Založ si blog

Matelkovo ticho, alebo ako „obyčajný človek“ k 10 miliónom prišiel a iné absurdity dnešných dní

Tak nám premiér odprezentoval „ticho“ o tých manželkiných obyčajných 10.000.000 €. Len uvažujem, odkiaľ môže mať niekto obyčajný v hotovosti desať meliek, len na pobavenie sa a nevedieť o tom, kde sú. Toto si vraví „obyčajný človek“. Rodinkárstvo v jeho politickej strane je známe. Počet členov asi na dve autá a možno už len na jedno. Nemá ani len vlastný účet v banke, pretože výplata na ten „excelentný“ fond záchrany či ináč Matelkovo modré z neba.
Teraz si troška zakonšpirujem. Málokto dá svoje financie len na jednu akvizíciu, respektíve investíciu a väčšinou ich rozdelí na viacero položiek. Niečo v banke, niečo v akciách, niečo v nehnuteľnostiach a len málokedy také rizikové investície ako predstavovala menovaná firma, ktorá nápadne pripomínala pyramídovú hru. Po takomto mediálnom ataku, ako v súčasnosti rozbehol mediálny trh si daná firma môže ísť akurát pískať a investori tiež.
Teda premiérová manželka si len tak mirnix dirnix bez opýtania sa svojho nekompetentného manžela, ktorý nemá ani vlastný bankový účet, investuje desať meliek. Fúúú. To je iná silná káva „obyčajných“ ľudí, alebo pre obyčajných ľudí? Ak naozaj to bolo nepotrebných desať meliek, koľko má „obyčajný“ človek Matovič na tom manželkinom konte, pretože on aj svoju výplatu posiela na jej účet! Keď napadol Fica s tým účtom na Belize, nevravel náhodou o sebe? U neho je to také normálne. Danka obvinil z plagiátorstva, no sám nenapísal zo svojej diplomovky ani čiarku. Obviňoval ľudí z podvodov, ale sám optimalizoval účtovníctvo. Zlodej kričí – chyťte zlodeja? Teraz mu nejako do reči nie je.
Nehnuteľností má tiež za zopár meliek. Jaj! To vlastne nie on, to jeho manželka. Skutočne sa dá z reklamných novín zarábať toľko, že neviete kam s desiatimi miliónmi? To je aký super biznis! No možno že ani nie tak biznis, možno by stálo za reč trošku sa pošpárať v obchodných vzťahoch a kto koľko vlastne za tie reklamy platí. Možno je to jedna spojená nádoba a možno jedna obrovská megapráčka. Veď aj mafiáni najväčšieho kalibru mali legálne firmy na pranie peňazí a najlepšie sa im oplatili bary, práčovne, kasína, letecké spoločnosti atď..
To je skutočne len konšpirácia, stálo by však za to sa v tom pohrabať. My to nemôžeme, ale daňováci by mohli, alebo NAKA? Veď náš najčistejší Matelko sa nemá čoho báť, on nič nemá! Ozaj, ešte jedna konšpirácia. Spomeniem voľby, ako mohli získať 25% vo voľbách z pôvodných 5%? Nemohlo aj tam byť také menšie investovanie??? Veď naša menšina v tom mala jasno, koho voliť!
K úniku informácií o testovaných sa už nemá ani zmysel vyjadrovať. Čistý amaterizmus.
Covid sem, covid tam, nám už je to všetko jedno!!!! Macovid je jednou z ďalších trefných prezývok nášho premiéra. Myslím, že Danko nebude posledný, o ktorom sa vydá sarkasticko-ironická kniha.

Pellegrini zvalcoval Šimečku a Fico s Kollárom mierna nuda. Na Markíze čistá katastrofa v podobe Demokratov, Modrých, Mostu . . . . a Matelko ohlásil atomofku o 14: 00 – Šulino tras sa!

24.09.2023

Dnes Pelé, ale že úplne pôsobil skôr ako trpezlivý učiteľ žiaka Šimečku. Plynulý prejav Pellegriniho v celku distingvovaný a s náhľadom človeka, ktorý v politike pôsobil. Šimečka má určitú rečovú vadu a veľmi ťažko sa mi počúva jeho sekaný prejav, kde sa mi zdá, že nad každým slovíčkom rozmýšľa, aby sa náhodou „nezasekol“. Už to nie je ani o [...]

Osadnícke Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska, kade chodí a lepšiu antikampaň si Matelko vymyslieť nemohol.

19.09.2023

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. [...]

Pán Ódor, ale my už sme banánová republika! No a kampaň sa nám už zvrhla a kto za to môže?

17.09.2023

Tieto voľby som znovu chcel prečítať a zhodnotiť jednotlivé programy strán, ale je to už zbytočné. Už to nie je o programoch, ale o útokoch strán na svojich súperov a ešte horšie. Strany útočia do svojich programovo spriaznených možných partnerov a to len kvôli percentám! Nerozhoduje program! Neviem nič o tom, kto a ako chce pomôcť živnostníkom, poľnohospodárom, ako [...]

draxler, pr, nepouzivat

Naozaj vám politické strany chcú dobre? Exminister v tom má jasno a voličom posiela rady

25.09.2023 00:00

O tom, ako politici lákajú voličov sme sa porozprávali s Jurajom Draxlerom, bývalým ministrom školstva a zároveň tvárou iniciatívy Voľte s rozumom.

británia polícia

Londýnski policajti sa po zabití mladíka húfne zriekajú strelných zbraní

24.09.2023 22:02

Ddôstojník, ktorý vlani smrteľne postrelil muža do hlavy, je označovaný len ako NX121.

niger

Francúzsko vyhovie pučistom a odíde z Nigeru: Po veľvyslancovi aj 1 500 vojakov

24.09.2023 21:38

V polovici septembra Macron povedal, že diplomat je v krajine držaný pučistami ako rukojemník.

ukrajina

Kremeľ do boja nasadil nové zbrane: Cenzúru internetu, zákaz vychádzania či sledovanie telefónov

24.09.2023 21:08

Cieľom je podľa výnosu zamedziť sabotážam a špionáži.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 618
Celková čítanosť: 3717801x
Priemerná čítanosť článkov: 6016x

Autor blogu

Kategórie

Archív