Založ si blog

Sme rodina so Smerom nepôjde, relácie bez ĽSNS či Republiky, Matelko splnil jeden sľub, Sulík je neoliberál a vypočítavá prezidentka?

Nie je koho. Skutočne v súčasnosti nie je koho voliť. Témy otrepané, riešenia žiadne, každý má nejaké to maslo na hlave. Heger si poplačkal, že vraj mu bolo cťou slúžiť Slovensku. Vtipálek, kde nechal tú česť? Jeden sľub však spolu s Matelkom dodržali. Svojou neschopnosťou sa zapísali do učebníc dejepisu. Ešte ani len ten pád z ústavnej väčšiny do stoky nebol so cťou! Heger s prezidentkou si zahrali hru na slepého a hluchého ku danej dotácii, akoby to celé úmyselne pripravili. Prezidentka o tom síce dva týždne vedela, ale bola ticho a od januára pripravovala „svojich“ ľudí, teda vedela, že tu bude úradnícka vláda. Len blázni by jej vyslovili dôveru. Nie preto, že to nie je vhodné, ale preto, že je to priama politická konkurencia pre ostatné strany, zo strany PS. Pravdepodobne PS ešte potrebovalo získať určité politické body a nebolo vhodné zrušiť túto vládu podstatne skôr. Jednoznačne aj PS vyhovuje skôr dátum 30.9. ako nejaký júnový, ktorý je už teraz mimo hry.
Sme rodina na čele s multioteckom a jeho totálne zhýralou morálkou a vzorom pre arabských šejkov vraj nepôjde so Smerom. Nuž aj tomu rozumiem, len či bude chcieť ísť Smer so Sme rodina? Pre Sme rodina sú vhodnejší neoliberáli a ani sa tomu nečudujem.
Sulíkov amaterizmus je až trestuhodný. Vraj je neoliberál a nie libertarián, ale ten človiečik asi týmto pojmom nerozumie a nech si ich radšej naštuduje v Dubaji aj s Geissenovcami, ktorí sa pravdepodobne na Slovensku skôr opíjali ako spoznávali našu krajinu. Trápna šou aj prezentácia Slovenska, ktorú režíroval neoliberál Sulík.
Poslednou vecou, ktorá mi dosť vadí ako práve ľavicovému libertariánovi, že do diskusií nie sú pozývaní zástupcovia strán Republiky či ĽSNS. Tu vôbec nejde o sympatie či antipatie, ale o výmenu názorov. Takto sa to jednoducho nerobí. Heger tu trepe o slušnosti, ale vyrastal u Matelka a má pri sebe Naďa, neurotického človeka, ktorý nemá problém, nadávať ľuďom do opíc.
Prakticky všetci politici, ktorí kedy boli pri moci, alebo mali svojich zástupcov vo vysokých politických funkciách vrátane prezidentskej, by už ani kandidovať nemali. Vraj všetci títo politici nás spasia! Skôr tak seba, ako nás. Len tu máme problém, slušní a ako tak morálni ľudia ani len nechcú kandidovať. Odborníci sa tiež nejako vytratili a idú do politiky dobrodruhovia bez akýchkoľvek zábran. Problém je len v tom, že Slováci ich zvolia.

Prezidentka hrá vabank, Demoláti si zbožne želajú nezlučiteľné zlúčiť a nová strana NASOSKA

16.05.2023

Tak sa nám tá kampaň krásne rozbehla a to je len začiatok, nová vláda je taká predpríprava na možno novú prezidentskú kampaň, pretože to je skutočne vabank pre prezidentku. Síce veľa toho neschvália, ale vydláždiť cestu PS môžu veľmi dobre. Iste, nepôjdu kandidovať, ale môže to byť taká budúca tieňová vláda, veď nepovedali, že už nebudú ani ministrami či [...]

Tragédia Hegera a jeho Demolátov v priamom prenose a prezidentkin podiel

07.05.2023

Je to tragický koniec už terajšej politickej mŕtvoly Hegera, ktorý ešte dúfa, že ho pod svoje krídla zoberie KDH, ktoré by asi takýmto činom urobila charizmatickú samovraždu. Ukázal skutočne aj študentom Prešovskej univerzity, ako si predstavuje Slovensko v budúcnosti a to jednoznačne bez neho. Hegerov tábor sa nám rozpadol. Najlepšie asi dopadol Vlčan aj so svojim 1,4 [...]

Rektor PU ide kandidovať za Demolátov a koniec Demokratov

05.05.2023

To, čo predviedol Heger za posledné dni, je naozaj hodné výučby. Ako sa z Demokratov stali Demoláti? Stačil tri dni a kšefty, aké môže aj Matelko závidieť, keď už jeho manželka je akosi v mínuse s tým jej podnikaním. Asi dotoval Matelko to jej podnikanie so svojou výplatou. To však len na okraj posledného týždňa. Chápem rektora Prešovskej univerzity, že chcel pozvať [...]

Bešeňová, obec, Liptov

Rarita na Liptove: V Bešeňovej prudko rastie počet obyvateľov. Čo je za tým?

06.06.2023 05:00

Kým inde bojujú s poklesom obyvateľstva, obec Bešeňová zaznamenala za ostatné roky jeho prudký nárast – počet sa takmer zdvojnásobil.

Ukrajina Rusko vojna Charkov útok uarus

Moskva spätne vykupuje z Mjanmarska a Indie diely pre tanky a rakety

05.06.2023 22:26

V colných dokladoch sa uvádza, že položky boli „vrátené“ do Ruska, pretože boli chybné.

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 598
Celková čítanosť: 3533771x
Priemerná čítanosť článkov: 5909x

Autor blogu

Kategórie

Archív