Založ si blog

Matovičov cirkus pokračuje a principál Naď sa riadne činil

Dnes to bol v politických diskusiách ťažký náklad. Thrash metal je len slabý odvar a Cirque du Soleil sú obyčajní amatéri a náš politický cirkus nám môžu závidieť. To, čo predviedol Naď z OĽaNO bola znôška amaterizmu. Paška aj s Blahom už nenachádzali slov a tisíce divákov sa asi nestačilo čudovať.
V jednej veci mal Naď pravdu a to čo sa týkalo nezmyselného nákupu F-16. Ostatné bolo čosi také, ako keď na vás breše argentínske doga bez príčiny, len preto, že idete okolo plota. Celé zle. Paška mu musel vysvetľovať základné úlohy parlamentu a vlády ako malému decku. Klus bol ako vždy zahĺbený do svojho rusofóbneho vnútra a nejako mu stále nedochádza, že demokracia sa na Blízky východ nedá transportovať bombami a násilím. Jednoducho, moslimské krajiny sú nesúmerateľné s hodnotami našimi. Naď doslova prepadol, keď tvrdil, že na slovíčkach nezáleží. Ej, veru záleží a ako! Vražda či zabitie je pre Naďa jedno a to isté. Nuž neviem, či to bude tvrdiť aj Lipšic, Martikán, Skrúcaný ….
No a toto nám chce vládnuť. Náš učiteľ matiky na gymku mal skvelé prirovnanie, že ej, to taký cirkus na kolieskach. No tá nenávisť proamerických politikov a totálna neakceptácia historického vývoja a násilná demokratizácia prostredníctvom humanitárneho bombardovania je priam ukážkovým vzorom, ako sa budú správať, ak sa dostanú k moci.
Názorová odlišnosť sa už v súčasnosti netoleruje. Tu len spomeniem jednu vec. K spomínanej besede len spomeniem, že je veľká škoda, že pán Paška nie je predsedom SNS.
No a znovu opakujem, sú tú aj iné strany, ktoré môžete voliť, aj keď nemajú v súčasnosti vysoké preferencie. Nie sú to prepadnuté hlasy, len vyslovenie svojho postoja. Akceptujem vôľu ľudu, ale prioritne slobodu názoru a slova a pre diskutérov. Kritika nie je nenávisť. Nesplietajte a nezamieňajte si dojmy s pojmami ako Naď. Práve Naď predviedol ukážkovú nenávisť, či už voči Blahovi, Paškovi, alebo voči Iránu. No a pre všetkých. Volím Slovenské hnutie Obrody už či majú šancu, alebo nie a krúžkujem dvadsiatku. Takže tak.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Ivan Safronov

Bývalému ruskému novinárovi Safronovovi zamietli odvolanie voči vlastizrade

07.12.2022 18:42

Ivana Safronova zatkli pre vyzradenie tajných informácií v júli roku 2020, keď začal pracovať ako poradca šéfa ruskej štátnej vesmírnej agentúry.

NR SR / Parlament /

Poslanci ukončili rokovanie skôr. V pléne chýbali predkladatelia návrhov

07.12.2022 18:35

Vo štvrtok sa má konať mimoriadna schôdza o návrhu na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde.

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423681x
Priemerná čítanosť článkov: 5873x

Autor blogu

Kategórie

Archív