Založ si blog

Harabin ustúpil, ĽSNS získala reklamu, Truban a Beblavý znovu na zlatú malinu, lebo Fico

Tak, a máme to tu, ešte pred voľbou radšej Harabin odišiel z tejto frašky, ktorú v pohode regulujú médiá či opoziční politici aj s pani prezidentkou. Už mu veľa možností neostáva, ak chce zmeniť systém, žiaľ, musí ísť do politiky. Uvidíme, ako sa situácia vyvinie. Ak dokáže spojiť malé národné strany bez starých politikov a k tomuto by som priradil ešte aj komunistov, tak šanca by tu bola. Áno, aj komunistov, ak sa môže spájať KDH s PS, nevidím problém, aby sa spojili strany, ktoré podporujú Slovensko a občanov. Za posledné roky vzrástla nenávisť medzi občanmi na neúmernú mieru.
Ani za čias Mečiara a Čarnogurského nebola medzi ľuďmi taká nenávisť. Neoliberáli vytvorili absurdný precedens. Len ich názor je ten správny, aj keď nikto nevie, čo vlastne chcú a JA povýšili nad MY. Rozhoduje ulica a demokracia je prakticky v troskách. Odsudzuje za názory či reči. Posledným príkladom bol Mazurek, čím len znovu stúpli preferencie ĽSNS, ale to sudcovia nepochopili a neoliberáli si zbytočne mädlia ruky ĽSNS si zabezpečila reklamu ako málokto. Druhým tajfúnom a mega reklamou tváre ĽSNS sa stala Lívia, nečudoval by som sa, ak by kandidovala do parlamentu, asi by bola najmladšia poslankyňa v SR. Tu už pridám len to, lebo Fico. Krajina, kde sa NAKA zaoberá názormi ľudí a nie skutočnou trestnou činnosťou, trebárs aj Trubanovými drogami a odkiaľ ich kupoval, už naozaj nie je právnou krajinou, ale je na prechode k anarchii a následnej diktatúre. Krajina, kde sa zakazujú knihy, názory, autori iného myslenia a doslova dehonestuje osoba s „nesprávnym názormi“ je na pokraji diktatúry, ak to už samozrejme nie je diktatúra. Prezidentka, ktorá si dovolí trepať dve na tri na adresu iných štátov a dovolí si dopredu ovplyvňovať súdnictvo, sa stavia do úlohy vodcu? Nepripomína vám to nacizmus? Hitler by bol na súčasných neoliberálov hrdý. To, čo sa jemu nepodarilo, sa podarilo neoliberálom dotiahnuť zatiaľ ešte nie celkom do zdarného konca.
Neoliberalizmus nie je žiadnym mierumilovným hnutím. Má jednoducho pripraviť prostredníctvom anarchie a nespútanej „JA“ slobody k neobmedzenej diktatúre.
Áno, viem predstaviť spoluprácu Harabina, SHO, komunistov či iných politikov a odborníkov. Viem si predstaviť spoločný program a dokonca si viem aj predstaviť, aby jednotlivé politické zoskupenia dávali pozor na seba a komunikovali formou argumentov v prospech Slovenska a jeho občanov. Doteraz sa to akosi nedeje a najviac utláčanou vrstvou sú práve tvorcovia HDP a to pracujúci. Slovensko ako montážna linka je pri možnej blížiacej sa hospodárskej kríze zraniteľné ako máloktorý štát v okolí. Malé podniky temer prestali existovať a administratívna záťaž je stále vysoká. Veľké firmy valcujú menšie a doslova valcujú trh a likvidujú malých podnikateľov. Typické ukážky v stavebníctve, obchode či iných odvetviach. Štvrtá priemyselná revolúcia je absurdný dríst. Ľudia jednoducho potrebujú pracovať a nejako sa uplatniť v spoločnosti, aj keď poniektoré skupiny dokonalo využívajú systém a prakticky parazitujú na spoločnosti.
Teraz k tým neoliberálom a ďalšiemu pokusu dostať Zlatú malinu za herecké výkony a scenár. Týmto radím Trubanovi a Beblavému radšej netočiť žiadne reklamy. Bolo to na smiech, ale taký fajnový, ironický a bolo to veľmi, ale veľmi trápnučké. Asi si málo šľahli z bieleho webu. Aké herecké výkony, taká budúca slovenská politika.

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54

Parlament už niekoľkokrát hlasovanie presunul, keďže koalícia nemá zhodu na jednom mene.

mičovský pôdohorspodárstvo

Vláda prijala opatrenia na riešenie krízovej situácie v lokalite Chemko Strážske

02.12.2020 14:16

Na tento zámer zároveň vládny kabinet vyčlenil sumu 500 000 eur.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356870x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie