Založ si blog

Teplý rožok Šulino sa pustil do Sedembolestnej alebo to znova dal na Fica

Tak dnešný status Šulina prekročil absurdistan vládnutia tejto vlády. Bude sa o ňom diskutovať podobne ako o jeho teplých rožkoch, alebo o tom, že on môže všetko zakázať. Nuž, vyrastá nám nový diktátor? Toto má byť ten neoliberalizmus? Konečne sa ukázal, čo mu leží najviac na srdci a to odpísanie katolíkov. Nuž, 60% veriacich katolíkov môže „voliť“ Šulina alebo sa nemusia vôbec zúčastniť volieb, nech sa dostávajú aj naďalej takíto fanatici k moci, ktorí prirovnávajú narodeniny Fica so sviatkom Sedembolestnej panny Márie. Výborne to dal. Nečudujem sa, že Miháľ od neho znovu zdúchol. Galka povolali z obchoďáku naspäť riadiť zbrojárstvo (neodpočúval sa asi dosť). Ono si sem tam pomýlil cenu horaliek s cenou samopalov, ale to nevadí. Veď si vychoval tento raňajkový expert u Kočnera, skvelého „špióna“ v odpočúvaní. Ono je to celé také zvláštne, Šulino sa stretával, rozprával o GP s Kočnerom a nič. Galko si popredal samopale a nič, ešte dostal aj odmenu. Rozdelili sa a dostali funkcie. Veľmi zvláštne.
Teraz sa obul „jediný“ neoliberál a jeho strana vo vláde do katolíkov. Vážení, nezabudnite ho aj nabudúce voliť! Toľko amaterizmu som dosť dlho nevidel. On asi nežije na Slovensku! Čo takto radšej riešiť slovenský priemysel a nie neustály výpredaj majetku? Zákon o zodpovednosti politikov už mu asi nevonia, je tu náramné ticho z každej strany. Toľko rečí pred voľbami! O migrantoch už ani chýru ani slychu. Podpora SZČO a projektov pre nich? Zabudnite! Budú sa podporovať zahraniční investori. Šulinovi leží na srdci likvidácia katolíkov a veriacich všeobecne. Dúfam, že do kostola nechodí! Aspoň by som mu to uveril.
Vládnym predstaviteľom by asi mali zrušiť FB a sociálne siete. Len za posledných pár hodín – Klus, Matelko ( ten už má pravidelnú rubriku „najblbší status“, kde sám nad sebou vyhráva), Šulino, pridá sa Nicholsonová atď..
Ak k tomuto pridáme anketu OTO a za naše poplatky RTVS, ktoré jej platíme, mimochodom, ktoré chcel Šulino kedysi zrušiť a teraz je už ticho (to chceli myslím všetky súčasné strany, čo sú teraz pri moci), tak mi neostáva konštatovať, že to je novodobý pohon na vieru a katolíkov. Je zaujímavé, že práve katolíci ležia v žalúdku RTVS či samotnému veľkému Šulinovi, ktorý si dovolí zakázať hocičo.

Daň za prevod v bankách? Hromadná doprava, kolaps slušnosti a štátni zamestnanci idú do štrajku? A čo s Ursulou?

21.07.2024

Neviem, čo sú to za šumy, rubnúť nám novú daň za prevody alebo výbery z bánk. Trošku to odporuje tej celkovej miere digitalizácie, kde by sa skôr aj samotné poplatky v bankách mali znižovať, pretože už temer všetko je on-line a prakticky banku už nenavštevujem. Maximálne, ak mi zablokujú kartu pre vraj podozrivú platbu v zahraničí. Úroky z vašich peňazí na [...]

Pohoda v nepohode, Trump práve vyhral voľby a beriem vážne slová ministra Tarabu ohľadne vody

14.07.2024

Uhorková sezóna toto leto naozaj nie je. Udalosti sa dejú v jednom kuse. Pohoda sa z chýb nepoučila a opakuje ich. Toto nech však rozhodne komisia. Mňa skôr zaujíma prečo takýto komerčne stratový podnik, aspoň podľa výkazov v hlbokej strate a podľa liberálneho trhového prístupu by fakticky už nemal existovať, pretože trh rozhoduje, ešte stále funguje. Skôr ma zaujíma, [...]

Voda zaspievala, pán Soták s klubom 500 tak isto, alebo kto to celé vymyslel? PS sa postavilo za občanov a čo vláda? Občania sa majú načo tešiť.

10.07.2024

Blog sa skladá z dvoch častí. Tú prvú venujem človeku, ktorého som si vážil, ale to už pominulo. Klub 500 na čele s pánom Sotákom sa akosi začali veľmi angažovať v prípade pitnej vody. V prvom rade by som mu odporúčal, aby sa radšej venoval diagramu železo uhlík, máme vyštudované podobné odbory a technológia ma vždy bavila. Teraz však k meritu veci. Ak chce [...]

medveď hnedý

Medveď v Šútove zaútočil na cyklistu, previezli ho do nemocnice

24.07.2024 22:15

Od začiatku roka do 1. júla eviduje Štátna ochrana prírody 793 hlásení o výskyte a strete medveďa s človekom.

Russia Ukraine Moscow Mood

Moskva láka svojich mužov na front. Za akú odmenu ich chce vidieť bojovať proti Ukrajincom?

24.07.2024 19:00

Rusko má zjavne problém s náborom mužov, ktorí sú ochotní zapojiť sa do invázie. Moskovský starosta oznámil, že mesto im ponúka vysokú prémiu.

Taraba, dúhová vlajka, lgbti

Dúhová vlajka so štátnym znakom? Taraba podal trestné oznámenie za hanobenie zástavy. Odborník: Taký trestný čin neexistuje

24.07.2024 19:00

Prípravu zákona v tejto súvislosti už avizoval aj predseda SNS Andrej Danko.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Odporúčania EK nezohľadňujú mnohé opatrenia prijaté koalíciou. Susko: Správa je nevyvážená až zavádzajúca

24.07.2024 18:13, aktualizované: 20:51

Vo svojom stanovisku Fico zdôraznil, že príslušné rezorty budú s EK viesť ďalší dialóg.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 650
Celková čítanosť: 3960933x
Priemerná čítanosť článkov: 6094x

Autor blogu

Archív