Založ si blog

Rasistické Kinderká a Ku Klux Klan

Kinderáčik

Skutočne užitočná informácia. Pri prečítaní toho názvu a článku som ostal v nemom úžase. Hračka z kinder vajca pripomína KKK, ako Ku Klux Klan.

Je to mega rasistické vajce. No nielen to. To vajce je v bielo červených farbách a dokonca má tvár bielu. No čistý rasizmus. No môžem pokračovať. Červená farba je určite symbolom komunistov a je teda silne ľavicové.
Dokonca firma Ferrero má tú odvahu, že „to“ vajce má ženskú a mužskú postavičku v podobe Kinderina a Kinderinky. Gender ideológia dostala tvrdú ranu, pretože z jasného vajca so stredným rodom urobili mužskú a ženskú postavičku. No ako si to mohli tvorcovia kinderiek dovoliť!
USA ho pritom povolilo len v minulom roku (1.1.2018), pretože vraj môže ohroziť zdravie. Zatiaľ som ešte nepočul, žeby niekoho zabili kinder vajcom, ale zato som počul, koľko detí sa vystrieľalo na amerických školách.
My dlhoroční zberatelia sa takýmto článkom teda riadne čudujeme. Po Máši a medveďovi, ktorí sú aj v našich zberateľských kruhoch veľmi populárnou sériou, na ktorú zaútočili niektorí experti, ktorí jednoducho nenávidia všetko ruské, prišlo na rad aj vajce.
To, že na Mimoň prezidentský sa tiež ukazoval ako žĺtok tohto vajca v podobe Mimoňa asi nikomu nevadí. Práve to bol nápad z týchto kinderiek na tieto postavičky.
No jedno, čo ma naozaj štve v súčasnosti je aj v obehu bratská verzia JOY, ale firma pripravila, možno nechtiac zberateľom nepríjemné prekvapenie. V novej sade DC je vraj sedem figúrok a samozrejme je tam šesť chlapov od Supermana až po Flasha, no a kto nám tu chýba? Samozrejme, Wonder Woman no a to je problém pre zberateľov a nie tri krát KKK, ktorý v súčasnosti už nikto nespája s nejakým Ku Klux Klanom. No a ešte ten pomer mužov a žien superhrdinov. No ja neviem, neviem, ako si to mohli dovoliť, to bude určite na žalobu. Možno aj v Japonsku sa budete čudovať, že je svastika na každom letáčiku či propagačnom materiáli. Budhnisti či zen budhisti by sa asi veľmi čudovali, čo máme proti ich svastike. SME precitlivení už na úplne všetko. Katastrofálna spoločnosť.
Čudujem sa firme, že stiahla figúrku. Takúto doslova volajúcu hlúposť som jednoducho už dosť dlho nepočul. Mať biele tričko je zle. Mať biele tenisky ešte horšie.
Patrím k tým väčším zberateľom, ktorí majú už aj istý kredit expertov. Figúrky zbieram už štyridsať rokov a áno, jedna vec ma štve. Tento rok nestíhame sledovať množstvo vydaných figúrok. Samostatné sady sú v Rusku, Turecku, USA, Mexiku, Číne….. Kedysi vydávali cca 200 figúrok do roka teraz je to okolo 700 a to ešte niektoré divízie vydávajú samostatné jubilejné sady, či ťažko zohnateľné figúrky.
Foto: autor

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54

Parlament už niekoľkokrát hlasovanie presunul, keďže koalícia nemá zhodu na jednom mene.

mičovský pôdohorspodárstvo

Vláda prijala opatrenia na riešenie krízovej situácie v lokalite Chemko Strážske

02.12.2020 14:16

Na tento zámer zároveň vládny kabinet vyčlenil sumu 500 000 eur.

Virus Outbreak Britain Vaccine

Británia ide očkovať, nebude to povinné

02.12.2020 14:06

Británia o pár dní začne s očkovaním proti ochoreniu COVID-19.

Pavol Jarčuška

Jarčuška: Bežne sa bude očkovať možno v marci, apríli

02.12.2020 14:00

Infektológ profesor Pavol Jarčuška vysvetľuje, aký je rozdiel medzi jednotlivými vakcínami, akým spôsobom sa vyvíjajú a kedy by mohli byť dostupné.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356793x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie