Založ si blog

Remišovej perly o Matičovej svätosti

Remišová podáva návrh na blahorečenie svätého Matoviča, pretože je v opozícii a on môže. Neveril som dnes ušiam a očiam pri pozeraní debaty medzi Remišovou a Bugárom. Takú zaslepenosť voči svojmu idolu asi nemajú ani Smeráci.
Na otázku Bugára a dokázaných finančných machinácií, ktoré sa akože premlčali bola ticho a ani nepípla. Pípla len o tom, že oni sú v opozícii a oni majú za úlohu kontrolu koaličných vládnych strán.
Proste, oni ako opozícia a konkrétne OĽaNO prakticky podvádzať či kradnúť môžu. Tu je to na mieste, lebo oni majú úlohu kontrolnú! To sa dalo z tejto debaty vydedukovať.
Nuž, podľa Remišovej asi naozaj nie je lepšia pozícia ako byť v opozícii. Môžete veselo kradnúť, podvádzať a stačí sa vám odvolať na to, že máte úlohu kontrolnú. To sú mi teda veci.
Škoda reči. Ide tu o niečo iné. Glorifikácia svojho predstaveného je priam neuveriteľná. Šéf nemá žiadne chyby, pretože sedí na balíku peňazí od voličov. To je fajn biznis a radšej sa stiahol a nasadil nového lídra, ktorý sa za neho postaví. Načo by sa sám obhajoval. Má svojich obdivovateľov, ktorí na neho nedajú dopustiť. Čo takto nevyužiť možnosť premlčania? Nie, to jednoducho neurobí, radšej sa trošku stiahne, veď príspevky.
Takto si my tu veselo žijeme. Stačí byť len v opozícii a môžete všetko. Je jasné, že budú musieť vzniknúť nové strany s novými ľuďmi, ktorí to budú možno myslieť úprimnejšie. Súčasné politické strany, či možno Kiskova nová strana, či už progresívne sprofanované Slovensko sú len také klony, momentálne opozície.
Naozaj dnes bola Remišová neviem či mimo, alebo čo, ale nejako jej karta nešla. Čo by na tom bolo, ak by povedala: „Áno, môj šéf to urobil a využil premlčanie“? No a keďže mám aké také svedomie, tak ho z OĽaNO odvoláme. Jáj, ja som zabudol, že ON je samopartia a rodinka je správcom pokladu od daňových poplatníkov. A takto to je v každej politickej strane. Nedajbože kritizovať svojho šéfa či kolegu pri prešľape.
Teda podľa OĽaNO platí spravodlivosť iba jedným Smerom. Tým druhým ísť nemôže, pretože oni sú opoziční a iba dávajú pozor.

Lídri národných strán? Nedajte sa vysmiať.

03.11.2019

To, čo sa deje v súčasnosti na tzv. národnej scéne nie je nič iné ako stretnutie mega ega. Lídri rokujú bez členských základní a či hľadajú nejakých odborníkov či skutočne pronárodne viac »

N-ko vie všetko, Pellegriniho dobrá prezidentka a Elán v akcii

15.10.2019

Od nedele je už aj Smer pomaly naruby, pretože sa nevyhranil voči nikomu a šiel by do vlády aj s Kiskom. Ak by bol povedal pán premiér, že možno by spolupracovali so stranou Za ľudí, ale s Kiskom viac »

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

13.10.2019

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu - predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako viac »

parlament,

Prieskum: Voľby by vyhral Smer, Kiskova strana na druhom mieste

14.11.2019 22:51, aktualizované: 23:04

Prieskum na vzorke 1 111 respondentov sa uskutočnil od 9. do 13. novembra.

Benátky / povodeň /

Talianska vláda vyhlásila v Benátkach stav núdze

14.11.2019 22:00

Taliansky premiér Giuseppe Conte po tom, čo v Benátkach, kde mimoriadne zaplavilo známe pamiatky, domy i obchody, strávil noc, označil rozsiahle povodne za „ranu do srdca krajiny“.

BRICS

Lídri BRICS podporili parížsku dohodu, odmietli vojenské riešenie v Sýrii

14.11.2019 21:26

Na výročnom stretnutí lídrov BRICS privítal brazílsky hostiteľ, prezident Jair Bolsonaro okrem Putina a Siho aj indického premiéra Módího a juhoafrického prezidenta Ramaphosu.

Auschwitz, Osvienčim

Pri bývalom tábori smrti v Treblinke našli neznámy masový hrob

14.11.2019 20:47

Ide o priestor s rozmermi 4,5 na 3,4 metra, v ktorom boli len desať až pätnásť centimetrov pod zemou zahrabané ľudské ostatky. Koľko obetí tam môže byť, zatiaľ nie je jasné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 322
Celková čítanosť: 1202114x
Priemerná čítanosť článkov: 3733x

Autor blogu

Kategórie