Založ si blog

Harabin ustúpil, ĽSNS získala reklamu, Truban a Beblavý znovu na zlatú malinu, lebo Fico

Tak, a máme to tu, ešte pred voľbou radšej Harabin odišiel z tejto frašky, ktorú v pohode regulujú médiá či opoziční politici aj s pani prezidentkou. Už mu veľa možností neostáva, ak chce zmeniť systém, žiaľ, musí ísť do politiky. Uvidíme, ako sa situácia vyvinie. Ak dokáže spojiť malé národné strany bez starých politikov a k tomuto by som priradil ešte aj komunistov, tak šanca by tu bola. Áno, aj komunistov, ak sa môže spájať KDH s PS, nevidím problém, aby sa spojili strany, ktoré podporujú Slovensko a občanov. Za posledné roky vzrástla nenávisť medzi občanmi na neúmernú mieru.
Ani za čias Mečiara a Čarnogurského nebola medzi ľuďmi taká nenávisť. Neoliberáli vytvorili absurdný precedens. Len ich názor je ten správny, aj keď nikto nevie, čo vlastne chcú a JA povýšili nad MY. Rozhoduje ulica a demokracia je prakticky v troskách. Odsudzuje za názory či reči. Posledným príkladom bol Mazurek, čím len znovu stúpli preferencie ĽSNS, ale to sudcovia nepochopili a neoliberáli si zbytočne mädlia ruky ĽSNS si zabezpečila reklamu ako málokto. Druhým tajfúnom a mega reklamou tváre ĽSNS sa stala Lívia, nečudoval by som sa, ak by kandidovala do parlamentu, asi by bola najmladšia poslankyňa v SR. Tu už pridám len to, lebo Fico. Krajina, kde sa NAKA zaoberá názormi ľudí a nie skutočnou trestnou činnosťou, trebárs aj Trubanovými drogami a odkiaľ ich kupoval, už naozaj nie je právnou krajinou, ale je na prechode k anarchii a následnej diktatúre. Krajina, kde sa zakazujú knihy, názory, autori iného myslenia a doslova dehonestuje osoba s „nesprávnym názormi“ je na pokraji diktatúry, ak to už samozrejme nie je diktatúra. Prezidentka, ktorá si dovolí trepať dve na tri na adresu iných štátov a dovolí si dopredu ovplyvňovať súdnictvo, sa stavia do úlohy vodcu? Nepripomína vám to nacizmus? Hitler by bol na súčasných neoliberálov hrdý. To, čo sa jemu nepodarilo, sa podarilo neoliberálom dotiahnuť zatiaľ ešte nie celkom do zdarného konca.
Neoliberalizmus nie je žiadnym mierumilovným hnutím. Má jednoducho pripraviť prostredníctvom anarchie a nespútanej „JA“ slobody k neobmedzenej diktatúre.
Áno, viem predstaviť spoluprácu Harabina, SHO, komunistov či iných politikov a odborníkov. Viem si predstaviť spoločný program a dokonca si viem aj predstaviť, aby jednotlivé politické zoskupenia dávali pozor na seba a komunikovali formou argumentov v prospech Slovenska a jeho občanov. Doteraz sa to akosi nedeje a najviac utláčanou vrstvou sú práve tvorcovia HDP a to pracujúci. Slovensko ako montážna linka je pri možnej blížiacej sa hospodárskej kríze zraniteľné ako máloktorý štát v okolí. Malé podniky temer prestali existovať a administratívna záťaž je stále vysoká. Veľké firmy valcujú menšie a doslova valcujú trh a likvidujú malých podnikateľov. Typické ukážky v stavebníctve, obchode či iných odvetviach. Štvrtá priemyselná revolúcia je absurdný dríst. Ľudia jednoducho potrebujú pracovať a nejako sa uplatniť v spoločnosti, aj keď poniektoré skupiny dokonalo využívajú systém a prakticky parazitujú na spoločnosti.
Teraz k tým neoliberálom a ďalšiemu pokusu dostať Zlatú malinu za herecké výkony a scenár. Týmto radím Trubanovi a Beblavému radšej netočiť žiadne reklamy. Bolo to na smiech, ale taký fajnový, ironický a bolo to veľmi, ale veľmi trápnučké. Asi si málo šľahli z bieleho webu. Aké herecké výkony, taká budúca slovenská politika.

50-te roky sa vrátili, Pollák a extrémizmus, Béla nestihol dostavať Most, pán Danko – to fakt?

14.09.2019

Čo k tomu dodať. Ideologickí pracovníci začali naplno svoju prácu a začína sa trestať za názor. Som zvedavý, kedy sa zavedie aj trest smrti za iný, ako ten „pravý“ novinársky neoliberálny viac »

5 minút po dvanástej alebo výzva slovenským stranám

12.09.2019

Vážení, je čas sa zamyslieť nad ďalším osudom krajiny a ukázať občanom, že aj rôznorodé strany sa dokážu spojiť proti neoliberálnej lúze. Už nie je čas čakať na žiadneho lídra. viac »

Tru Tru – nebezpečná predpona pravdivých lží

23.08.2019

Znovu ten Truban. Nič sa nedá robiť, ale dobrodruh do politiky nepatrí. Iste, Truban si to dával v bielej lajne s LSD či mariškou. Ono nešlo ani tak o to, že drogoval, ale skôr, aký má prístup viac »

Žilina

Žilina vstúpi do Únie miest Slovenska na začiatku roka 2020

17.09.2019 23:03

Vstup mesta do ÚMS podporilo 23 poslancov, proti nebol nikto.

dieťa, šikana, pedofil, strach, plač

V prípade pohlavného zneužívania by mali súdiť dvoch kňazov

17.09.2019 22:23

K údajnému zneužívaniu došlo na pôde seminára sv. Pia X., inštitúcie nachádzajúcej sa vo Vatikáne.

Spain Politics

Španielsko čakajú štvrté voľby za štyri roky

17.09.2019 21:41, aktualizované: 21:59

Posledné parlamentné voľby sa v Španielsku konali v apríli.

paprikový sprej, kaser

Košické gymnázium evakuovali dva razy

17.09.2019 20:40

Podľa jedného z rodičov študenta, ktorý navštevuje školu, bola do ovzdušia vypustená zatiaľ neznáma dráždivá látka a žiaci a personál školy začali kašľať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 313
Celková čítanosť: 1122768x
Priemerná čítanosť článkov: 3587x

Autor blogu

Kategórie