A Trump za BREXITOM sa valí

Alebo ako sa médiá a politológovia prepočítali. Tak a máme po cirkuse. Bude to ešte dlho rezonovať, ale o inom som chcel. Ľudia konečne dostávajú rozum a začali rozmýšľať potajomky, slobodne. Preferencie a prieskumy už nie sú relevantné, začína sa zobúdzať občan.
Jednoducho, médiám došiel dych a druhý už nenabrali. Masívne masírovanie verejnej mienky prestalo zaberať. Politická chunta, ktorá v súčasnosti drží moc v rukách, sa začína otriasať. Ľudia zrazu ukazujú, že ak chcú, vymenia politických dinosaurov a tzv. tradičných politikov.
Je otázkou času, kedy sa začne meniť aj EÚ. Zmena bude priam nevyhnutná. Už to nebude o masívnych kampaniach, už to začne byť o ľuďoch. Kedy sa zobudí Slovensko a kedy sa pripojí k politickej revolúcii, kde nebudú politici vládnuť, ale slúžiť sa ešte uvidí. Teraz spomeniem zopár „konšpirátorov či rusofilov“, ako ich označujú pseudoliberáli či slniečkari. Rostas, Stanek, Banáš či „exilový“ Bezák a mnoho ďalších, ak by títo spravili, nie politickú stranu, ale službu občanom SR, potom by nastalo na Slovensku politické zemetrasenie. Možno na začiatku malé, ale určite by to bolo hodné zamyslenia sa. Prečo by sa nemohli spojiť? Dokázali by takýto ľudia spolupracovať? Pre mňa sú to osobnosti. Komu sa môže podariť zmeniť systém ak nie občanom, ktorí majú určité ideály? Ak sa pozriem na parlamentnú stopäťdesiatku, tak je to horor. Niektorí tam hlivejú roky a nepovedia ani slovo. Čo tak mať hnutie nie s jedným lídrom, ale viacerými? Iste, môžu mať názorové rozdiely, ale všetko by sa dalo vyriešiť.
Mal som jeden sen…

Silvester a koľko srandy sme si užili tento rok

31.12.2025

Slovensko znovu bavil najviac ten náš politický guláš. Matelko jednoznačne exceloval aj so svojím hnutím a nikto nevie pochopiť, ako hlboko sa dá ešte klesnúť, no Matovič nás presviedča, že vždy sa dá klesnúť ešte hlbšie. Koalícia je tu v tomto podaní asi naposledy. Po totálnom nezvládnutí tzv. konsolidácie a jeden horší nápad ako druhý. Od januára prichystali [...]

Tomio Okamura na Slovensku, katastrofálne nedeľné diskusie a handry ako dôkaz igiotov

02.12.2025

Máme tu pravdepodobne znovu obnovené nadštandardné vzťahy s Českou republikou. Už fakt sa nedá deliť politika na pravicovú či ľavicovú, ale o tom som už písal skôr. Jednoducho na to zabudnite. Už sú tu len názorové rozdiely, či sa niekto chce úplne podriadiť každej hlúposti, ktorá vzíde v hlavách nevolenej EK, alebo budeme pracovať na pôvodných princípoch vzniku [...]

Máme po generálnom štrajku aj po kriedach a vadí sa tu už každý s každým

21.11.2025

Pozerám na oslavu pádu vedúcej úlohy strany a nestačím sa čudovať, ako chcú nastoliť novú úlohu novej strany. Vraj podľa Šimečku máme v ústave, že sme liberálna demokracia. Síce to nemáme, ale mne fakt netreba demokraciu s prívlastkami a akýmikoľvek -izmami. Už som o tom písal podstatne skôr. K vulgárnosti ani strachu sa vyjadrovať radšej ani nebudem. Mimochodom, [...]

Switzerland Bar Fire

Tragédia v švajčiarskom stredisku: spolumajiteľ baru ide na slobodu po zaplatení 200-tisíc frankov

23.01.2026 18:55

Príčina požiaru je stále predmetom vyšetrovania.

Szijjártó, Sybiha

Sybihov drsný výpad proti Orbánovi pobúril Budapešť. Szijjártó hovorí o zásahu do volieb

23.01.2026 18:40

Ukrajinský minister plánuje zarámovať Orbánove slová v parlamente.

Robert Fico,

Fico: V januári dodalo Slovensko na Ukrajinu dvakrát viac havarijných dodávok elektriny ako za celý rok 2025

23.01.2026 18:09

Doplnil, že nemôže z ľudského hľadiska ignorovať trápenie ukrajinských civilistov, ktorí sú vystavení zime a výpadkom elektriny.

Robert Fico, Emmanuel Macron

Fico sa na budúci štvrtok stretne s francúzskym prezidentom Macronom

23.01.2026 18:02, aktualizované: 18:48

Uviedol, že agenda rozhovoru bude „obrovská“.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 687
Celková čítanosť: 4312202x
Priemerná čítanosť článkov: 6277x

Autor blogu

Archív