Založ si blog

Kiskovo tretie video, Trubanovo odmietnutie prezradenia dílera a Matovič v tranze ráta €uríky

Už je tu zas! Je to aj názov jedného filmu, ktorý odporúčam pozrieť. Kiskova telenovela pokračuje. Ten človek už stratil akúkoľvek súdnosť. Oháňa sa rozsudkom Radačovského! No ten už nemá žiadnu hodnotu pri súčasnom stave vecí a krivých výpovediach. Je zaujímavé, že on sa oháňa rozsudkom a bábkoherečka stráca akékoľvek morálne zábrany podporovať možného podvodníka! Morálneho určite, ten morálku videl akurát z lietadla, keď letel z Popradu do Košíc.
Proste jedna katastrofa tá dnešná opozícia. Oligarchov vystriedajú oligarchovia. Svine si vymenia válovy a korytá ako v Orwellovej Zvieracej farme.
Truban pre zmenu na polícii odmietol prezradiť meno dílera a radšej ostal v pozícii propagátora drog. Nevadí nikomu, že aktíve užíval LSD či iné omamné látky. Ja môžem v pohode prehlásiť, že v živote som to vyskúšať nechcel a nikdy ma to ani len nelákalo. Veľmi slabá nátura, čo podľahne drogám! Čo potom urobí chlapec v pozícii lídra? Nenájdu sa aj na neho nejaké tie videá? Nebude náhodou vydierateľný v pozícii ministra či hoci len poslanca? Veruže bude!
Prezidentka sa predviedla svojim zapožičaným FB svojej rodnej strane PS. Aká nezávislosť z jej strany, až to musela aj TIS priznať.
Vraj Fico bude mať z toho osoh podľa Kisku. Veruže nebude. Najväčší osoh má z toho Matovič a Sulík. Obaja s množstvom káuz. Je priam neskutočná obhajoba ich obdivovateľov! Správajú sa k svojim politickým idolom ako k mesiášom! Čistá hanba a totálna amorálnosť, Smer nevynímajúc.
Ešte spomeniem KDH, ktorá sa transformovala na neoliberálnu stranu. Dúfam, že to tento krát bude už absolútny koniec tejto neoliberálnej strany, ktorá popiera základné princípy kresťanstva! Ale oni môžu, oni sú demokrati a tak si odhlasovali zrušenie Krista!

Benčík je vo svojom živle, prečo Singapur a špirála tlačenia zlých peňazí

26.03.2020

Poslanec Benčík musí byť teraz vo svojom živle. Určite mu očká zasvietili pri tom novom zákone o odpočúvaní. Neviem, či sa nemal volať aj corona Benčík z úcty k jeho predchádzajúcej práci. Namiesto sankcií za nenosenie rúšok je tu len jalový zákon na sledovanie a odpočúvanie. Sa stavím, že „biela vrana“ bude vedúcou odboru odpočúvania. Dožili sme sa to [...]

Sledovanie mobilmi? Totálna somarina! Vláda aj opozícia sa zbláznili!

25.03.2020

Prečo? Aj smerácky aj vládny návrh je totálna blbosť a vyhodené peniaze. Smerácky návrh nemá logiku, pretože sa nedajú dať appky na všetky mobily a vládny je blbosť, pretože len ja mám napríklad tri telefónne čísla. Ak jeden nechám doma a druhý vypnem, ako ma budú sledovať? Celé zle. Jedine, ak by naozaj chceli mať informácie prístup k hovorom a odpočúvať nás. [...]

Matovič ma vypočul, Rusko, Čína či Kuba pomáhajú, no a čo s platmi poslancov a zákonom o hmotnej zodpovednosti?

24.03.2020

Som veľmi rád, že nielen mňa napadla myšlienka o zrušení pendlovania študentov zadarmo vo vlakoch. Bol som pravdepodobne prvý, čo sa do toho obul vo svojich blogoch. Teraz ešte poriešiť nezmyselnosť krokov Slovenskej pošty, na ktorú poukazujú už aj mestá o obce. Teraz k tomu zlému Rusku, Kube či Číne. Momentálne je stredobodom pozornosti Čína, ktorá má jediná [...]

SR Matovič permanentný krízový štáb predstavenie BAX

Visolajský odmietol ponuku na post štátneho tajomníka

29.03.2020 19:11

Visolajský sa stal na požiadanie premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) členom permanentného krízového štábu.

Bratislava hasiči koronavírus vzorky pacient

Hasiči dohliadajú na karanténne centrum v Gabčíkove

29.03.2020 18:32

Slovákom prichádzajúcim do karanténneho centra odoberajú vzorky.

sklad, práca, zamestnanci

SNS vníma prvé ekonomické opatrenia zatiaľ ako nejasné

29.03.2020 17:44

Prvým krokom vlády malo byť odpustenie zdravotných, nemocenských a sociálnych platieb.

SR Bratislava voľby 2020 parlament OĽaNO Matovič RTVS BAX

Strany pre mimoriadnu situáciu presúvajú snemy

29.03.2020 16:14

Bez predsedu ostali po neúspechu vo voľbách mimoparlamentné strany Most-Híd, Spolu, Progresívne Slovensko (PS) či KDH.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 374
Celková čítanosť: 1815773x
Priemerná čítanosť článkov: 4855x

Autor blogu

Kategórie