Založ si blog

Kiska s Trubanom lovia v Smeráckom košiari

Po udalostiach v Sabinove, Levoči a ostatných mestách máme možnosť vidieť v strhujúcom predvolebnom súboji boj o rómskeho voliča. Kto vyhrá tento súboj? Zatiaľ to vyzerá, „že ten oný Kiska“ sa stane novým vajdom. Vtip , ktorý sa šíri internetom je toho nádherným príkladom. Kiska stojí pred zrkadielkom a pýta sa, či bude premiér. Zrkadielko mu odpovedalo: „To určite nebudeš, ale budeš vajdom.“
Táto trápna šou nahnala Kotlebovcom nádherné percentá. Takú kampaň nevymyslíš, to dokážu len progresívni neoliberáli – spolupracovať s ĽSNS. Mohol si lepšiu kampaň Kotleba želať? Nemohol! Kam sa hrabe Smer so svojimi videjkami. V košiari mu šarapatia vlci. Trhajú ovce hlava nehlava, sem tam si dajú nejaký omamný prostriedok na vylepšenie nálady, s ktorým má Truban mimoriadne dobré skúsenosti, len škoda, že to propaguje takto na verejnosti. Toto asi stálo ich PR manažérov podstatne viac ako 5 gramov bieleho. No a ovečky naskočili na háčik. Sľuboval Smer a ovečky z košiara sa mali dobre, no teraz dúfajú, že im pečené holuby budú padať rovno do úst len tak bez práce. No takto to nefunguje. Pamätám na Líviu, ako ju polícia odviedla z mítingu, pretože si jej prítomnosť neželali organizátori. Pritom nehulákala a bola v celku slušná.
Teraz polícia ani len prítomná radšej nebola. V čom súdruhovia urobili chybu? Tak teraz neviem, kto proti komu a s kým. Ak potrebujú nahnať preferencie Kotlebovcom, darí sa im to neuveriteľne. Znovu opakujem, nebudem voliť ani Kotlebovcov ani Smer a tú súčasnú opozíciu na čele s Kiskom či Matovičom, ktorý za peniaze daňových poplatníkov si odletí pozrieť Počiatkovu vilu na riviére, toho naozaj ani keby bol jediný politik voliť nebudem. Je to len naháňanie financií do jeho vrecka. Kto si to nevšimol, je naozaj krátkozraký. To platí úplne o všetkých stranách, ktoré sú v súčasnosti v parlamente a ĽSNS nevynímajúc. Príspevok za volebné hlasy je čistý biznis, nemá nič spoločné s politikou. Mal by sa jednoducho zrušiť. Určiť členské príspevky na maximálne 100 € ročne a z toho financovať úplne všetko – nič viac, nič menej. Žiadne veľkoplošné pútače, ktoré likvidujú životné prostredie a mozgy občanov, žiadne letáky, len diskusie, hoci aj v preslávene nesledovanej pokusnej Trojke. Pre všetkých, idem voliť SHO.

Komu Kiskova kauza priniesla prospech, čo to vyvádza Galko v DS a Hlina mal dnes vypité? Truban s pálkou a blokovaný Harabin

20.02.2020

Ide teda riadne do tuhého. Kiska ide moralizovať, Hlina mal dnes asi vypité, pretože tak ako sa mu dnes jazyk motal pri dnešnom vystúpení . Nikto z nich nemá právo rozprávať o morálke, alebo viac »

Kiska dostane Oskara či Zlatú Malinu a cirkus v podaní Poliačika, Miháľa či Beblavého

19.02.2020

Ej, ale to bol teda herecký výkon Kisku v tomto druhom videu. Veľmi, ale veľmi zlý! Padni, komu padni? Matovič si musí mädliť ruky. Pravdepodobne sa Kiska už po tomto videu do parlamentu nedostane. viac »

Pre Kisku každý je volič ĽSNS fašista, len on je anjel, Nicholsonovej fotky

16.02.2020

Nicholsonová je absolútne mimo aj s celou tou LGBTI komunitou. Nie, nie sme si rovní, nechcem vidieť kreatúry – dobrovoľne zhumpľované z holými pinďúrmi na žiadnych pochodoch. To, čo tá viac »

Milan Krajniak, podcast

Krajniak: Do cirkusu sa nezapojíme

21.02.2020 00:00

Hosťom v podcastovom štúdiu Pravdy bol Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina.

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

gabo126

V súčasnosti kandidujem za Slovenské hnutie obrody č.5 ako nezávislý kandidát pod číslom 20.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 1595421x
Priemerná čítanosť článkov: 4444x

Autor blogu

Kategórie