Založ si blog

Harabin ustúpil, ĽSNS získala reklamu, Truban a Beblavý znovu na zlatú malinu, lebo Fico

Tak, a máme to tu, ešte pred voľbou radšej Harabin odišiel z tejto frašky, ktorú v pohode regulujú médiá či opoziční politici aj s pani prezidentkou. Už mu veľa možností neostáva, ak chce zmeniť systém, žiaľ, musí ísť do politiky. Uvidíme, ako sa situácia vyvinie. Ak dokáže spojiť malé národné strany bez starých politikov a k tomuto by som priradil ešte aj komunistov, tak šanca by tu bola. Áno, aj komunistov, ak sa môže spájať KDH s PS, nevidím problém, aby sa spojili strany, ktoré podporujú Slovensko a občanov. Za posledné roky vzrástla nenávisť medzi občanmi na neúmernú mieru.
Ani za čias Mečiara a Čarnogurského nebola medzi ľuďmi taká nenávisť. Neoliberáli vytvorili absurdný precedens. Len ich názor je ten správny, aj keď nikto nevie, čo vlastne chcú a JA povýšili nad MY. Rozhoduje ulica a demokracia je prakticky v troskách. Odsudzuje za názory či reči. Posledným príkladom bol Mazurek, čím len znovu stúpli preferencie ĽSNS, ale to sudcovia nepochopili a neoliberáli si zbytočne mädlia ruky ĽSNS si zabezpečila reklamu ako málokto. Druhým tajfúnom a mega reklamou tváre ĽSNS sa stala Lívia, nečudoval by som sa, ak by kandidovala do parlamentu, asi by bola najmladšia poslankyňa v SR. Tu už pridám len to, lebo Fico. Krajina, kde sa NAKA zaoberá názormi ľudí a nie skutočnou trestnou činnosťou, trebárs aj Trubanovými drogami a odkiaľ ich kupoval, už naozaj nie je právnou krajinou, ale je na prechode k anarchii a následnej diktatúre. Krajina, kde sa zakazujú knihy, názory, autori iného myslenia a doslova dehonestuje osoba s „nesprávnym názormi“ je na pokraji diktatúry, ak to už samozrejme nie je diktatúra. Prezidentka, ktorá si dovolí trepať dve na tri na adresu iných štátov a dovolí si dopredu ovplyvňovať súdnictvo, sa stavia do úlohy vodcu? Nepripomína vám to nacizmus? Hitler by bol na súčasných neoliberálov hrdý. To, čo sa jemu nepodarilo, sa podarilo neoliberálom dotiahnuť zatiaľ ešte nie celkom do zdarného konca.
Neoliberalizmus nie je žiadnym mierumilovným hnutím. Má jednoducho pripraviť prostredníctvom anarchie a nespútanej „JA“ slobody k neobmedzenej diktatúre.
Áno, viem predstaviť spoluprácu Harabina, SHO, komunistov či iných politikov a odborníkov. Viem si predstaviť spoločný program a dokonca si viem aj predstaviť, aby jednotlivé politické zoskupenia dávali pozor na seba a komunikovali formou argumentov v prospech Slovenska a jeho občanov. Doteraz sa to akosi nedeje a najviac utláčanou vrstvou sú práve tvorcovia HDP a to pracujúci. Slovensko ako montážna linka je pri možnej blížiacej sa hospodárskej kríze zraniteľné ako máloktorý štát v okolí. Malé podniky temer prestali existovať a administratívna záťaž je stále vysoká. Veľké firmy valcujú menšie a doslova valcujú trh a likvidujú malých podnikateľov. Typické ukážky v stavebníctve, obchode či iných odvetviach. Štvrtá priemyselná revolúcia je absurdný dríst. Ľudia jednoducho potrebujú pracovať a nejako sa uplatniť v spoločnosti, aj keď poniektoré skupiny dokonalo využívajú systém a prakticky parazitujú na spoločnosti.
Teraz k tým neoliberálom a ďalšiemu pokusu dostať Zlatú malinu za herecké výkony a scenár. Týmto radím Trubanovi a Beblavému radšej netočiť žiadne reklamy. Bolo to na smiech, ale taký fajnový, ironický a bolo to veľmi, ale veľmi trápnučké. Asi si málo šľahli z bieleho webu. Aké herecké výkony, taká budúca slovenská politika.

Matelkov cirkus realizuje na národe reality šou

12.06.2021

V hlavných úlohách: Matelko – daňový podvodník v úlohe ministra financií, notorický klamár, milovník mačacích šampónov, plagiátor par excellence atď. Vraj premiér Heger z rádu fanatických pravoverných saralabandistov. Pôvodne figúrka dosadená za premiéra. Šulino – večný odporca a následne okamžite hlasujúci za to, proti čomu bol. Rád vraj raňajkuje s [...]

Sralabanda cirkus v podaní Mičovského pokračuje a budeme mať vraj náhubky

08.06.2021

Teda, tie náhubky už nosíme, ale teraz si to odklepol aj parlament. Vraj ak takejto „napadnutej“ osobe sa „podstatným spôsobom zhorší kvalita života“. To je čo za všeobecné znenie?? Osobne si myslím, že takéto osoby platené z našich daní majú podstatne zlepšenú kvalitu života už teraz, tak čím im ju zhoršíme? Bude sa zodpovedať aj najväčší opičiak [...]

Ej Grendel, Grendel, vyhodiť si mal Matelka!

27.05.2021

To, čo predvádza to čudo Matelko, ktorý si dovolil na kolegov hádzať striekačky, prerušoval tlačovky, nadával do čurákov a vyfasoval od Belousovovej po papuli, s tým neprestal ani ako premiér či minister financií. No to je teda kultúra. Je zjavné, že sa nepoučil a ďalej pokračuje v deštrukcii Slovenska. Zasadol si na živnostníkov a chystá ich likvidáciu. To, čo [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 486
Celková čítanosť: 2684527x
Priemerná čítanosť článkov: 5524x

Autor blogu

Kategórie