Je ešte vôbec potrebné písať o Matelkovom Olajne – Lóve-s-KO?

Nie, veru nie je a ja sa tiež budem snažiť nepísať o tomto absolútne nepodstatnom človeku, ktorý dokázal akurát tak rozvrátiť skutočné Slovensko a zasiať nenávisť medzi ľudí. Ako som pozeral na Šípoša, on je už aj opozíciou pre opozíciu a prakticky s nimi nikto nechce jednať. Matelko Vezír I. neomylný kráľ plagiátorov jednoducho do politiky nepatrí. Ak hlúposť a aroganciu považuje za svoje prednosti, tak spánombohom!
Myslím, že Šutaj Eštok to dobre povedal, že už sa mu nebudú venovať. Je to zbytočné, len potrebuje pritiahnuť na seba pozornosť. Dokonca na mieste koalície by som odmietol chodiť do relácií, kde budú z tohto nepodstatného hnutia pozývaní hostia, ktoré dokázalo ešte aj názov ukradnúť Slovensku. Tu som navrhol petíciu a kto chce, nech pozdieľa a podpíše.

Som proti zneužívaniu samostatného názvu štátu „Slovensko“ na súkromné účely

Nie je to žiadna konštruktívna opozícia, ale len deštrukcia bez riešení. Skončil ako odvolaný premiér, padnutý minister financií, ktorému sa rozpadol poslanecký klub a ktorý zneužil najslabšie skupiny voličov pri voľbách a nalákal ich na nezmyselné sľuby o zisku nejakých 500 €. Asi sa tomu Igiotovi už fakt nebudem ani ja venovať, je to úplne zabitý čas, tam pomôže už len RZP s trvalým pobytom a ľadovou sprchou.
Len sa čudujem poniektorým poslancom z jeho privátneho hnutia, ktoré si zarobilo planými sľubmi vyše 9 meliek do jeho kasičky, že ešte pri ňom zostávajú. Veď majú možnosti prestupov či do KDH, alebo k SaS či PS a možno aj k vládnym stranám, ak chcú niečo zmeniť, alebo nebyť na smiech.
Toľko k jeho Veličenstvu Igimu I. a poslednému.

Ako štát pomáha živnostníkom: § 49 verzus § 54: keď projekt zhorší to, čo mal zlepšiť. Pozor na langoše a diakritiku! A čo na to Kamenický?

12.05.2026

Na Slovensku máme krásny zvyk. Keď chceme niekomu pomôcť, najprv mu vysvetlíme, prečo si tú pomoc vlastne nezaslúži. Najnovšie sa to krásne ukazuje pri podpore samostatnej zárobkovej činnosti cez úrad práce. Človek by si naivne myslel, že ak je niekto evidovaný na úrade práce, chce pracovať, má nápad, podnikateľský zámer a chuť vytvoriť si vlastné pracovné miesto, [...]

Pošta nie je ideál. Ambasáda nie je riešenie pre každého. Potrebujeme digitálny volebný token. Hlina už netrep a odchody mladých.

10.05.2026

Dnes to bude veľmi dlhé, ale už mám toho tak trošku dosť. Diskusia o voľbe zo zahraničia sa u nás často zúži na jednoduchý spor: buď poštou, alebo na ambasáde. Lenže podľa mňa je to zle položená otázka. Poštová voľba má svoje riziká. Voľba na ambasádach má zase problém dostupnosti. Ak chceme hovoriť vážne o demokracii v 21. storočí, mali by sme sa baviť o [...]

Ako to je so Šimečkovou a projektom Fórum, štvor- alebo päťročné obdobie a návrh na zrušenie časti prijímateľov energodotácií

03.05.2026

Tak sa na to pozrime. Upozorňujem, že ide len o môj osobný názor na základe skúseností. Toto dvoj- či trojnásobné preplácanie faktúr, úmyselné falšovanie účtov a vyberanie súm v hotovosti atď. – tých prúserov je tam toľko, že ľudia v treťom sektore, ktorí niekedy čerpali granty, len žasnú. Aspoň tí, ktorí sa snažia postupovať podľa pravidiel. Nepochopím, ako [...]

Kouri Richins Murder Trial

Fentanylom zabila „úžasného“ manžela a napísala knihu o trúchlení. Na slobodu sa už nikdy nepozrie

14.05.2026 10:31

Sudca Richard Mrazik vyhlásil, že Richinsová je "jednoducho príliš nebezpečná na to, aby kedy bola na slobode".

orban

V Maďarsku sa po šiestich rokoch skončil stav núdze, Orbán prijal vďaka nemu aj „nemožné“

14.05.2026 09:40

Časť núdzových opatrení nové zloženie parlamentu trvalo zakotvilo do legislatívy.

blesk. búrka

Ničivá búrka na severe Indie si vyžiadala takmer 90 mŕtvych

14.05.2026 09:38

Niektoré úmrtia zapríčinili padajúce stromy a zrútené steny domov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 691
Celková čítanosť: 4385858x
Priemerná čítanosť článkov: 6347x

Autor blogu

Archív