Založ si blog

Remišovej perly o Matičovej svätosti

Remišová podáva návrh na blahorečenie svätého Matoviča, pretože je v opozícii a on môže. Neveril som dnes ušiam a očiam pri pozeraní debaty medzi Remišovou a Bugárom. Takú zaslepenosť voči svojmu idolu asi nemajú ani Smeráci.
Na otázku Bugára a dokázaných finančných machinácií, ktoré sa akože premlčali bola ticho a ani nepípla. Pípla len o tom, že oni sú v opozícii a oni majú za úlohu kontrolu koaličných vládnych strán.
Proste, oni ako opozícia a konkrétne OĽaNO prakticky podvádzať či kradnúť môžu. Tu je to na mieste, lebo oni majú úlohu kontrolnú! To sa dalo z tejto debaty vydedukovať.
Nuž, podľa Remišovej asi naozaj nie je lepšia pozícia ako byť v opozícii. Môžete veselo kradnúť, podvádzať a stačí sa vám odvolať na to, že máte úlohu kontrolnú. To sú mi teda veci.
Škoda reči. Ide tu o niečo iné. Glorifikácia svojho predstaveného je priam neuveriteľná. Šéf nemá žiadne chyby, pretože sedí na balíku peňazí od voličov. To je fajn biznis a radšej sa stiahol a nasadil nového lídra, ktorý sa za neho postaví. Načo by sa sám obhajoval. Má svojich obdivovateľov, ktorí na neho nedajú dopustiť. Čo takto nevyužiť možnosť premlčania? Nie, to jednoducho neurobí, radšej sa trošku stiahne, veď príspevky.
Takto si my tu veselo žijeme. Stačí byť len v opozícii a môžete všetko. Je jasné, že budú musieť vzniknúť nové strany s novými ľuďmi, ktorí to budú možno myslieť úprimnejšie. Súčasné politické strany, či možno Kiskova nová strana, či už progresívne sprofanované Slovensko sú len také klony, momentálne opozície.
Naozaj dnes bola Remišová neviem či mimo, alebo čo, ale nejako jej karta nešla. Čo by na tom bolo, ak by povedala: „Áno, môj šéf to urobil a využil premlčanie“? No a keďže mám aké také svedomie, tak ho z OĽaNO odvoláme. Jáj, ja som zabudol, že ON je samopartia a rodinka je správcom pokladu od daňových poplatníkov. A takto to je v každej politickej strane. Nedajbože kritizovať svojho šéfa či kolegu pri prešľape.
Teda podľa OĽaNO platí spravodlivosť iba jedným Smerom. Tým druhým ísť nemôže, pretože oni sú opoziční a iba dávajú pozor.

Lipšic si už robí alibi, Bábkoherečka v totálnych koncoch, Šulino pracuje na rozvrate, Hegerov zmocňovací zákon, Matel-KO a rozohnený multiotecko

18.09.2021

Títo nám vládnu a smejú sa nám. Multiotecko až teraz zistil, že tá jeho vláda nič nerobí, len nastoľuje ďalšiu mafiánsku kompániu. Čo urobili pre ľudí? No skryli sa za ľudí Žaludi. Oni nič. Všetci sú mafia, len oni sú včely! No včela po bodnutí zomiera. Nepamätám si takýto chaos za celý svoj život a to som bol v uliciach v 89. Toto sme naozaj nechceli. No za toto [...]

Matelko to opäť dal na totálneho idio. a

12.09.2021

Vitaj, padre! Toto si dovolil Matelko na svojom FB. Ja neviem, ale to už naozaj neexistuje nik, kto mu povie, že je čistý …. To nebolo z jeho výtvorov tento týždeň ešte všetko. Ako absolútny diletant v ekonomike vyzval a podpísal nejaké vyhlásenie o brutálnom uťahovaní opaskov. To urobil po tom, čo Slovensko doviedol ku krachu a nasmeroval ho na grécku cestu. Matelko rád [...]

Sralabande sa už zakalil mozog, ostalo im „lebo Fico“, no a mňa Fico veru nezaujíma

01.09.2021

To, čo predvádza súčasná koalícia, je už totálne zúfalstvo. Neschopnosť, klamstvo v priamom prenose a doslova totálny diletantizmus nemá obdobu! To sa do parlamentu dostali už úplne zmyslov zbavení ľudia? To im fakt ku šťastiu stačí iba „lebo Fico“? Majú univerzálneho vinníka, alebo mu dláždia cestu k víťazstvu v ďalších voľbách? To im už fakt lezie na mozgy? [...]

očkovanie

Počet nakazených stúpol o 880, pribudlo ďalších sedem úmrtí

21.09.2021 10:10

Do nemocníc pribudlo 49 hospitalizovaných pacientov, momentálne ich tam leží 438.

Epos / Gilgameš /

USA vrátia Iraku 3 500-ročnú tabuľku s Eposom o Gilgamešovi

21.09.2021 09:47

Tabuľku odcudzili z múzea v Iraku po začiatku vojny v Perzskom zálive v auguste 1990. UNESCO jej vrátenie označilo za "významné víťazstvo".

Ivan Korčok

Korčok v New Yorku: Musíme predísť humanitárnej katastrofe v Afganistane

21.09.2021 09:38

Popri Valnom zhromaždení OSN v New Yorku sa konalo neformálne zasadnutie ministrov zahraničných vecí členských štátov EÚ venované situácii v Afganistane.

Vladimir Putin

Švédsky úrad nepovolil rodičom, aby svojho syna pomenovali Vladimir Putin

21.09.2021 07:00

Úrad svoje rozhodnutie zdôvodnil tým, že v súlade so švédskymi zákonmi nemôžu byť krstnými menami také mená, ktoré by mohli svojmu nositeľovi spôsobiť prípadné utrpenie či vystaviť ho urážakam.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 2850726x
Priemerná čítanosť článkov: 5701x

Autor blogu

Kategórie