Založ si blog

Matovič to dáva na Matelka, Sulík začína s privatizáciou a tajný v parlamente

To čo robí Matelko je priam neuveriteľné. Dokonca už ide na nervy aj Denníku N, ktorého favoriti v podobe Mladej progresívnej sily sa do parlamentu nedostali. To nevadí, ešte majú posily v podobe prezidentky, ktorá a to musím priznať, ma prekvapila v podobe vetovania stupídneho zákona stavaného pre Lipšica. No možno to ani nie je až také prekvapenie. Jednoducho sa Matelko urval z reťaze a začal vo veľkom nadávať ľuďom do svíň v priamom prenose. Jeho vyjadrovacie schopnosti sa rovnajú ožranom zo štvrtej cenovej skupiny. Toto, čo máme v čele krajiny veru nie je politik, ale dobrodruh. Ten má takú úprimnú radosť z vystúpenia v Bruseli či z smskovania s Merkelovou a priam až detskú radosť z toho, že si tykajú, že mi je z toho až zle. Jeho ponožky na FB či výlevy o manželkinom kuchárskom umení, ktorá vlastní aj jeho účet, lebo svoj samozrejme nemá, nemá obdobu. No a tá jeho diplomovka a je normálne umelecké dielo, kde CTRL C bolo jediné tlačidlo, ktoré pán ekonomický expert či čo to za trapošinu vyštudoval popri zamestnaní. Vlastne, povedal pravdu, on tú diplomovku ani nepísal a nezáleží mu na tom, že podvádzal. Jasný a priamy príklad pre mládež a celé Slovensko. Podvádzať sa môže, obchádzať zákony, to áno. Reval v parlamente ako pavián, keď sa Dankovi prišlo na jeho slabšiu prácu zloženú zo štyroch zdrojov, no pán umelec mal len dva, lenže on o tom nevedel, jemu to skopírovala kamarátka. Presne aj taká úroveň je na tých niektorých pochybných odboroch vysokých škôl, ktoré sa dajú vyštudovať za „klobásky“ len kvôli titulu. Teraz už nejako sa na Danka zabúda, keď plagiátor je predseda vlády aj parlamentu, no úžasné! Voliči OĽaNO budú svoj cirkus na kolieskach obhajovať do poslednej kvapky voľného miesta v štátnej či verejnej správe, proti čomu chceli bojovať, teraz prepuklo v podobe novej krištáľovej noci či noci dlhých nožov naplno. Veď prečo by aj nie, keď predseda vlády má svoj vzor v NSDAP.
Sulík dodržal, čo sľúbil a pokračuje sa veselo v rozpredávaní štátneho majetku. Nevyužil predkupné právo a za bagateľ predáva štátny majetok v podobe zlatej sliepky, ktorá jednoducho nemôže nikdy skrachovať. No a kedy, že to ten ekonomický expert na teplú vodu predáva a vzdáva sa predkupného práva? V dobe najnižších cien energií a totálneho prebytku energií na svetových trhoch, len aby možno znížil cenu a mohol povedať, že to predal výhodne. Za taký doslova bagateľ odpredal časť energetického podniku. Východniari tešte sa na zdražovanie. Akurát predvčerom prišla jedna mladá slečna za mnou, že vraj sa bude elektrina zdražovať a ak prejdem na združenú platbu VSE a SPP budem mať oba produkty lacnejšie. Vedela niečo, o čom nevedel ani regulačný úrad, ktorý nám sľuboval zníženie cien plynu a elektriny, alebo všetko bolo dopredu pripravené? Čaká nás v dobe recesie a najnižších cien ropy a energií na svetových trhoch zdražovanie? Daný predaj prebehol až príliš rýchlo a SR sa jednoducho vzdala zlatých vajec!
Kde je sľubovaný zákon o zodpovednosti verejných činiteľov? Vyzývam Kollára, Matoviča aj Remišovú – začnite konať! Nejako to odďaľujete a máte plné gate dodržať predvolebné sľuby? To mal byť prvý zákon, ktorý ste mali prijať. Nič sa nedeje, namiesto toho ste si nanominovali tajných, obhajujete podvody a odvolávate ľudí, ktorých nahrádzate svojimi pätolizačmi. O čo ste lepší od bývalej garnitúry? No o nič. Drží vás to koryto pre svine! Žiaden rozdiel – sviňa ako sviňa a koryto len jedno.

Národnostné maďarské strany sa spájajú a tzv. národné sú v totálnom kolapse

08.08.2020

Národnostné strany na Slovensku pôsobiace na zmiešanom území sa spojili. Je jedno, že sú to práve strany postavené na národnostnom princípe a to maďarskej národnosti. Tzv. národné slovenské strany sa nepoučili z volieb a nedokázali doteraz prekonať svoje vlastné egá. Je priam nevyhnutná obmena starej gardy, nemyslím vekom, ale myslením. Zbytočné vyťahovanie [...]

Čo by som urobil v školstve ako minister – keramik s technickým, ekonomickým a pedagogickým vzdelaním a bez plagiátorskej diplomovky?

19.07.2020

Znovu sa vraciam ku školstvu. Budem sa opakovať, ale nič sa nedá robiť, o školstve píšem a aktívne pôsobím o oblasti neformálneho vzdelávania dospelých a mládeže cca 14 rokov. Nie veľa, ale ani nie málo. Základným problém školstva je totálny chaos zriaďovateľov a financovanie súkromného školstva. Osobne zastávam názor, že celé školstvo by malo znova prejsť pod [...]

Výsledok reformy školstva – plagiátor, dôchodcovia do hrobu a MHD v každej dedine

18.07.2020

Tak sa nám to tu pekne rozbehlo s vyštudovanými podvodníkmi. Jeden stihol popri škole zarábať a riadiť veľkú firmu, druhý ani školu nevidel, za tretiu urobili štátnice bábky, štvrtý vzor študentov – vzor kaderníkov je ministrom hlboko padnutého školstva. To, kam dokázala upadnúť morálka a kam sa prepadlo samotné školstvo je vizitkou nielen Fica, pretože ten pri moci [...]

Bielorusko voľby prezidentské kampaň začiatok protesty

Na povolebnom proteste v Bielorusku zahynul muž

10.08.2020 23:39, aktualizované: 23:47

Muž zomrel, keď explodovalo výbušné zariadenie v jeho ruke.

novinári, hovorca, médiá, noviny, tlač, informácie

V Bielorusku v súvislosti s voľbami zatkli najmenej 19 novinárov

10.08.2020 22:39

Bieloruskí nezávislí novinári sú už po dlhé roky pod konštantným tlakom, čelia zatýkaniam a prenasledovaniu.

Rusko, vlajka, ilustračná

Slovensko vyhostilo troch ruských diplomatov

10.08.2020 19:45, aktualizované: 20:32

Podľa informácií slovenských spravodajských zložiek bola ich činnosť v rozpore s Viedenským dohovorom o diplomatických stykoch.

Korán / Modlitba / Náboženstvo / Islam /

Nigérijský spevák dostal kvôli svojej piesni trest smrti za rúhanie

10.08.2020 19:19

Text piesne podľa kritikov vychvaľoval jedného islamského duchovného do takej miery, že ho vynášal i nad proroka Mohameda.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 398
Celková čítanosť: 2043111x
Priemerná čítanosť článkov: 5133x

Autor blogu

Kategórie