Založ si blog

Remišovej perly o Matičovej svätosti

Remišová podáva návrh na blahorečenie svätého Matoviča, pretože je v opozícii a on môže. Neveril som dnes ušiam a očiam pri pozeraní debaty medzi Remišovou a Bugárom. Takú zaslepenosť voči svojmu idolu asi nemajú ani Smeráci.
Na otázku Bugára a dokázaných finančných machinácií, ktoré sa akože premlčali bola ticho a ani nepípla. Pípla len o tom, že oni sú v opozícii a oni majú za úlohu kontrolu koaličných vládnych strán.
Proste, oni ako opozícia a konkrétne OĽaNO prakticky podvádzať či kradnúť môžu. Tu je to na mieste, lebo oni majú úlohu kontrolnú! To sa dalo z tejto debaty vydedukovať.
Nuž, podľa Remišovej asi naozaj nie je lepšia pozícia ako byť v opozícii. Môžete veselo kradnúť, podvádzať a stačí sa vám odvolať na to, že máte úlohu kontrolnú. To sú mi teda veci.
Škoda reči. Ide tu o niečo iné. Glorifikácia svojho predstaveného je priam neuveriteľná. Šéf nemá žiadne chyby, pretože sedí na balíku peňazí od voličov. To je fajn biznis a radšej sa stiahol a nasadil nového lídra, ktorý sa za neho postaví. Načo by sa sám obhajoval. Má svojich obdivovateľov, ktorí na neho nedajú dopustiť. Čo takto nevyužiť možnosť premlčania? Nie, to jednoducho neurobí, radšej sa trošku stiahne, veď príspevky.
Takto si my tu veselo žijeme. Stačí byť len v opozícii a môžete všetko. Je jasné, že budú musieť vzniknúť nové strany s novými ľuďmi, ktorí to budú možno myslieť úprimnejšie. Súčasné politické strany, či možno Kiskova nová strana, či už progresívne sprofanované Slovensko sú len také klony, momentálne opozície.
Naozaj dnes bola Remišová neviem či mimo, alebo čo, ale nejako jej karta nešla. Čo by na tom bolo, ak by povedala: „Áno, môj šéf to urobil a využil premlčanie“? No a keďže mám aké také svedomie, tak ho z OĽaNO odvoláme. Jáj, ja som zabudol, že ON je samopartia a rodinka je správcom pokladu od daňových poplatníkov. A takto to je v každej politickej strane. Nedajbože kritizovať svojho šéfa či kolegu pri prešľape.
Teda podľa OĽaNO platí spravodlivosť iba jedným Smerom. Tým druhým ísť nemôže, pretože oni sú opoziční a iba dávajú pozor.

Prezidentka hrá vabank, Demoláti si zbožne želajú nezlučiteľné zlúčiť a nová strana NASOSKA

16.05.2023

Tak sa nám tá kampaň krásne rozbehla a to je len začiatok, nová vláda je taká predpríprava na možno novú prezidentskú kampaň, pretože to je skutočne vabank pre prezidentku. Síce veľa toho neschvália, ale vydláždiť cestu PS môžu veľmi dobre. Iste, nepôjdu kandidovať, ale môže to byť taká budúca tieňová vláda, veď nepovedali, že už nebudú ani ministrami či [...]

Sme rodina so Smerom nepôjde, relácie bez ĽSNS či Republiky, Matelko splnil jeden sľub, Sulík je neoliberál a vypočítavá prezidentka?

14.05.2023

Nie je koho. Skutočne v súčasnosti nie je koho voliť. Témy otrepané, riešenia žiadne, každý má nejaké to maslo na hlave. Heger si poplačkal, že vraj mu bolo cťou slúžiť Slovensku. Vtipálek, kde nechal tú česť? Jeden sľub však spolu s Matelkom dodržali. Svojou neschopnosťou sa zapísali do učebníc dejepisu. Ešte ani len ten pád z ústavnej väčšiny do stoky nebol so [...]

Tragédia Hegera a jeho Demolátov v priamom prenose a prezidentkin podiel

07.05.2023

Je to tragický koniec už terajšej politickej mŕtvoly Hegera, ktorý ešte dúfa, že ho pod svoje krídla zoberie KDH, ktoré by asi takýmto činom urobila charizmatickú samovraždu. Ukázal skutočne aj študentom Prešovskej univerzity, ako si predstavuje Slovensko v budúcnosti a to jednoznačne bez neho. Hegerov tábor sa nám rozpadol. Najlepšie asi dopadol Vlčan aj so svojim 1,4 [...]

Bešeňová, obec, Liptov

Rarita na Liptove: V Bešeňovej prudko rastie počet obyvateľov. Čo je za tým?

06.06.2023 05:00

Kým inde bojujú s poklesom obyvateľstva, obec Bešeňová zaznamenala za ostatné roky jeho prudký nárast – počet sa takmer zdvojnásobil.

Ukrajina Rusko vojna Charkov útok uarus

Moskva spätne vykupuje z Mjanmarska a Indie diely pre tanky a rakety

05.06.2023 22:26

V colných dokladoch sa uvádza, že položky boli „vrátené“ do Ruska, pretože boli chybné.

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 598
Celková čítanosť: 3533761x
Priemerná čítanosť článkov: 5909x

Autor blogu

Kategórie

Archív