Čo si Kiska ešte požičia?

Nebudem písať, že ukradol, každý si urobí svoj názor. Poďme na to, prečo sa vlastne Kiska postavil za ľudí a nie pred ľudí či pre ľudí. Ono sa lepšie vystupuje spoza davu, to je pravda. Kandidátov si tiež pre istotu požičal bývalý prezident, ktorý nechcel zakladať stranu a ani nechcel kandidovať vo voľbách z iných strán. Niekoho mi hrozne pripomína.
Bývalý prezident, ktorého lietadlo prevážalo z Popradu do Košíc a ostala mu sekera za lety a ktorý v súčasnosti ide bojovať za životné prostredie. To nevymyslíš, to je Kiska.
Kiska, ktorý sa chcel spájať, no nikdy sa nespojil. Vidina deľby finančných prostriedkov je proste veľmi veľké lákadlo a lepšie je ho fasovať za ľuďmi ako pred ľuďmi. To platí aj pre tzv. národné strany, ktorých predsedovia svoje ego jednoducho neprekročili.
Najväčší prúser je asi prepožičanie si dizajnu zo záložne a volebné heslo od svojho sudcu Radačovského. Jednoducho Kiskovi poradcovia v oblasti PR sú úplne mimo reality a berú, čo vidia, veď stoja za ľuďmi a preto ich nevidno. Vlastne ich vidno – financie tečú jedna radosť, len ich bude potrebné nejako vrátiť sponzorom! No a tu je pes zakopaný. Prečo vlastne kandidujú strany, ak ich vklady do volieb sú často vyššie ako zisk? Chcú moc a prístup k financiám, to je ich motív. Čím väčšia kampaň, tým väčšie očakávanie na prevzatie moci a prebratie finančného kapitálu zo štátu.
Čo vlastne Kiska dokázal za svojej funkcie v roli prezidenta? Dokázal hrať, aj to veľmi zle. Neverím mu ani slovo. Celé je to len reklama s cieľom pokračovať vo svojej podnikateľskej činnosti z predchádzajúcich čias. Úžera, pozemkové kauzy, daňové podvody. Aký je rozdiel medzi ním a Smerom? Žiaden. Menší či väčší podvod je stále len podvod, akurát, že Smer bol pri koryte a mal väčšie možnosti. Mali sme možnosť vidieť, čo urobil Dzurinda so strategickými podnikmi, keď sa dostal k moci. Kto z mocichtivých nekradol, nech prvý hodí eurom!

Tomio Okamura na Slovensku, katastrofálne nedeľné diskusie a handry ako dôkaz igiotov

02.12.2025

Máme tu pravdepodobne znovu obnovené nadštandardné vzťahy s Českou republikou. Už fakt sa nedá deliť politika na pravicovú či ľavicovú, ale o tom som už písal skôr. Jednoducho na to zabudnite. Už sú tu len názorové rozdiely, či sa niekto chce úplne podriadiť každej hlúposti, ktorá vzíde v hlavách nevolenej EK, alebo budeme pracovať na pôvodných princípoch vzniku [...]

Máme po generálnom štrajku aj po kriedach a vadí sa tu už každý s každým

21.11.2025

Pozerám na oslavu pádu vedúcej úlohy strany a nestačím sa čudovať, ako chcú nastoliť novú úlohu novej strany. Vraj podľa Šimečku máme v ústave, že sme liberálna demokracia. Síce to nemáme, ale mne fakt netreba demokraciu s prívlastkami a akýmikoľvek -izmami. Už som o tom písal podstatne skôr. K vulgárnosti ani strachu sa vyjadrovať radšej ani nebudem. Mimochodom, [...]

Soták zaťal do živého, ale riadne

15.11.2025

Niet v čom nesúhlasiť so Sotákovým názorom z poslednej tlačovky. EÚ sa ekonomicky zakopáva. Školstvo na Slovensku je skutočne v p.deli a dobu inovácií sme zaspali. Stručne povedal to, čo ho trápilo a kto živí tento štát presne definoval. Dokonca definoval v skratke aj čo stojí za tým. Sám mám mnoho skúseností z rôznych grantových schém a niekedy sa čudujem, kam [...]

univerzitna NsP milosrdni bratia

Zhoršené podmienky, napätie. Zamestnanci nemocnice Milosrdných bratov kritizujú nové vedenie

10.12.2025 15:23

V texte sa ďalej uvádza, že od riaditeľky ošetrovateľstva prišiel interný pokyn odmietnuť pacienta, ktorý neuhradí 30 eur.

Radoslaw Sikorski

Minister Sikorski ocenil vedcov, je medzi nimi aj slovenský historik

10.12.2025 15:03

Oliver Zajac získal čestné uznanie v kategórii Najlepšia publikácia v cudzom jazyku.

Zastrelený medveď

Ani v najhoršej totalite si moc nedovolila takto spochybniť vedcov, skonštatoval Slovenský ochranársky snem

10.12.2025 14:53

Stanovisko podpísali desiatky osobností vedeckého, kultúrneho a spoločenského života.

Donald Trump

USA chcú, aby turisti bez vízovej povinnosti poskytli údaje zo sociálnych sietí. Opatrenia by sa dotkli i Slovákov

10.12.2025 14:52

Od nástupu Trumpa do funkcie už úrady zakázali vstup viacerým cestujúcim do USA pre príspevky a správy na sociálnych sieťach.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 686
Celková čítanosť: 4290979x
Priemerná čítanosť článkov: 6255x

Autor blogu

Archív