Založ si blog

Kto má platiť za migrantov a zrada z roku 1938

Som za prijímanie migrantov vo veľkom, ale nedám ani cent! Nech to platí spoločnosť! Toto prezentujú slnkom opálení ľudkovia. Vraj sa im hovorí aj slniečkári. Tento pojem už prakticky zľudovel, ako napríklad vybývanie bytov. Tak uvažujem nad tým, prečo sa máme vlastne skladať na utečencov, ktorí ničím mimoriadnym neprispievajú k rozvoju spoločnosti?
Som za, aby sme ich na Slovensku umiestnili, ak sa na nich ľudia vyzbierajú a to trebárs povinnou daňou pre „vítačov“ týchto, s našou kultúrou nesúmerateľných osôb. Každý, kto presadzuje túto migračnú okupáciu, jednoducho bude platiť povinné náklady a škody spôsobené týmito návštevníkmi. Proste, ak sa zasadzuje za ich práva, preberie aj za nich finančnú a zákonnú zodpovednosť tak, aby sa to ostatných obyvateľov, ktorí s týmto transferom mafiánsky riadených prevádzačských gangov nesúhlasia, nedotýkalo, respektíve ovplyvňovalo ich život minimálne. Nie je to naša povinnosť a ani žiadna humanitárna pomoc takýmto osobám. Naozaj sme jeden z najhustejšie obývaných kontinentov a nemáme tu príliš veľa miesta a preto takáto solidárna daň nákladov na migrantov pre tzv. vítačov by bola voči ostatnému obyvateľstvu férová. Podobne by prebrali zodpovednosť aj za prípadné trestné činy.
Uvideli by sme, koľko že to by sme tu odrazu mali dobrovoľných darcov, ktorí by sa podpísali a financovali takýchto kultúrne nesúmerateľných migrantov. Je ľahko rozdávať a oháňať sa nejakou pseudohumanitou zo spoločného vrecka a mať len plnú hubu rečí namiesto prebrania zodpovednosti za takéto kroky.
Nás sa v tridsiatom ôsmom nezastal nikto. Pomoc zo ZSSR sme odmietli a stálo to bývalú ČSR vyše 300.000 obetí a začiatok vojny, ktorá síce začala už v Číne, kde mocnostiam tiež vôbec nezáležalo na zopár miliónoch čínskych obetí. Možno, ak by sme sa bránili, ani by sme tu neboli. Veď podľa niektorých Francúzov či Britov, takí Číňania ani Indovia nie sú im rovnocenní a sú podľuďmi. Hej, veru Hitler mal od koho čerpať myšlienky. Podobne to bolo v roku 1938 pri Mníchovskej zrade a zradami to pokračuje až doteraz. Zradili nás mocnosti aj v roku 1968 a neustále podceňovanie pokračuje a pokračuje. Zrádzajú nás aj teraz, keď sme vstupovali do úplne inej EÚ, ako je v súčasnosti. Vstupovali sme do EÚ s nádejou a v nesprávnom čase. Znovu nám len diktujú a chcú trestať akýkoľvek iný názor odlišný od toho ich. Pre Chamberlaina sme boli iba ľuďmi, o ktorých nič nevie a pre ktorých sa mu neoplatí začínať vojnu.
Zrada Nemecka, Talianska, Británie a Francúzska nemala obdobu. Vznikli sme, aby nás zlikvidovali. Nefandime si, že ČSR vznikla preto, že sme ju chceli my. Skôr vznikla preto, pretože potrebovali rozbiť jednu nefunkčnú Rakúsko-uhorskú monarchiu a zbaviť sa starého rivala. Za slobodu sme zaplatili statočne. Nie Rusko môže za vznik ZSSR, ale práve možno Československé légie, ktoré mohli rozhodnúť o osude a smerovaní vývoja po prvej svetovej vojne celej Európy a aj to urobili, ale pridali si svojím rozhodnutím na nesprávnu, neutrálnu stranu a umožnili boľševikom zlikvidovať jediného možného oponenta Lenina a to admirála Kolčaka, ktorý však tiež nebol akurát ten pravý demokrat, ale skôr diktátor a postupoval v občianskej vojne veľmi podobne ako červení.
No možno za vznik republiky sme zaplatili aj ruským zlatom, síce konšpirácia, ale je možná. No na „keby“ sa už nehráme a každý súčasný okamih je len minulosťou a preto je potrebné poučiť sa z chýb, do ktorých mierime míľovými krokmi a odhadnúť kroky súčasnej minulosti pre budúcu minulosť, aby sme používali čím menej slovné spojenie „čo by bolo, keby“.

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54

Parlament už niekoľkokrát hlasovanie presunul, keďže koalícia nemá zhodu na jednom mene.

mičovský pôdohorspodárstvo

Vláda prijala opatrenia na riešenie krízovej situácie v lokalite Chemko Strážske

02.12.2020 14:16

Na tento zámer zároveň vládny kabinet vyčlenil sumu 500 000 eur.

Virus Outbreak Britain Vaccine

Británia ide očkovať, nebude to povinné

02.12.2020 14:06

Británia o pár dní začne s očkovaním proti ochoreniu COVID-19.

Pavol Jarčuška

Jarčuška: Bežne sa bude očkovať možno v marci, apríli

02.12.2020 14:00

Infektológ profesor Pavol Jarčuška vysvetľuje, aký je rozdiel medzi jednotlivými vakcínami, akým spôsobom sa vyvíjajú a kedy by mohli byť dostupné.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356804x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie