Založ si blog

Kiskovo tretie video, Trubanovo odmietnutie prezradenia dílera a Matovič v tranze ráta €uríky

Už je tu zas! Je to aj názov jedného filmu, ktorý odporúčam pozrieť. Kiskova telenovela pokračuje. Ten človek už stratil akúkoľvek súdnosť. Oháňa sa rozsudkom Radačovského! No ten už nemá žiadnu hodnotu pri súčasnom stave vecí a krivých výpovediach. Je zaujímavé, že on sa oháňa rozsudkom a bábkoherečka stráca akékoľvek morálne zábrany podporovať možného podvodníka! Morálneho určite, ten morálku videl akurát z lietadla, keď letel z Popradu do Košíc.
Proste jedna katastrofa tá dnešná opozícia. Oligarchov vystriedajú oligarchovia. Svine si vymenia válovy a korytá ako v Orwellovej Zvieracej farme.
Truban pre zmenu na polícii odmietol prezradiť meno dílera a radšej ostal v pozícii propagátora drog. Nevadí nikomu, že aktíve užíval LSD či iné omamné látky. Ja môžem v pohode prehlásiť, že v živote som to vyskúšať nechcel a nikdy ma to ani len nelákalo. Veľmi slabá nátura, čo podľahne drogám! Čo potom urobí chlapec v pozícii lídra? Nenájdu sa aj na neho nejaké tie videá? Nebude náhodou vydierateľný v pozícii ministra či hoci len poslanca? Veruže bude!
Prezidentka sa predviedla svojim zapožičaným FB svojej rodnej strane PS. Aká nezávislosť z jej strany, až to musela aj TIS priznať.
Vraj Fico bude mať z toho osoh podľa Kisku. Veruže nebude. Najväčší osoh má z toho Matovič a Sulík. Obaja s množstvom káuz. Je priam neskutočná obhajoba ich obdivovateľov! Správajú sa k svojim politickým idolom ako k mesiášom! Čistá hanba a totálna amorálnosť, Smer nevynímajúc.
Ešte spomeniem KDH, ktorá sa transformovala na neoliberálnu stranu. Dúfam, že to tento krát bude už absolútny koniec tejto neoliberálnej strany, ktorá popiera základné princípy kresťanstva! Ale oni môžu, oni sú demokrati a tak si odhlasovali zrušenie Krista!

Slovenské železnice a ich prístup k platiacim zákazníkom

30.05.2020

Témou sú naše železnice. Spoločnosť ZSSK, ktorej pracujúci prispievajú kupovaním lístkov na ich výplaty a štátny rozpočet dotuje toto verejno-prospešné úložisko financií z našich daní. Máme tu neslávny chaos okolo corony a obmedzenie prevádzky, ktoré vôbec nemuselo byť. Ako predplatiteľ nie akurát najlacnejšej celosieťovej karty Maxi klasik som sa rozhodol [...]

13. dôchodok sa utopil, cestovky držia rukojemníkov a akú pomoc podnikateľom?

24.05.2020

Vážení dôchodcovia, memorandum o spolupráci, či akú to hlúposť ste podpisovali s vládou, vám 13. dôchodok už asi neprinesú. Z debát o prázdnej špajze je mi tak trošku zle. Ak štát hospodári so schodkom, alebo má vyrovnaný rozpočet, je nad slnko jasné, že nemôže mať prebytok peňazí!!! To len k tej prázdnej špajze, s ktorou Matelko neustále operuje. Mali sme [...]

Stravné lístky, voľné nedele nielen pre predavačov a appka, ktorú musí schváliť Google a Apple?

23.05.2020

Máme tu znovu kopu „geniálnych“ nápadov a sľubov, ktoré sa sľúbili, ale znovu nedodržali, respektíve ich absurdita nemá hraníc a je tu dokonca aj jeden dobrý nápad. Poďme k stravným lístkom. V tomto prípade existujú len dve riešenia a všetko ostatné je odpad a absurdita. Absurdný bol totálne mimo návrh Matoviča – vraj, že za lístky sa budeme môcť stravovať [...]

pocasie-6-6-2020

Kam zmizli letné dni? A kedy sa vrátia?

06.06.2020 00:00

Teplý vzduch, frontálne systémy - čo môže vyjsť z takéhoto mixu v počasí? Kto dostane riadnu porciu slnečných lúčov a kto búrku?

USA / armáda / vojak /

Trump nariadil zníženie počtu amerických vojakov v Nemecku

05.06.2020 23:22

Americký prezident Donald Trump mal nariadiť Pentagónu, aby do septembra 2020 stiahol z Nemecka takmer 10-tisíc amerických vojakov.

Trump

Trump označil starostku Washingtonu za neschopnú

05.06.2020 22:41

Americký prezident takto reagoval na list starostky Washingtonu Muriel Bowserovej, v ktorom Trumpa žiadala, aby z hlavného mesta stiahol všetky federálne bezpečnostné sily.

specialny sud, specializovany trestny sud, pezinok,

Na procese v kauze vraždy poslanca Rakovského odzneli záverečné reči

05.06.2020 18:30

Hlavné pojednávanie, kde by mal padnúť verdikt, je vytýčené na 18. júna.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 387
Celková čítanosť: 1953128x
Priemerná čítanosť článkov: 5047x

Autor blogu

Kategórie