Založ si blog

Peter Pellegrini si pripísal ďalšie P, Matovič ďalší prúser a Šimečka je asi podľa jemu vlastnému humoru d. .. l.

Máme nového prezidenta, ktorý si pripísal ďalšie P k svojmu menu. Už bude navždy Prezident Peter Pellegrini. Prejav bol možno podľa niektorých dlhý, ale fakt bol dobrý a lepší som jednoducho nepočul. Darmo sa Shooty zhovadil so svojou karikatúrou, ide len v deb…ných intenciách Denníka N a jeho redaktorov. Začnem asi používať slovník týchto pseudonovinárov, veď to nevadí ani Šimečkovi, ide predsa o „srandu“, tak prečo by to malo vadiť ostatným redakciám?
Peter Pellegrini mal svoj cieľ a splnil si ho. Uvidíme, ako to bude pokračovať, ale jedno je pravda, lepšieho si Slovensko nemohlo vybrať a to ani to Matelkovo Olajno, ktoré odignorovalo úplne primitívnym, až de…..lným spôsobnom inauguráciu prezidenta. To slovíčko de..lný budem nadužívať, nie je mi to príjemné, ale ak to môžu používať také novinárske „esá“ ako Braňo Bezák, Adam Znášik a Zuzana Vítková (mimochodom, absolútne nič mi ich mená nehovoria), ktorých de..lná humorná relácia prezentovala ich de..lné a jediné správne názory, tak prečo to nemôžu prezentovať aj ostatní blogeri či novinári a posunúť hranicu morálky, humoru a irónie na tú najnižšiu úroveň.
Neviem či sa vám číta takýto blog s vulgarizmami dobre. Nie je to ani vtipné a ani úctivé. Ak takéto podcasty bavia ich poslucháčov, čo si o nich môžu myslieť ostatní? Zjavne existuje len jedna pravda a to tá ich de..lná!
Naozaj, keď som toto počul, myslel som si, že to urobilo AI a to riadne de..lne. Kde sa stratila normálna debata? Iste, z politikov sa dá vysmievať, ale podobne aj z novinárov, či hercov, jednoducho z akýchkoľvek verejne činných osôb, ale musí existovať určitá miera. Taký Matovič si všetky tie svoje prívlastky jednoducho zaslúžil svojim amaterizmom či výrokmi, ale Šimečka to posunul na vyšší level a fakticky svojim prístupom zlegalizoval akúkoľvek vulgárnosť. Len stačí povedať, že to je humoristická relácia. Teda vážení, už sme takí progresívni, že všetky relácie sa stanú humornými a všetko je dovolené. Súúúúper! Gratulujem k takémuto uvažovaniu.
Potom, že Smer získava podporu. Mnohí politici to jednoducho preháňajú, respektíve jeden tábor sa prispôsobuje rétorike druhého a posúvajú latky čím ďalej nižšie. Namiesto toho, aby novinári nekopírovali vulgárnosť politikov, tak prilievajú benzín do ohňa! Skutočne excelentne de..lné!
Inkriminované slovíčko som použil podstatne menej krát, ako ho použili daní novinári či de…li?

Daň za prevod v bankách? Hromadná doprava, kolaps slušnosti a štátni zamestnanci idú do štrajku? A čo s Ursulou?

21.07.2024

Neviem, čo sú to za šumy, rubnúť nám novú daň za prevody alebo výbery z bánk. Trošku to odporuje tej celkovej miere digitalizácie, kde by sa skôr aj samotné poplatky v bankách mali znižovať, pretože už temer všetko je on-line a prakticky banku už nenavštevujem. Maximálne, ak mi zablokujú kartu pre vraj podozrivú platbu v zahraničí. Úroky z vašich peňazí na [...]

Pohoda v nepohode, Trump práve vyhral voľby a beriem vážne slová ministra Tarabu ohľadne vody

14.07.2024

Uhorková sezóna toto leto naozaj nie je. Udalosti sa dejú v jednom kuse. Pohoda sa z chýb nepoučila a opakuje ich. Toto nech však rozhodne komisia. Mňa skôr zaujíma prečo takýto komerčne stratový podnik, aspoň podľa výkazov v hlbokej strate a podľa liberálneho trhového prístupu by fakticky už nemal existovať, pretože trh rozhoduje, ešte stále funguje. Skôr ma zaujíma, [...]

Voda zaspievala, pán Soták s klubom 500 tak isto, alebo kto to celé vymyslel? PS sa postavilo za občanov a čo vláda? Občania sa majú načo tešiť.

10.07.2024

Blog sa skladá z dvoch častí. Tú prvú venujem človeku, ktorého som si vážil, ale to už pominulo. Klub 500 na čele s pánom Sotákom sa akosi začali veľmi angažovať v prípade pitnej vody. V prvom rade by som mu odporúčal, aby sa radšej venoval diagramu železo uhlík, máme vyštudované podobné odbory a technológia ma vždy bavila. Teraz však k meritu veci. Ak chce [...]

medveď hnedý

Medveď v Šútove zaútočil na cyklistu, previezli ho do nemocnice

24.07.2024 22:15

Od začiatku roka do 1. júla eviduje Štátna ochrana prírody 793 hlásení o výskyte a strete medveďa s človekom.

Russia Ukraine Moscow Mood

Moskva láka svojich mužov na front. Za akú odmenu ich chce vidieť bojovať proti Ukrajincom?

24.07.2024 19:00

Rusko má zjavne problém s náborom mužov, ktorí sú ochotní zapojiť sa do invázie. Moskovský starosta oznámil, že mesto im ponúka vysokú prémiu.

Taraba, dúhová vlajka, lgbti

Dúhová vlajka so štátnym znakom? Taraba podal trestné oznámenie za hanobenie zástavy. Odborník: Taký trestný čin neexistuje

24.07.2024 19:00

Prípravu zákona v tejto súvislosti už avizoval aj predseda SNS Andrej Danko.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Odporúčania EK nezohľadňujú mnohé opatrenia prijaté koalíciou. Susko: Správa je nevyvážená až zavádzajúca

24.07.2024 18:13, aktualizované: 20:51

Vo svojom stanovisku Fico zdôraznil, že príslušné rezorty budú s EK viesť ďalší dialóg.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 650
Celková čítanosť: 3961019x
Priemerná čítanosť článkov: 6094x

Autor blogu

Archív