Založ si blog

1144 verzus 1488, Pročko verzus Blaha, najdrahšia cestná daň a Smer – zodpovedná zmena?

Volebný program rovnajúci sa rozsahom temer Leninovým spisom som už dlho nevidel. Viac bodov v programe ako počet pracovných dní, ktoré by trvalo volebné obdobie. Kedysi mali len zopár bodov v programe, myslím 150. Teraz je to už asi Klusov elaborát politickej frašky. Zaujalo ma však to konšpiračné číslo 1144, veľmi totiž pripomína iné číslo, o ktorom som ani len nevedel, čo znamená, kým ho neoliberáli neobjasnili a spravili tak mamutiu službu propagácii. Presne tak, ako Truban v súčasnosti propaguje ĽSNS. Kotleba mu musí za to poďakovať, ináč to nevidím.
Teraz k tomu Pročkovi a Blahovi. To, čo predvádzal Pročko sa ináč nedá nazvať iba pokračovanie Matovičovho a Naďovho cirkusu. Neviem, či mali rovnaké školenie u trápnohercov, ale vyzerá to tak. Ideálnou doslova schizofréniou Pročka v priamom prenose bolo obhajovanie daňovej optimalizácie jeho predsedu Matoviča a odôvodnenie, že to tak robia všetci podnikatelia, teda aj on. No super, že to takto berie. Bolo to trápne vystúpenie s veľmi amatérskym hereckým výkonom. Veľmi zle nacvičené a neprirodzené vystúpenie Pročka ma len utvrdilo, že jednoducho politik z neho nebude. A ak bude, tak asi taký, ako je herec. Pročko to s Blahom prehral na celej čiare.
Teraz k jednému z megaprúserov Smeru a to diaľniciam. Vysvetlenie kompetentných ma voľajako neuspokojilo. Zjavne to však uspokojilo banky a súkromného investora. Štát má v rámci monetárnej finančnej politiky značné možnosti získavania financií na svoju činnosť. To, čo predviedli a aké výhovorky majú v rámci tohto megapodvodu sa nedá ani popísať. Autodopravcovia mali pravdu a aj termín štrajku si zvolili dobrý. Najviac sa dá vybaviť práve tesne pred voľbami. Určite to súvisí s ich novým sloganom „Smer – zodpovedná zmena“, čo v preklade znamená, že doteraz vládla nezodpovedná kontinuita? Ako môžu dať do programového hesla zodpovednú zmenu, keď tu vládnu už zopár rokov? To nech mi niekto vysvetlí.
Nejako ma začínajú všetky tieto strany nudiť. Ide len o korytá, respektíve ich udržanie. Najlepšie sa kradne zo spoločného. Truban s Beblavým robia neskutočne dobrú prácu pre Kotlebu, až začínam mať podozrenie, že si hľadajú svojho nového koaličného partnera. Všade spolu a medzi nimi to len srší láskou a toleranciou. Iba Trubanov názor je ten dobrý a správny. Naozaj Kotleba nemusí absolútne nič robiť, aby bol v TV, či dokonca vyhral voľby. Na to tu má Trubana a Beblavého. Kiska sa len rehoce, ako strácajú voličov. To je asi ďalší koaličný partner pre možný budúci rozdelený Smer. Menšie strany nedostávajú absolútne žiaden priestor. Napríklad Slovenské Hnutie Obrody a Šveca som ešte nikde nevidel. Iste, vraj sa nenachádzajú v prieskumoch, no o to viac by ma zaujímali nové strany. Skutočne nové. Nie tie staré, či tzv. nové poskladané zo starých politikov. Tie neprinesú žiadne novinky.

Komu Kiskova kauza priniesla prospech, čo to vyvádza Galko v DS a Hlina mal dnes vypité? Truban s pálkou a blokovaný Harabin

20.02.2020

Ide teda riadne do tuhého. Kiska ide moralizovať, Hlina mal dnes asi vypité, pretože tak ako sa mu dnes jazyk motal pri dnešnom vystúpení . Nikto z nich nemá právo rozprávať o morálke, alebo viac »

Kiska dostane Oskara či Zlatú Malinu a cirkus v podaní Poliačika, Miháľa či Beblavého

19.02.2020

Ej, ale to bol teda herecký výkon Kisku v tomto druhom videu. Veľmi, ale veľmi zlý! Padni, komu padni? Matovič si musí mädliť ruky. Pravdepodobne sa Kiska už po tomto videu do parlamentu nedostane. viac »

Pre Kisku každý je volič ĽSNS fašista, len on je anjel, Nicholsonovej fotky

16.02.2020

Nicholsonová je absolútne mimo aj s celou tou LGBTI komunitou. Nie, nie sme si rovní, nechcem vidieť kreatúry – dobrovoľne zhumpľované z holými pinďúrmi na žiadnych pochodoch. To, čo tá viac »

Milan Krajniak, podcast

Krajniak: Do cirkusu sa nezapojíme

21.02.2020 00:00

Hosťom v podcastovom štúdiu Pravdy bol Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina.

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

gabo126

V súčasnosti kandidujem za Slovenské hnutie obrody č.5 ako nezávislý kandidát pod číslom 20.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 1595434x
Priemerná čítanosť článkov: 4444x

Autor blogu

Kategórie