Založ si blog

Teplý rožok Šulino sa pustil do Sedembolestnej alebo to znova dal na Fica

Tak dnešný status Šulina prekročil absurdistan vládnutia tejto vlády. Bude sa o ňom diskutovať podobne ako o jeho teplých rožkoch, alebo o tom, že on môže všetko zakázať. Nuž, vyrastá nám nový diktátor? Toto má byť ten neoliberalizmus? Konečne sa ukázal, čo mu leží najviac na srdci a to odpísanie katolíkov. Nuž, 60% veriacich katolíkov môže „voliť“ Šulina alebo sa nemusia vôbec zúčastniť volieb, nech sa dostávajú aj naďalej takíto fanatici k moci, ktorí prirovnávajú narodeniny Fica so sviatkom Sedembolestnej panny Márie. Výborne to dal. Nečudujem sa, že Miháľ od neho znovu zdúchol. Galka povolali z obchoďáku naspäť riadiť zbrojárstvo (neodpočúval sa asi dosť). Ono si sem tam pomýlil cenu horaliek s cenou samopalov, ale to nevadí. Veď si vychoval tento raňajkový expert u Kočnera, skvelého „špióna“ v odpočúvaní. Ono je to celé také zvláštne, Šulino sa stretával, rozprával o GP s Kočnerom a nič. Galko si popredal samopale a nič, ešte dostal aj odmenu. Rozdelili sa a dostali funkcie. Veľmi zvláštne.
Teraz sa obul „jediný“ neoliberál a jeho strana vo vláde do katolíkov. Vážení, nezabudnite ho aj nabudúce voliť! Toľko amaterizmu som dosť dlho nevidel. On asi nežije na Slovensku! Čo takto radšej riešiť slovenský priemysel a nie neustály výpredaj majetku? Zákon o zodpovednosti politikov už mu asi nevonia, je tu náramné ticho z každej strany. Toľko rečí pred voľbami! O migrantoch už ani chýru ani slychu. Podpora SZČO a projektov pre nich? Zabudnite! Budú sa podporovať zahraniční investori. Šulinovi leží na srdci likvidácia katolíkov a veriacich všeobecne. Dúfam, že do kostola nechodí! Aspoň by som mu to uveril.
Vládnym predstaviteľom by asi mali zrušiť FB a sociálne siete. Len za posledných pár hodín – Klus, Matelko ( ten už má pravidelnú rubriku „najblbší status“, kde sám nad sebou vyhráva), Šulino, pridá sa Nicholsonová atď..
Ak k tomuto pridáme anketu OTO a za naše poplatky RTVS, ktoré jej platíme, mimochodom, ktoré chcel Šulino kedysi zrušiť a teraz je už ticho (to chceli myslím všetky súčasné strany, čo sú teraz pri moci), tak mi neostáva konštatovať, že to je novodobý pohon na vieru a katolíkov. Je zaujímavé, že práve katolíci ležia v žalúdku RTVS či samotnému veľkému Šulinovi, ktorý si dovolí zakázať hocičo.

Koncesionárske poplatky 8, 5 €, Haščák režisérom progresívcov a nové péčko predsedu parlamentu?

23.09.2020

Tak nedeľní teplorožkovci asi zabudli na svoj ústavný podnet proti koncesionárskym poplatkom za RTVS. Osobne si myslím, že celá tá partia „odborníkov“ na RTVS vrátane Smerákov, ktorí daný zákon nezmenili a je to jeden z najúbohejších výpalníckych zákonov ako je ten, ktorý by si mali menovaní čo ho spáchali, niekam strčiť! Asi preto sa volá zástrčkový. [...]

Nemám rád Bukovského, Matovič je svätec a kríza nikdy nebola a nebude

20.09.2020

Takto by to mali možno napísané svedkovia Matelkovi vo svojich článkoch či blogoch. Ku tzv. konšpirátorom sa pridávajú lekári či odborníci, ale už aj osobnosti zo sveta šoubiznisu a to nielen tie české, ale napočudovanie už aj tie slovenské. Proste, financie dochádzajú, ale keby len to. Najhoršie sa hrá pred prázdnym publikom. Matelko sa chválil, že bol na divadelnom [...]

Matelkovo ticho, alebo ako „obyčajný človek“ k 10 miliónom prišiel a iné absurdity dnešných dní

17.09.2020

Tak nám premiér odprezentoval „ticho“ o tých manželkiných obyčajných 10.000.000 €. Len uvažujem, odkiaľ môže mať niekto obyčajný v hotovosti desať meliek, len na pobavenie sa a nevedieť o tom, kde sú. Toto si vraví „obyčajný človek“. Rodinkárstvo v jeho politickej strane je známe. Počet členov asi na dve autá a možno už len na jedno. Nemá ani len vlastný [...]

čaputová

Čaputová hovorila štátnikom sveta o solidarite a zodpovednosti

23.09.2020 21:09

Na vzájomnú solidaritu pri vývoji a výrobe vakcíny na ochorenie COVID-19 vyzvala jednotlivé krajiny sveta prezidentka SR Zuzana Čaputová.

pocasie-24-9-2020

Oblaky, dážď, ale ešte teplo. Potom príde zlom

23.09.2020 20:00

Teplejší a vlhkejší vzduch dlho nevydrží. Za rohom je studený front, ktorý Slovensko poriadne ochladí.

IDEB 2018

Česko nepredpokladá, že do roku 2024 splní záväzok NATO o výdavkoch na obranu

23.09.2020 19:15

Členské krajiny NATO sa dohodli, že zvýšia náklady na obranu na dve percentá HDP.

Moskva

Moskva rozšíri zoznam predstaviteľov EÚ, ktorí budú mať zákaz vstupu do Ruska

23.09.2020 18:43

EÚ vo štvrtok o ďalšieho pol roka, do 15. marca 2021, predĺžila v súvislosti s anexiou Krymu Ruskom sankcie.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 411
Celková čítanosť: 2113735x
Priemerná čítanosť článkov: 5143x

Autor blogu

Kategórie