Založ si blog

Teplý rožok Šulino sa pustil do Sedembolestnej alebo to znova dal na Fica

Tak dnešný status Šulina prekročil absurdistan vládnutia tejto vlády. Bude sa o ňom diskutovať podobne ako o jeho teplých rožkoch, alebo o tom, že on môže všetko zakázať. Nuž, vyrastá nám nový diktátor? Toto má byť ten neoliberalizmus? Konečne sa ukázal, čo mu leží najviac na srdci a to odpísanie katolíkov. Nuž, 60% veriacich katolíkov môže „voliť“ Šulina alebo sa nemusia vôbec zúčastniť volieb, nech sa dostávajú aj naďalej takíto fanatici k moci, ktorí prirovnávajú narodeniny Fica so sviatkom Sedembolestnej panny Márie. Výborne to dal. Nečudujem sa, že Miháľ od neho znovu zdúchol. Galka povolali z obchoďáku naspäť riadiť zbrojárstvo (neodpočúval sa asi dosť). Ono si sem tam pomýlil cenu horaliek s cenou samopalov, ale to nevadí. Veď si vychoval tento raňajkový expert u Kočnera, skvelého „špióna“ v odpočúvaní. Ono je to celé také zvláštne, Šulino sa stretával, rozprával o GP s Kočnerom a nič. Galko si popredal samopale a nič, ešte dostal aj odmenu. Rozdelili sa a dostali funkcie. Veľmi zvláštne.
Teraz sa obul „jediný“ neoliberál a jeho strana vo vláde do katolíkov. Vážení, nezabudnite ho aj nabudúce voliť! Toľko amaterizmu som dosť dlho nevidel. On asi nežije na Slovensku! Čo takto radšej riešiť slovenský priemysel a nie neustály výpredaj majetku? Zákon o zodpovednosti politikov už mu asi nevonia, je tu náramné ticho z každej strany. Toľko rečí pred voľbami! O migrantoch už ani chýru ani slychu. Podpora SZČO a projektov pre nich? Zabudnite! Budú sa podporovať zahraniční investori. Šulinovi leží na srdci likvidácia katolíkov a veriacich všeobecne. Dúfam, že do kostola nechodí! Aspoň by som mu to uveril.
Vládnym predstaviteľom by asi mali zrušiť FB a sociálne siete. Len za posledných pár hodín – Klus, Matelko ( ten už má pravidelnú rubriku „najblbší status“, kde sám nad sebou vyhráva), Šulino, pridá sa Nicholsonová atď..
Ak k tomuto pridáme anketu OTO a za naše poplatky RTVS, ktoré jej platíme, mimochodom, ktoré chcel Šulino kedysi zrušiť a teraz je už ticho (to chceli myslím všetky súčasné strany, čo sú teraz pri moci), tak mi neostáva konštatovať, že to je novodobý pohon na vieru a katolíkov. Je zaujímavé, že práve katolíci ležia v žalúdku RTVS či samotnému veľkému Šulinovi, ktorý si dovolí zakázať hocičo.

Pellegrini zvalcoval Šimečku a Fico s Kollárom mierna nuda. Na Markíze čistá katastrofa v podobe Demokratov, Modrých, Mostu . . . . a Matelko ohlásil atomofku o 14: 00 – Šulino tras sa!

24.09.2023

Dnes Pelé, ale že úplne pôsobil skôr ako trpezlivý učiteľ žiaka Šimečku. Plynulý prejav Pellegriniho v celku distingvovaný a s náhľadom človeka, ktorý v politike pôsobil. Šimečka má určitú rečovú vadu a veľmi ťažko sa mi počúva jeho sekaný prejav, kde sa mi zdá, že nad každým slovíčkom rozmýšľa, aby sa náhodou „nezasekol“. Už to nie je ani o [...]

Osadnícke Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska, kade chodí a lepšiu antikampaň si Matelko vymyslieť nemohol.

19.09.2023

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. [...]

Pán Ódor, ale my už sme banánová republika! No a kampaň sa nám už zvrhla a kto za to môže?

17.09.2023

Tieto voľby som znovu chcel prečítať a zhodnotiť jednotlivé programy strán, ale je to už zbytočné. Už to nie je o programoch, ale o útokoch strán na svojich súperov a ešte horšie. Strany útočia do svojich programovo spriaznených možných partnerov a to len kvôli percentám! Nerozhoduje program! Neviem nič o tom, kto a ako chce pomôcť živnostníkom, poľnohospodárom, ako [...]

draxler, pr, nepouzivat

Naozaj vám politické strany chcú dobre? Exminister v tom má jasno a voličom posiela rady

25.09.2023 00:00

O tom, ako politici lákajú voličov sme sa porozprávali s Jurajom Draxlerom, bývalým ministrom školstva a zároveň tvárou iniciatívy Voľte s rozumom.

británia polícia

Londýnski policajti sa po zabití mladíka húfne zriekajú strelných zbraní

24.09.2023 22:02

Ddôstojník, ktorý vlani smrteľne postrelil muža do hlavy, je označovaný len ako NX121.

niger

Francúzsko vyhovie pučistom a odíde z Nigeru: Po veľvyslancovi aj 1 500 vojakov

24.09.2023 21:38

V polovici septembra Macron povedal, že diplomat je v krajine držaný pučistami ako rukojemník.

ukrajina

Kremeľ do boja nasadil nové zbrane: Cenzúru internetu, zákaz vychádzania či sledovanie telefónov

24.09.2023 21:08

Cieľom je podľa výnosu zamedziť sabotážam a špionáži.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 618
Celková čítanosť: 3717794x
Priemerná čítanosť článkov: 6016x

Autor blogu

Kategórie

Archív