Založ si blog

Rasistické Kinderká a Ku Klux Klan

Kinderáčik

Skutočne užitočná informácia. Pri prečítaní toho názvu a článku som ostal v nemom úžase. Hračka z kinder vajca pripomína KKK, ako Ku Klux Klan.

Je to mega rasistické vajce. No nielen to. To vajce je v bielo červených farbách a dokonca má tvár bielu. No čistý rasizmus. No môžem pokračovať. Červená farba je určite symbolom komunistov a je teda silne ľavicové.
Dokonca firma Ferrero má tú odvahu, že „to“ vajce má ženskú a mužskú postavičku v podobe Kinderina a Kinderinky. Gender ideológia dostala tvrdú ranu, pretože z jasného vajca so stredným rodom urobili mužskú a ženskú postavičku. No ako si to mohli tvorcovia kinderiek dovoliť!
USA ho pritom povolilo len v minulom roku (1.1.2018), pretože vraj môže ohroziť zdravie. Zatiaľ som ešte nepočul, žeby niekoho zabili kinder vajcom, ale zato som počul, koľko detí sa vystrieľalo na amerických školách.
My dlhoroční zberatelia sa takýmto článkom teda riadne čudujeme. Po Máši a medveďovi, ktorí sú aj v našich zberateľských kruhoch veľmi populárnou sériou, na ktorú zaútočili niektorí experti, ktorí jednoducho nenávidia všetko ruské, prišlo na rad aj vajce.
To, že na Mimoň prezidentský sa tiež ukazoval ako žĺtok tohto vajca v podobe Mimoňa asi nikomu nevadí. Práve to bol nápad z týchto kinderiek na tieto postavičky.
No jedno, čo ma naozaj štve v súčasnosti je aj v obehu bratská verzia JOY, ale firma pripravila, možno nechtiac zberateľom nepríjemné prekvapenie. V novej sade DC je vraj sedem figúrok a samozrejme je tam šesť chlapov od Supermana až po Flasha, no a kto nám tu chýba? Samozrejme, Wonder Woman no a to je problém pre zberateľov a nie tri krát KKK, ktorý v súčasnosti už nikto nespája s nejakým Ku Klux Klanom. No a ešte ten pomer mužov a žien superhrdinov. No ja neviem, neviem, ako si to mohli dovoliť, to bude určite na žalobu. Možno aj v Japonsku sa budete čudovať, že je svastika na každom letáčiku či propagačnom materiáli. Budhnisti či zen budhisti by sa asi veľmi čudovali, čo máme proti ich svastike. SME precitlivení už na úplne všetko. Katastrofálna spoločnosť.
Čudujem sa firme, že stiahla figúrku. Takúto doslova volajúcu hlúposť som jednoducho už dosť dlho nepočul. Mať biele tričko je zle. Mať biele tenisky ešte horšie.
Patrím k tým väčším zberateľom, ktorí majú už aj istý kredit expertov. Figúrky zbieram už štyridsať rokov a áno, jedna vec ma štve. Tento rok nestíhame sledovať množstvo vydaných figúrok. Samostatné sady sú v Rusku, Turecku, USA, Mexiku, Číne….. Kedysi vydávali cca 200 figúrok do roka teraz je to okolo 700 a to ešte niektoré divízie vydávajú samostatné jubilejné sady, či ťažko zohnateľné figúrky.
Foto: autor

Lídri národných strán? Nedajte sa vysmiať.

03.11.2019

To, čo sa deje v súčasnosti na tzv. národnej scéne nie je nič iné ako stretnutie mega ega. Lídri rokujú bez členských základní a či hľadajú nejakých odborníkov či skutočne pronárodne viac »

N-ko vie všetko, Pellegriniho dobrá prezidentka a Elán v akcii

15.10.2019

Od nedele je už aj Smer pomaly naruby, pretože sa nevyhranil voči nikomu a šiel by do vlády aj s Kiskom. Ak by bol povedal pán premiér, že možno by spolupracovali so stranou Za ľudí, ale s Kiskom viac »

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

13.10.2019

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu - predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako viac »

BRICS

Lídri BRICS podporili parížsku dohodu, odmietli vojenské riešenie v Sýrii

14.11.2019 21:26

Na výročnom stretnutí lídrov BRICS privítal brazílsky hostiteľ, prezident Jair Bolsonaro okrem Putina a Siho aj indického premiéra Módího a juhoafrického prezidenta Ramaphosu.

Auschwitz, Osvienčim

Pri bývalom tábori smrti v Treblinke našli neznámy masový hrob

14.11.2019 20:47

Ide o priestor s rozmermi 4,5 na 3,4 metra, v ktorom boli len desať až pätnásť centimetrov pod zemou zahrabané ľudské ostatky. Koľko obetí tam môže byť, zatiaľ nie je jasné.

USA Kalifornia škola streľba zranení

Po streľbe na škole v Kalifornii zadržali podozrivého študenta

14.11.2019 20:01

Šerif Alex Villanueva pre rozhlasovú stanicu KNX povedal, že predpokladaným strelcom je študent a nachádza sa medzi zranenými, ktorých previezli do nemocnice.

Jemen /

Pri dopravnej nehode na juhovýchode Iránu zahynulo 28 Afgancov

14.11.2019 19:25

Irán má celosvetovo jednu z najhorších bilancií bezpečnosti na cestách.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 322
Celková čítanosť: 1201957x
Priemerná čítanosť článkov: 3733x

Autor blogu

Kategórie