Čaputovej alebo Kuffova starostlivosť o bezdomovcov, Kiska v prázdnom vlaku a kultúra cestovania

To, čo predvádza v poslednom čase pani prezidentka sa už nedá ani komentovať. Mala by asi zájsť za Kuffom a pozrieť sa, ako vyzerajú skutoční bezdomovci bez hrubých zlatých reťazí a mobilov. PR ako vyšité, „bezdomovci“ s mobilmi a doslova hrubými zlatými reťazami, ktorí si s pani prezidentkou robia „svojky“ a nevyzerali akurát podvyživení, ktorí trpia nedostatkom stravy. No, proste hrôza. Zaklincovala to jej mladá poradkyňa či asistentka. Tam jej amaterizmus nabral takú silu, že aj Dr. Štrosmajer by stratil slová. Vraj máte s bezdomovcom prehovoriť zopár slov, ešte som toleroval pozdrav, že vraj „Dobrý deň“, pre bezdomovca skôr komu dobrý, komu nie. Avšak spomínaná „čučoriedka“ to zaklincovala otázkou, na ktorú má zjavnú odpoveď každý jeden bezdomovec, vraj podľa tejto psychologičky pôsobiacej v prezidentskom paláci sa máme bezdomovcov opýtať: Ako sa máte????? To som išiel do kolien.
Obom, aj pani prezidentke aj jej „poradkyni“odporúčam, aby sa na skutočných bezdomovcov išli pozrieť ku Kuffovi na skutočnú pomoc a nie na také PR fotografie. O pečení koláčikov a nezamúčených čiernych šatách už radšej pomlčím, ako amatér profík pri pečení koláčov sa mi ešte v živote nepodarilo mať také čisté oblečenie a ruky.
Ďalší „expert“ na PR je Kiska, cestuje si v ľudoprázdnom vláčiku a ďakuje za priazeň ľuďom, óóó, aké za ľudské! Náš letecký prezident presedlal na lokálky. To, že slovenské železnice a kultúra cestovania je absolútne na dne, kde arogancia mnohých cestujúcich sa odvoláva na demokraciu prechádzajúcej do anarchie, to nikomu nevadí! Vreskot určitých skupín obyvateľov, hlasné hudba z mobilov, samé cinkanie mobilov, púšťanie si rádia nahlas z wifi reprákov a ak ich upozorníte, tak ste ten najhorší! Sprievodcovia majú strach sa vôbec ozvať, pre jedných by boli rasisti, pre iných zase málo „demokratickí“. Hlasné telefonovanie a doslova prehliadka mobilnej hudby vás donúti mnohokrát vytiahnuť slúchadlá a ničiť si vlastný sluch decibelmi, ktoré vás na chvíľu ochránia od hluku okolia, no zároveň vás postupne pripravujú o sluch. Tieto veci sa dajú veľmi ľahko a rázne riešiť, no nikomu sa do toho nechce a vraj máte potom využívať hromadnú dopravu. Jasné, ak si Kiska objedná a zaplatí celý vagón na jeho PR akciu, tak sa mu cestuje dobre tých zopár minút.

Štátne sviatky a vodu musí chrániť štát, pán Andrassy, palec hore

07.06.2025

Tak sa tu nám rozpútal súboj o štátne sviatky a transakčnú daň. Súboj o referendum už tu je a bude, kým inštitút referenda nezrušíme. Veď aj načo ho vlastne máme? Aj keby sa vyhlásilo, aj tak by neprešlo. Opozícia by sa mala naučiť nielen „zasúvať“, ale aj „vysúvať“ a hlavne aj rozmýšľať, kým vôbec niečo urobia. PS už začína ísť v Matelkových [...]

Šimečka to riadne prestrelil a ako s fondmi, malo by AI prebrať hodnotiacu úlohu?

01.06.2025

Toľko dezinformácií, respektíve skreslených údajov je už naozaj ťažko počúvať. Nuž fakt, že dostávame z EÚ cca 25 miliárd na celé programové obdobie, je brutálne skreslený. Ono tie financie musíme rozdeliť na dve rozpočtové triedy a to nenávratné príspevky EÚ, cca 12,8 miliardy €, Plán obnovy je fakticky len pôžičkou, ktorú je potrebné vrátiť. Nič viac. [...]

Haciendy 2015 a Matovič, čo si s tým urobil? Má to v nič a iné fon Lies

31.05.2025

Stále uvažujem nad tým, prečo teraz sa vytiahli tie haciendy. Mali čas 3,5 roka a mali všetky fleky obsadené a bolo ticho skoro ako Matelkovo účtovníctvo, tiež to nejako vtedajšia vláda prehliadla. Ako celá táto tragikomédia skončí? No, nijako. Haciendy budú stáť, všetko ostatné sa prakticky premlčalo, zmluvy som síce nevidel, ale zväčša sa robia na 4 či 5 rokov, že [...]

Weinstein

Porota v opakovanom procese uznala Weinsteina za vinného zo sexuálneho zločinu

11.06.2025 20:08, aktualizované: 20:40

73-ročný muž odmietal, že by sa dopustil akéhokoľvek trestného činu.

Tomáš Kamenec

Novým predsedom Slovenskej advokátskej komory je Tomáš Kamenec

11.06.2025 19:50

Strieda tak vo funkcii Martina Puchallu, ktorému sa skončilo druhé funkčné obdobie a nemohol opätovne kandidovať.

Artur A., graz

Kto bol útočník z Grazu? Outsider a milovník mačiek, ktorý pripravoval bombový útok

11.06.2025 19:00

21-ročný Artur A. chcel na gymnázium pôvodne zaútočiť podomácky zhotovenou výbušninou, ale keď nefungovala, rozhodol sa pre streľbu.

Hlavne namestie v Rimavskej Sobote

Stredoslovenské mesto pripravuje novú štvrť. Potrebuje na to milióny eur, ktoré nemá

11.06.2025 19:00

Viaceré mestá v okolitom regióne sú na tom s prípravou bytov lepšie.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 675
Celková čítanosť: 4165252x
Priemerná čítanosť článkov: 6171x

Autor blogu

Archív