Založ si blog

Šípoš sekunduje Matelkovi, Dzurinda politický zombie a Udaj

To, čo predvádza Matovičov obdivovateľ Šípoš, je priam niečo neskutočné. Klamstvá a demagógia v priamom prenose. Vraj Republika, Hlas či Smer neurobili nič pre ľudí v pandémii! Vraj oni majú poctivé peniaze z volieb a iné haluze. To je niečo neskutočné. Tak tento demagogicky asi bývalý učitelík si dovolí v priamom prenose obviniť opozíciu, že nič nerobila v čase pandémie? A ktože to bol a stále je pri moci? Nie som obdivovateľ Kotlebu, ale ten aspoň porozdával vitamíny C,D + zinok. Čo urobili títo kovaní diktátori? Ešte aj hračky deckám zakázali predať! O Covidovej diktatúre už aj zbytočne písať. Postupne sa ukazuje omyl, na ktorý upozorňovali mnohí. Taký Sabaka tvrdil, že zaočkovaný sa nenakazí a nebude šíriť nákazu! Ako mohol šíriť takýto nezmysel, ktorý nemal overený? Vraj lekár. No a teraz k tým poctivým peniazom za voľby! OĽajNO ukázalo v plnej nahote, žeby sa príspevok mal zrušiť! Tieto peniaze sú vysoko toxické a náchylné na korupciu! Jednoducho zrušiť!

Nie sú to poctivé peniaze. Je to výpalné voči občanom.

No a teraz k Dzurindovi. To, čo tento predajca a privatizér vystrája, je niečo neskutočné. Kto pôjde s ním, je dopredu odsúdený na zánik. Len zúfalci sa môžu spojiť s ničiteľom slovenských strategických podnikov.
Súčasný chaos, ktorý potrvá minimálne 9 mesiacov (kým nenastúpi nová vláda) je neskutočný. Populizmus v parlamente, zadlženosť, chaos ale že úplne všade. Zúfalstvo ľudí a ich neochota veriť akémukoľvek politikovi. Prezidentka ustúpila chaosu a predĺžila agóniu Slovenska. Vraj prídavky pomôžu rodinám! Nie prídavky by mali pomáhať, ale plat by mal byť dostačujúci. Nedele zatvorené a predavačky sa sťažujú, že by si nemohli privyrobiť cez nedeľu. Tak tu je chyba na strane obchodu, kde majú enormné zisky , ale platia minimálne mzdy. Jasné, že tu má na rováši aj štát, za neskutočné odvody. Toto je choroba, ktorú je potrebné liečiť. No jedno, čo určite potrebujeme, je zrušenie rovnej dane. Už to je neudržateľné. Je tam fakt banda amatérov.

Kampaň začala, môžete si znova zvoliť Matelkov, len aby sranda bola!

Teraz trošku konšpirácie k Budajovi. Čo ak to bolo všetko ináč? Čo ak to zatknutie na hraniciach bolo len zinscenované, aby sa dostal k disidentom? Toto je fakt neuveriteľné, ak sa Budaj odvoláva na to, že bude vraj bojovať proti režimu ako agent tým, že bude odovzdávať zmätočné informácie. Otázka je, na koľkých ľudí dával zmätočné informácie a koľkých nevinných poudával, aby zmietol ŠTB. Hrdosť a česť by mi toto nedovolila.

Hanba ako Klus, problémy bánk a už aj nemeckých a výročie bombardovania Srbska

25.03.2023

Pozrel som si prejav Klusa. Vôbec som sa nečudoval, že nedostal ani jeden hlas. Podľa toho, na čo sa odvolával, aké mám skúsenosti, tak som ja podstatne lepšie pripravený na audítora ako Klus. Len jednoducho si myslím, že ani moja prax a vedomosti z tejto oblasti na to nestačia. Klus vystupoval ako malé decko, ktoré trepalo všetku možnú omáčku dookola, len nie to, čo bolo [...]

Jablko čaká na červíka a Hegerovi Demokrati ako z Jesenského. Zápis do knihy rekordov?

08.03.2023

Nuž, Nicholsonová uviedla pilotnú časť sitcomu Jablko hľadá červíka alebo Čo všetko dokáže nasľubovať politik ľuďom. Dokonca aj veci, ktoré už dávno sú. Ale nevadí. Tak ako národné strany aj tieto, ani neviem aké smerovanie majú (to je mi záhadou u každej strany) trpia egom svojich lídrov! Ešte viac, ešte viac strán! Málo ich máme! O chvíľu budú rozdávať nie [...]

Referendum určite Áno! Bieda tzv. národných strán

13.01.2023

Idem na referendum. Vždy som chodil na všetky voľby či referendá. Neviem prečo by som nemal ísť na referendum, keď je v ňom dôležitejšia otázka, ako bol vstup Slovenska do EÚ. Mať možnosť odvolať vládu, ktorá bola zvolená občanmi, je jednoducho nevyhnutnosť. Nie je to o Smere ani o Hlase, je to o možnosti odvolať aj možných diktátorov. Ak si niekto myslí, že dáva [...]

Benjamin Netanjahu

Netanjahu odvolal ministra, ktorý žiadal pozastavenie justičnej reformy

26.03.2023 21:33

Galant v sobotu vyzval na okamžité pozastavenie kontroverznej vládnej reformy súdnictva v Izraeli.

protest prezidentský palác peace no war

Všetci chceme mier, ale vieme, aký?

26.03.2023 19:00

Mierom sa dnes oháňa kadekto, a neraz s nekalými motívmi. Predstavte si teda, že máte moc rozhodnúť o tom, ako by mal vyzerať spravodlivý mier medzi Ukrajinou a Ruskom. Ako by vyzeral?

tula

Rusko tvrdí, že v Kirejevsku explodoval ukrajinský dron naložený trhavinou

26.03.2023 17:22, aktualizované: 22:30

V centre mesta v Tulskej oblasti mohutný výbuch vyhĺbil veľký kráter, zranili sa najmenej traja ľudia.

bielorusko

Budú Putinove taktické jadrové zbrane v bezpečí pred bieloruskými partizánmi?

26.03.2023 16:05

Po ruskej invázii na Ukrajinu začali bieloruskí partizáni vo svojej krajine vykonávať sabotáže.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 590
Celková čítanosť: 3483372x
Priemerná čítanosť článkov: 5904x

Autor blogu

Kategórie

Archív