Založ si blog

Peniaze dochádzajú, je čas na vojnu

Jemen je na pokraji kolapsu. Vyvražďovanie zo strany Saudov krásne pokračuje, Francúzi veselo predávajú zbrane Saudskej Arábii, jednej z krajín, ktorá si so žiadnymi ľudskými právami starosti nerobí. Veľmi mi to pripomína podporu iránskeho šacha a následnú revolúciu, s ktorou nejako západ nerátal.
USA sa rozhodujú, či zaútočia na Sýriu za trápny chemický útok, ktorý Asad vôbec nepotreboval. No na druhej strane veslo zaútočil Izrael na základňu v Homse a čuduj sa svete, nikto na neho nejde útočiť. V Palestíne bolo zastrelených niekoľko desiatok Palestínčanov a to znova nikomu nevadí. To sa môže.
Škripaľová obžila a prepustili ju bez akejkoľvek ujmy. Škripaľ je už tiež mimo ohrozenia. Vôbec sa už nevie, čo za chemická látka bola použitá, ale základná vec, že bolo obvinené Rusko, ktoré to môže mať úplne v…
USA začalo obchodnú vojnu s Čínou a to čírou náhodou vtedy, keď Čína nahrádza petrodolár petrojuanom.
Spojené štáty aj s SA chceli zničiť ruskú ekonomiku nízkou cenou ropy. Neuspeli a sami sa dostali do obrovských problémov, kedy bridlicové ropné produkty akosi nestíhali.
Nie je čudo, že sa Rusko vzdáva západných hodnôt, samé klamstvo, útoky, podvody. Rusko ani Čína už nemajú čo získať zo západných hodnôt. Časť Európy a Ázia pravdepodobne pôjde svojou cestou už bez nás.
Francúzsko, Británia či Spojené štáty už nemajú žiadnej hanby, podporujú diktatúry, ktoré im vyhovujú a nakupujú zbrane za doláriky. Dejiny sa opakujú. Facebook síce priznal špehovanie, ale vlastne nič sa nestalo, veď obvinili Rusko. Tak to pokračuje, až je to absurde komické. Vojna už začala, len my sme si to ešte neuvedomili. Teda ako kto. Vojnoví štváči ako Klus, Dzurinda, Šebej a už aj Sulík, ktorý nechce trhať partu atď… Čo sú to za ľudia, čo bažia po krvi?

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2644013x
Priemerná čítanosť článkov: 5486x

Autor blogu

Kategórie