Založ si blog

Šípoš sekunduje Matelkovi, Dzurinda politický zombie a Udaj

To, čo predvádza Matovičov obdivovateľ Šípoš, je priam niečo neskutočné. Klamstvá a demagógia v priamom prenose. Vraj Republika, Hlas či Smer neurobili nič pre ľudí v pandémii! Vraj oni majú poctivé peniaze z volieb a iné haluze. To je niečo neskutočné. Tak tento demagogicky asi bývalý učitelík si dovolí v priamom prenose obviniť opozíciu, že nič nerobila v čase pandémie? A ktože to bol a stále je pri moci? Nie som obdivovateľ Kotlebu, ale ten aspoň porozdával vitamíny C,D + zinok. Čo urobili títo kovaní diktátori? Ešte aj hračky deckám zakázali predať! O Covidovej diktatúre už aj zbytočne písať. Postupne sa ukazuje omyl, na ktorý upozorňovali mnohí. Taký Sabaka tvrdil, že zaočkovaný sa nenakazí a nebude šíriť nákazu! Ako mohol šíriť takýto nezmysel, ktorý nemal overený? Vraj lekár. No a teraz k tým poctivým peniazom za voľby! OĽajNO ukázalo v plnej nahote, žeby sa príspevok mal zrušiť! Tieto peniaze sú vysoko toxické a náchylné na korupciu! Jednoducho zrušiť!

Nie sú to poctivé peniaze. Je to výpalné voči občanom.

No a teraz k Dzurindovi. To, čo tento predajca a privatizér vystrája, je niečo neskutočné. Kto pôjde s ním, je dopredu odsúdený na zánik. Len zúfalci sa môžu spojiť s ničiteľom slovenských strategických podnikov.
Súčasný chaos, ktorý potrvá minimálne 9 mesiacov (kým nenastúpi nová vláda) je neskutočný. Populizmus v parlamente, zadlženosť, chaos ale že úplne všade. Zúfalstvo ľudí a ich neochota veriť akémukoľvek politikovi. Prezidentka ustúpila chaosu a predĺžila agóniu Slovenska. Vraj prídavky pomôžu rodinám! Nie prídavky by mali pomáhať, ale plat by mal byť dostačujúci. Nedele zatvorené a predavačky sa sťažujú, že by si nemohli privyrobiť cez nedeľu. Tak tu je chyba na strane obchodu, kde majú enormné zisky , ale platia minimálne mzdy. Jasné, že tu má na rováši aj štát, za neskutočné odvody. Toto je choroba, ktorú je potrebné liečiť. No jedno, čo určite potrebujeme, je zrušenie rovnej dane. Už to je neudržateľné. Je tam fakt banda amatérov.

Kampaň začala, môžete si znova zvoliť Matelkov, len aby sranda bola!

Teraz trošku konšpirácie k Budajovi. Čo ak to bolo všetko ináč? Čo ak to zatknutie na hraniciach bolo len zinscenované, aby sa dostal k disidentom? Toto je fakt neuveriteľné, ak sa Budaj odvoláva na to, že bude vraj bojovať proti režimu ako agent tým, že bude odovzdávať zmätočné informácie. Otázka je, na koľkých ľudí dával zmätočné informácie a koľkých nevinných poudával, aby zmietol ŠTB. Hrdosť a česť by mi toto nedovolila.

Matelkova schizofrénia pokračuje a PS vládla aj s prezidentkou v podobe Ódora a Remišová je fakt taká tup. .. .. ?

02.02.2024

Z veľkej časti za toto, čo sa deje na Slovensku, môže práve prezidentka a to vyhlásením volieb namiesto možného júna až v jeseni 2023. Ódor bol jednoznačne spriaznený premiér prezidentky a nie nejaká úradnícka vláda. Jednoducho sa PS potrebovalo etablovať a nahnať si percentá. Možno šla prezidentka zháňať sponzorov do Kanady pre Korčoka. Nechajme sa prekvapiť. Toto [...]

Šmejdi z Globadvise Paxy, ako zlepšiť bezpečnosť na školách a ako je to s tými petíciami online

27.01.2024

Znovu sa nám na Slovensku rozmnožili šmejdi v akcii, ktorí nie sú schopní ani len firmu, pod ktorou pracujú, zverejniť. Znovu tu máme nešvár a niektorí dôchodcovia a známi ma oslovili, že čo to je zač? Každému vždy radím, overte si firmu, či vôbec existuje, kde má sídlo, IČO a DIČ a pod.. No poniektorí ako keby hrach na stenu hádzali. Veria všetkému, čo sa píše v [...]

Dal som za pravdu aj Čaputovej, ale Pellegrini bude lepší a ďalší blud z dielne Olajna

20.01.2024

Po prejave prezidentky som musel dať v niektorých postrehoch za pravdu. Tú zmenu a znižovanie premlčacích dôb a trestov by som naopak zvyšoval a nie znižoval. Skutočne sa môže stať, že určité skupiny spoluobčanov si to vysvetlia ako pozvánku do vášho domu na akýkoľvek nákup zadara! Namiesto toho, aby Fico splnil svoj dávny sľub o sprísnení farmárskeho zákona sa stal [...]

Peter Pellegrini / Cyprus / Mierová misia UNFICYP /

Pellegrini na Cypre. Rokoval o cyperskej otázke, vyznamenal vojakov, pozdravil futbalistov

04.03.2024 18:58

Pellegrini zdôraznil, že aj v prípade Cypru drží SR líniu v tom, že nikdy neuzná odtrhnutie územia jednostranným rozhodnutím.

Margrethe Vestagerová, Apple

Eurokomisia udelila spoločnosti Apple pokutu vyše 1,8 miliardy eur pre streamovanie hudby

04.03.2024 18:40

Pokuta pre Apple je len zlomok z pokút vo výške 8,25 miliardy eur, ktoré Komisia udelila Googlu v troch prípadoch v predchádzajúcom desaťročí.

Tusk

Tusk kritizoval šéfov diplomacie Slovenska a Maďarska za schôdzku s Lavrovom

04.03.2024 17:42

Poľský premiér viedol, že ich názory na Rusko a Ukrajinu sú až príliš odlišné.

izrael, palestína, ramalláh

Izrael podnikol najväčšiu raziu v Ramalláhu za posledné roky

04.03.2024 17:00

Súbežne s vojnou v Pásme Gazy eskalovalo tiež násilie na území Západného brehu Jordánu, ktoré Izrael okupuje od vojny z roku 1967.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 637
Celková čítanosť: 3864198x
Priemerná čítanosť článkov: 6066x

Autor blogu

Archív