Založ si blog

Dnešné predvolebné debaty o tom, kto bol či nebol väčším mafiánom a podvodníkom

No zbohom! Po dnešných diskusných reláciách to nevidím na nič iné, ako na čistú politickú katastrofu. Každý proti každému a všetci proti Kotlebovi. Vraj nepôjdu s Kotlebovcami a každý jeden hlas pre nich je podľa Matoviča prepadnutým hlasom. No nie je, pán usvedčený daňový podvodník, ako ho nazval Béla. Iste, aj kotlebovci potrebujú očistu, ale takto bola kedysi označovaná aj SNS. Neviem, kto z účastníkov najviac kradol a podvádzal, ale podľa všetkého tam nie je ani jeden jediný čistý. Nemôžu sa ľudia zmeniť? To hovoria o kotlebovcoch. No a čo potom Matovič so svojim tlačiarenským strojom a účtovníctvom či priamymi klamstvami? Všimli ste si, ako vždy otočil debatu, ak prišli na jeho podvody a pretriasanie? Čo Dankove prešľapy s F16 či presláveným ministrom školstva? Trubanove drogy a Beblavého rodinné privatizácie či obratie ľudí o invalidné dôchodky, ešte z čias Dzurindových? Mimochodom, to Beblavému ostalo a znova neschválil dôchodky dôchodcom. Smeráci pre istotu ochoreli. Sulíkova „Sasanka“ a raňajky u Kočnera, kde sme mohli vidieť v priamom prenose korupciu. Kollár ako verný druh a spoludovolenkár Kočnera, ktorý tiež voľajako zabudol, ako prišiel k majetku pre svoj tridsať srdcový hárem tiež nie je vzorom tradičnej rodiny. Ani neviem, ktorý z tých pohlavárov môže vôbec reprezentovať tradičnú rodinu. Bélovi tiež prirástli čudným spôsobom pozemky, o ktorých čvirikali parlamentné vrabce. Kiska? Ten už ani nevie, kde všade má pozemky a kto každý ho nahrával, takým dobrým anjelom bol, že rezko úvery porozdával a následne aj exekúcie. Remišová ho obhajovala, vraj to má od súdu potvrdené, lenže zjavne klamal aj na súde, pani Remišová! Ak by bojovala proti korupcii, už dávno od Kisku odíde, ale jednoducho poslanecký plat láka, kdeže nejaká česť! Všetci sa na seba len usmievali pri výčitkách ich morálnych pokleskov. Žiadne riešenia, čo by urobili pre ľudí, len čistá pretvárka, lož a faloš! Žiaden sypanie si popola na hlavu za chyby. Nič! Toľko egoizmu na jednom mieste v jednotlivých TV reláciách som už dlho nevidel.
Ani jeden jediný v dnešných diskusiách nemá žiadne morálne právo vôbec používať slovo morálka či česť. Aj sa tomu statočne vyhýbali! Je potrebné si priznať, že s týmto ansámblom toho veľa nenarobíme. Vážení, znovu vyzývam, dajte mi meno jedného z menovaných politikov, ktorý nemá nič na rováši? Nechcem tu počuť žiadne drísty o tom, že súdy nedokázali a neodsúdili. Nejako sme si zvykli na to, že česť a morálka potrebuje štempeľ zo súdu! Takto to nefunguje.

Slovenské železnice a ich prístup k platiacim zákazníkom

30.05.2020

Témou sú naše železnice. Spoločnosť ZSSK, ktorej pracujúci prispievajú kupovaním lístkov na ich výplaty a štátny rozpočet dotuje toto verejno-prospešné úložisko financií z našich daní. Máme tu neslávny chaos okolo corony a obmedzenie prevádzky, ktoré vôbec nemuselo byť. Ako predplatiteľ nie akurát najlacnejšej celosieťovej karty Maxi klasik som sa rozhodol [...]

13. dôchodok sa utopil, cestovky držia rukojemníkov a akú pomoc podnikateľom?

24.05.2020

Vážení dôchodcovia, memorandum o spolupráci, či akú to hlúposť ste podpisovali s vládou, vám 13. dôchodok už asi neprinesú. Z debát o prázdnej špajze je mi tak trošku zle. Ak štát hospodári so schodkom, alebo má vyrovnaný rozpočet, je nad slnko jasné, že nemôže mať prebytok peňazí!!! To len k tej prázdnej špajze, s ktorou Matelko neustále operuje. Mali sme [...]

Stravné lístky, voľné nedele nielen pre predavačov a appka, ktorú musí schváliť Google a Apple?

23.05.2020

Máme tu znovu kopu „geniálnych“ nápadov a sľubov, ktoré sa sľúbili, ale znovu nedodržali, respektíve ich absurdita nemá hraníc a je tu dokonca aj jeden dobrý nápad. Poďme k stravným lístkom. V tomto prípade existujú len dve riešenia a všetko ostatné je odpad a absurdita. Absurdný bol totálne mimo návrh Matoviča – vraj, že za lístky sa budeme môcť stravovať [...]

Joie Biden

Biden sa postaví Trumpovi. Získal dostatok hlasov demokratov

06.06.2020 06:19

Bývalý viceprezident USA Joe Biden si zabezpečil nomináciu Demokratickej strany pre novembrové prezidentské voľby.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Kamarátstvo s SMK stroskotalo. Matovičov kalkul alebo naivita?

06.06.2020 06:00

Prezidentka Zuzana Čaputová zdvihla varovný prst. Ak koalícia pri novom prokurátorovi necúvne, vráti zákon do parlamentu?

pocasie-6-6-2020

Kam zmizli letné dni? A kedy sa vrátia?

06.06.2020 00:00

Teplý vzduch, frontálne systémy - čo môže vyjsť z takéhoto mixu v počasí? Kto dostane riadnu porciu slnečných lúčov a kto búrku?

USA / armáda / vojak /

Trump nariadil zníženie počtu amerických vojakov v Nemecku

05.06.2020 23:22

Americký prezident Donald Trump mal nariadiť Pentagónu, aby do septembra 2020 stiahol z Nemecka takmer 10-tisíc amerických vojakov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 387
Celková čítanosť: 1953161x
Priemerná čítanosť článkov: 5047x

Autor blogu

Kategórie