Založ si blog

Politickí zombíci Mikloš, Galko či Lipšic a totálny prepad tzv. národných strán

To, čo súčasná vláda predvádza a ako Matovič dokáže obhajovať človeka, ktorý zabil a mal sedieť v base, je priam neuveriteľné. Kde ostal akýkoľvek morálny kredit? Matelkovi už udrela korona do hlavy až tak, že mu nedochádza kyslík do mozgu? Vyťahovanie politických mŕtvol naspäť do politiky svedčí o jednej veci. Politickým stranám sa minuli ľudia. Nemajú jednoducho už koho dať, a tak sa obracajú na svojich bývalých kolegov. Som zvedavý, kedy prídu na scénu „skokani“ ako Krajcer a spol.. Miháľ sa dlho neohrial a radšej odišiel hneď na začiatku. Sulík asi ešte niečo dlhoval Miklošovi tak ho trepe kade tade do diskusie. Mimochodom, tá rovná daň nie je až taká svetoborná myšlienka a veľmi nezohľadňuje sociálnu štruktúru. Jednoducho, je iné platiť tú istú daň z milióna a z päťsto €.
Vraj sa Galko vráti odpočúvať rozhovory a predávať samopaly na ministerstvo obrany, či kde ho to uliali, po tom ako rozvrátil Demokratickú stranu a chcel sa stať asi jej predsedom.
Mikloš so svojou najväčšou privatizáciou strategických podnikov a doslova okradnutím Slovenska by mal byť iba tichučko niekde na Ukrajine vysedávať pri kvase a nie sa vracať do politiky. Takých ekonómov, čo nedokážu ani zariadiť, aby štátne podniky riadili schopní ľudia je na Slovensku viac ako dosť. Dostať zadarmo a potom predať a chváliť sa, koľko sme to vlastne prerobili a nie zarobili. Jedna ekonomická katastrofa a totálna neschopnosť viesť hoci aj živnosť. Títo páni by pravdepodobne nevyrobili ani jogurt, žijú len vo svete lacno kúpiť, draho predať, nabaliť sa a zdúchnuť bez akejkoľvek zodpovednosti.
Kdeže je ten zákon o hmotnej zodpovednosti politikov???
Teraz k tým presláveným tzv. národným stranám, ktoré úplne zlyhali vo voľbách a lídri nedokázali prekročiť svoj tieň. SNS, Vlasť …. a kopa menších strán a ich správanie je doslova katastrofou. Nedokázali priniesť žiadnu koncepciu, s ktorou by oslovili voliča. Bitie sa do hrude, aký som to ja Slovák, je priam zúfalým zakrývaním neschopnosti ponúknuť občanom reálny program. Orientácia na Rusko a nadávanie na USA z jednej strany a naopak neoliberáli to robia v tom istom garde, kde sa to už ako bumerang vrátilo aj progresívcom, sú len dve strany tej istej mince. Chýba normálna triezva politika a mnoho lídrov – teraz mám na mysli tých tzv. národných doslova balansujú na témach niekedy až pochybných a s tým chcú osloviť svojich sympatizantov. Atomizácia týchto strán nevyhnutne skončila na dne parlamentných volieb. Neschopnosť postaviť nových ľudí a dať na posty predsedov schopných lídrov s čistým štítom je niečo nepochopiteľné. Nie je možné priamo diskutovať a kritizovať politických lídrov a to z akejkoľvek strany. Ihneď vás radšej zo strany vysáčkujú. Chýba nám tu reálna politika a reálne ciele rozvoja Slovenska orientované na slovenských občanov. V medzinárodnej politike sme stále príliš zastrčení v niečom zad.u. V rámci národných strán je možná len spolupráca a nájdenie novej paradigmy zmeny systému, kde bude na prvom mieste občan, ktorý dodržiava zákony a nie oligarchia priemyselná či politická.

Referendum určite Áno! Bieda tzv. národných strán

13.01.2023

Idem na referendum. Vždy som chodil na všetky voľby či referendá. Neviem prečo by som nemal ísť na referendum, keď je v ňom dôležitejšia otázka, ako bol vstup Slovenska do EÚ. Mať možnosť odvolať vládu, ktorá bola zvolená občanmi, je jednoducho nevyhnutnosť. Nie je to o Smere ani o Hlase, je to o možnosti odvolať aj možných diktátorov. Ak si niekto myslí, že dáva [...]

Matovič a Biden majú spoločného kamaráta? Médiá, redaktori aj herci začali brutálne prevracať kabáty

16.12.2022

Matovič sa zapísal do análov! Nie ako chcel, ale predsa jediný sľub splnil, aj to len napoly. Určite sa zapísal do budúcich učebníc ako najhorší premiér a minister. Človek, ktorý sa neustále vyhovára na niekoho iného. Nedokázal nikdy prevziať zodpovednosť, ale doslova že za nič. Ešte aj doma mu radšej zobrali všetku hotovosť, ktorú zarobil a ani len kreditnú kartu mu [...]

Naď je ruský špión? Matelkovi dobre bude

14.12.2022

Putin musí byť naozaj vďačný Naďovi a spol. za totálne odzbrojenie Slovenska. O chvíľu nám ostanú len vzduchovky. Galko rozpredal samopaly za šrot a súčasná vládna saralabanda to zavŕšila totálnym odzbrojením. Už nemáme nič a najnovšie ani patrioty, takže východ Slovenska – pozor na traktory. Ono to s tými patriotmi už je viac menej jasné, kde skončia. Jedna [...]

Ukrajina, utečenci, vojna na Ukrajine

Utrpenie Ukrajincov sa zväčšuje, ochota prijať ich sa zmenšuje

01.02.2023 02:30

Až deväť miliónov ľudí utieklo doteraz z Ukrajiny. Ďalší nepochybne ešte pribudnú, lebo vidina skončenia vojny je v nedohľadne.

parlament, predčasné voľby, hlasovanie, Robert Fico, Boris Kollár, Richard Sulík

Slovensko čaká ostrá kampaň. Čaputová varuje Hegera, Fico sa oháňa NAKA a Matovič zasa Sulíkom

01.02.2023 02:00

Jesenný termín podporilo 92 poslancov. Už teraz je jasné, že kampaň bude drsná, voľby budú 30. septembra.

protest

Zo 62 na 64. Milióny Francúzov protestovali proti Macronovej reforme dôchodkov

31.01.2023 20:04

Len v Paríži protestovalo okolo 500 000 ľudí.

vagnerovci srbsko

Dezertér od vagnerovcov sa ospravedlnil Ukrajincom

31.01.2023 18:52

Zbeh dáva najavo ochotu svedčiť o vojnových zločinoch.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 587
Celková čítanosť: 3454216x
Priemerná čítanosť článkov: 5885x

Autor blogu

Kategórie

Archív