Založ si blog

Matovičov cirkus pokračuje a principál Naď sa riadne činil

Dnes to bol v politických diskusiách ťažký náklad. Thrash metal je len slabý odvar a Cirque du Soleil sú obyčajní amatéri a náš politický cirkus nám môžu závidieť. To, čo predviedol Naď z OĽaNO bola znôška amaterizmu. Paška aj s Blahom už nenachádzali slov a tisíce divákov sa asi nestačilo čudovať.
V jednej veci mal Naď pravdu a to čo sa týkalo nezmyselného nákupu F-16. Ostatné bolo čosi také, ako keď na vás breše argentínske doga bez príčiny, len preto, že idete okolo plota. Celé zle. Paška mu musel vysvetľovať základné úlohy parlamentu a vlády ako malému decku. Klus bol ako vždy zahĺbený do svojho rusofóbneho vnútra a nejako mu stále nedochádza, že demokracia sa na Blízky východ nedá transportovať bombami a násilím. Jednoducho, moslimské krajiny sú nesúmerateľné s hodnotami našimi. Naď doslova prepadol, keď tvrdil, že na slovíčkach nezáleží. Ej, veru záleží a ako! Vražda či zabitie je pre Naďa jedno a to isté. Nuž neviem, či to bude tvrdiť aj Lipšic, Martikán, Skrúcaný ….
No a toto nám chce vládnuť. Náš učiteľ matiky na gymku mal skvelé prirovnanie, že ej, to taký cirkus na kolieskach. No tá nenávisť proamerických politikov a totálna neakceptácia historického vývoja a násilná demokratizácia prostredníctvom humanitárneho bombardovania je priam ukážkovým vzorom, ako sa budú správať, ak sa dostanú k moci.
Názorová odlišnosť sa už v súčasnosti netoleruje. Tu len spomeniem jednu vec. K spomínanej besede len spomeniem, že je veľká škoda, že pán Paška nie je predsedom SNS.
No a znovu opakujem, sú tú aj iné strany, ktoré môžete voliť, aj keď nemajú v súčasnosti vysoké preferencie. Nie sú to prepadnuté hlasy, len vyslovenie svojho postoja. Akceptujem vôľu ľudu, ale prioritne slobodu názoru a slova a pre diskutérov. Kritika nie je nenávisť. Nesplietajte a nezamieňajte si dojmy s pojmami ako Naď. Práve Naď predviedol ukážkovú nenávisť, či už voči Blahovi, Paškovi, alebo voči Iránu. No a pre všetkých. Volím Slovenské hnutie Obrody už či majú šancu, alebo nie a krúžkujem dvadsiatku. Takže tak.

Komu Kiskova kauza priniesla prospech, čo to vyvádza Galko v DS a Hlina mal dnes vypité? Truban s pálkou a blokovaný Harabin

20.02.2020

Ide teda riadne do tuhého. Kiska ide moralizovať, Hlina mal dnes asi vypité, pretože tak ako sa mu dnes jazyk motal pri dnešnom vystúpení . Nikto z nich nemá právo rozprávať o morálke, alebo viac »

Kiska dostane Oskara či Zlatú Malinu a cirkus v podaní Poliačika, Miháľa či Beblavého

19.02.2020

Ej, ale to bol teda herecký výkon Kisku v tomto druhom videu. Veľmi, ale veľmi zlý! Padni, komu padni? Matovič si musí mädliť ruky. Pravdepodobne sa Kiska už po tomto videu do parlamentu nedostane. viac »

Pre Kisku každý je volič ĽSNS fašista, len on je anjel, Nicholsonovej fotky

16.02.2020

Nicholsonová je absolútne mimo aj s celou tou LGBTI komunitou. Nie, nie sme si rovní, nechcem vidieť kreatúry – dobrovoľne zhumpľované z holými pinďúrmi na žiadnych pochodoch. To, čo tá viac »

Milan Krajniak, podcast

Krajniak: Do cirkusu sa nezapojíme

21.02.2020 00:00

Hosťom v podcastovom štúdiu Pravdy bol Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina.

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

gabo126

V súčasnosti kandidujem za Slovenské hnutie obrody č.5 ako nezávislý kandidát pod číslom 20.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 1595750x
Priemerná čítanosť článkov: 4445x

Autor blogu

Kategórie