných „expertov“ ktorí si myslia, že sú nedotknuteľní.
Prezidentka mala prejav, pekne prečítaný a to je asi všetko, frázy o rozdelení spoločnosti, kde samotné jej PS alias – „mladá sila“, ktorej heslo veľmi silno pripomína tú „bielu silu“ a ktorí by najradšej zobrali niektorým voličom možnosť voliť. Nuž „demokratická“ to strana. Extrém ako extrém. Či ľavicový, alebo pravicový. Prezidentka prejavom nepriamo podporila aj referendum, ktoré má byť o možnosti dať dolu akúkoľvek vládu, ak ide proti občanom. Prišla až teraz na to? Skôr sa pozerá na preferencie PS a možnosti získať akú takú pozíciu pri predčasných voľbách. Šimečkova strana je však pre mňa extrémistická a v spojení liberálny-fašizmus nevidím nič mimoriadne. Podobne nejdú dokopy ani spojenie ako národný socializmus. No a predsa ich používame a podobne už zľudovel aj liberálny fašizmus. Pričom väčší pozor by si malo dávať PS ak by ich začali označovať liberálnymi nacistami. Prečo? Pretože fašizmus a nacizmus dve rozdielne diktatúry, aj keď na začiatku možno na spoločnom základe.
Teraz k tej pomoci obyvateľom s energiami. Tak za plyn si priplatíme približne 15%, ale to nie je isté, zatiaľ to bola len jedna Matelkova plačovka. Problém je, že toto nerieši príčinu, ale len dopad. Pravdou je, že ľudia trpia kvôli nedomysleným sankciám EÚ. Chce pomáhať Ukrajine a zároveň sa odstrihne od lacných zdrojov. Teda Slovensko stojí vojna na Ukrajine už cca 8 miliárd € a to ešte nerátam zhoršenie situácie obyvateľstva. Prečo sa neriešia distribučky, alebo prečo sa nerieši predaj energie von a následne jej nákup za podstatne vyššiu sumu? Veď na prvom mieste musí byť Slovensko v energetickej bezpečnosti a až potom ostatok. Teda najprv by sa mal zabezpečiť domáci trh a až následne predávať prebytok na burzách. To by malo fungovať v normálnej spoločnosti. Podobne by mali postupovať pri nákupe. Teda kupovať len na doplnenie zvyšnej potrebnej kapacity. 6 miliárd pôjde tento rok na vraj na podporu domácností, ale v prvom rade to bude podpora firiem, ktoré skúpili energiu a teraz s ňou kšeftujú, podobne ako USA či Katar, alebo Nórsko, ktoré nás už v súčasnosti doslova vydierajú 4 násobnými cenami. Gratulujem! EÚ držia nad vodou už iba natlačené financie. Miliardy na zbrojenie nemajú konca, ak zoberiem len Slovensko, transportéry, stíhačky atď. možno už teraz za vyše 4 miliardy a to nevravím o nie našej protivzdušnej obrane. Fakt gratulujem k takejto prezieravej samodeštrukcii. To je problém, stali sme sa rukojemníkmi veľmi zlých rozhodnutí EK, ktorá fakticky rozhoduje o osude EÚ. Zjavne je budúcnosť v jadre a nie vo vetríku či Slnku.

Referendum určite Áno! Bieda tzv. národných strán

13.01.2023

Idem na referendum. Vždy som chodil na všetky voľby či referendá. Neviem prečo by som nemal ísť na referendum, keď je v ňom dôležitejšia otázka, ako bol vstup Slovenska do EÚ. Mať možnosť odvolať vládu, ktorá bola zvolená občanmi, je jednoducho nevyhnutnosť. Nie je to o Smere ani o Hlase, je to o možnosti odvolať aj možných diktátorov. Ak si niekto myslí, že dáva [...]

Matovič a Biden majú spoločného kamaráta? Médiá, redaktori aj herci začali brutálne prevracať kabáty

16.12.2022

Matovič sa zapísal do análov! Nie ako chcel, ale predsa jediný sľub splnil, aj to len napoly. Určite sa zapísal do budúcich učebníc ako najhorší premiér a minister. Človek, ktorý sa neustále vyhovára na niekoho iného. Nedokázal nikdy prevziať zodpovednosť, ale doslova že za nič. Ešte aj doma mu radšej zobrali všetku hotovosť, ktorú zarobil a ani len kreditnú kartu mu [...]

Naď je ruský špión? Matelkovi dobre bude

14.12.2022

Putin musí byť naozaj vďačný Naďovi a spol. za totálne odzbrojenie Slovenska. O chvíľu nám ostanú len vzduchovky. Galko rozpredal samopaly za šrot a súčasná vládna saralabanda to zavŕšila totálnym odzbrojením. Už nemáme nič a najnovšie ani patrioty, takže východ Slovenska – pozor na traktory. Ono to s tými patriotmi už je viac menej jasné, kde skončia. Jedna [...]

Ukrajina, utečenci, vojna na Ukrajine

Utrpenie Ukrajincov sa zväčšuje, ochota prijať ich sa zmenšuje

01.02.2023 02:30

Až deväť miliónov ľudí utieklo doteraz z Ukrajiny. Ďalší nepochybne ešte pribudnú, lebo vidina skončenia vojny je v nedohľadne.

parlament, predčasné voľby, hlasovanie, Robert Fico, Boris Kollár, Richard Sulík

Slovensko čaká ostrá kampaň. Čaputová varuje Hegera, Fico sa oháňa NAKA a Matovič zasa Sulíkom

01.02.2023 02:00

Jesenný termín podporilo 92 poslancov. Už teraz je jasné, že kampaň bude drsná, voľby budú 30. septembra.

protest

Zo 62 na 64. Milióny Francúzov protestovali proti Macronovej reforme dôchodkov

31.01.2023 20:04

Len v Paríži protestovalo okolo 500 000 ľudí.

vagnerovci srbsko

Dezertér od vagnerovcov sa ospravedlnil Ukrajincom

31.01.2023 18:52

Zbeh dáva najavo ochotu svedčiť o vojnových zločinoch.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 587
Celková čítanosť: 3454218x
Priemerná čítanosť článkov: 5885x

Autor blogu

Kategórie

Archív