Založ si blog

Matelkovo ticho, alebo ako „obyčajný človek“ k 10 miliónom prišiel a iné absurdity dnešných dní

Tak nám premiér odprezentoval „ticho“ o tých manželkiných obyčajných 10.000.000 €. Len uvažujem, odkiaľ môže mať niekto obyčajný v hotovosti desať meliek, len na pobavenie sa a nevedieť o tom, kde sú. Toto si vraví „obyčajný človek“. Rodinkárstvo v jeho politickej strane je známe. Počet členov asi na dve autá a možno už len na jedno. Nemá ani len vlastný účet v banke, pretože výplata na ten „excelentný“ fond záchrany či ináč Matelkovo modré z neba.
Teraz si troška zakonšpirujem. Málokto dá svoje financie len na jednu akvizíciu, respektíve investíciu a väčšinou ich rozdelí na viacero položiek. Niečo v banke, niečo v akciách, niečo v nehnuteľnostiach a len málokedy také rizikové investície ako predstavovala menovaná firma, ktorá nápadne pripomínala pyramídovú hru. Po takomto mediálnom ataku, ako v súčasnosti rozbehol mediálny trh si daná firma môže ísť akurát pískať a investori tiež.
Teda premiérová manželka si len tak mirnix dirnix bez opýtania sa svojho nekompetentného manžela, ktorý nemá ani vlastný bankový účet, investuje desať meliek. Fúúú. To je iná silná káva „obyčajných“ ľudí, alebo pre obyčajných ľudí? Ak naozaj to bolo nepotrebných desať meliek, koľko má „obyčajný“ človek Matovič na tom manželkinom konte, pretože on aj svoju výplatu posiela na jej účet! Keď napadol Fica s tým účtom na Belize, nevravel náhodou o sebe? U neho je to také normálne. Danka obvinil z plagiátorstva, no sám nenapísal zo svojej diplomovky ani čiarku. Obviňoval ľudí z podvodov, ale sám optimalizoval účtovníctvo. Zlodej kričí – chyťte zlodeja? Teraz mu nejako do reči nie je.
Nehnuteľností má tiež za zopár meliek. Jaj! To vlastne nie on, to jeho manželka. Skutočne sa dá z reklamných novín zarábať toľko, že neviete kam s desiatimi miliónmi? To je aký super biznis! No možno že ani nie tak biznis, možno by stálo za reč trošku sa pošpárať v obchodných vzťahoch a kto koľko vlastne za tie reklamy platí. Možno je to jedna spojená nádoba a možno jedna obrovská megapráčka. Veď aj mafiáni najväčšieho kalibru mali legálne firmy na pranie peňazí a najlepšie sa im oplatili bary, práčovne, kasína, letecké spoločnosti atď..
To je skutočne len konšpirácia, stálo by však za to sa v tom pohrabať. My to nemôžeme, ale daňováci by mohli, alebo NAKA? Veď náš najčistejší Matelko sa nemá čoho báť, on nič nemá! Ozaj, ešte jedna konšpirácia. Spomeniem voľby, ako mohli získať 25% vo voľbách z pôvodných 5%? Nemohlo aj tam byť také menšie investovanie??? Veď naša menšina v tom mala jasno, koho voliť!
K úniku informácií o testovaných sa už nemá ani zmysel vyjadrovať. Čistý amaterizmus.
Covid sem, covid tam, nám už je to všetko jedno!!!! Macovid je jednou z ďalších trefných prezývok nášho premiéra. Myslím, že Danko nebude posledný, o ktorom sa vydá sarkasticko-ironická kniha.

Dlhé rady, Matelkov pokus na ľuďoch a ktože nám zakáže Mikuláša?

31.10.2020

Tak to tu máme. Také dlhé ľudské reťaze nestáli ani len za komunistov pred TUZEX-om, či na mandarínky. Matelkovi sa zase niečo podarilo a dokázal nasrať milióny ľudí! Hlava na hlave v radoch mu nevadí, ale stupídny dátum na testovanie si vybral ako dokonalý truc podnik proti Slovákom. Mohlo byť testovanie už aj dva týždne predtým, keby nechodili po svadbách a Matelkovi [...]

Som Covid pozitívny a je mi dobre

30.10.2020

Všade je kopa negatívnych správ, doslova strašenie ľudí a vytváranie politiky strachu. Priblížim vám skúsenosti, ktoré som nedávno mal s Covidom. Upozorňujem, že sú to moje príznaky a moje skúsenosti. Začalo to správou od manželky, že majú v škole pozitívneho žiaka a ide na testovanie. No super! Manželka to určite nemohla chytiť. Tá mala zodraté ruky od dezinfekcie [...]

Matovič, neboj sa, duše mŕtvych ťa navštívia!

28.10.2020

Uzavretie cintorínov je taký truc podnik Matoviča Matelka Truhlíka Lekára Plagiátora …. Spravili ste capa záhradníkom, tak sa nečudujte! Test, test, test – milióny minuté a zarobené. Nevadí. Slováci si zvykli! Nemôžete ísť na cintorín, ktorý je súčasťou prírody a to prečo? Otvorená plocha, kde je minimálna možnosť nakazenia. Matelko už je aj lekár a [...]

testovanie, koronavírus, Malacky

Ako sme sa testovali, pozrite si to vo videách

31.10.2020 18:00

Ľudia trpezlivo stáli v radoch na testovanie. Pozreli sme sa do Bratislavy, Pezinka, Nových Zámkov či Branova.

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa

Vo francúzskom Lyone pred kostolom vážne postrelili kňaza

31.10.2020 17:55, aktualizované: 18:41

Kňaza, ktorý je gréckej národnosti, zasiahli dva výstrely z brokovnice.

Sadská Arábia Moslimovia Púť Hadždž koronavírus

Muž narazil autom do Veľkej mešity v Mekke

31.10.2020 17:47

Za volantom sedel občan Saudskej Arábie, ktorý sa podľa úradov správal "abnormálne".

Svadba

Inde sa testovali, oni si povedali svoje áno

31.10.2020 15:41

Martina Kopuncová a Martin Poruben si v Trenčíne povedali svoje áno. Priamo z radnice sa potom chystali ísť dať otestovať.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 426
Celková čítanosť: 2216043x
Priemerná čítanosť článkov: 5202x

Autor blogu

Kategórie