Založ si blog

Matelkovo ticho, alebo ako „obyčajný človek“ k 10 miliónom prišiel a iné absurdity dnešných dní

Tak nám premiér odprezentoval „ticho“ o tých manželkiných obyčajných 10.000.000 €. Len uvažujem, odkiaľ môže mať niekto obyčajný v hotovosti desať meliek, len na pobavenie sa a nevedieť o tom, kde sú. Toto si vraví „obyčajný človek“. Rodinkárstvo v jeho politickej strane je známe. Počet členov asi na dve autá a možno už len na jedno. Nemá ani len vlastný účet v banke, pretože výplata na ten „excelentný“ fond záchrany či ináč Matelkovo modré z neba.
Teraz si troška zakonšpirujem. Málokto dá svoje financie len na jednu akvizíciu, respektíve investíciu a väčšinou ich rozdelí na viacero položiek. Niečo v banke, niečo v akciách, niečo v nehnuteľnostiach a len málokedy také rizikové investície ako predstavovala menovaná firma, ktorá nápadne pripomínala pyramídovú hru. Po takomto mediálnom ataku, ako v súčasnosti rozbehol mediálny trh si daná firma môže ísť akurát pískať a investori tiež.
Teda premiérová manželka si len tak mirnix dirnix bez opýtania sa svojho nekompetentného manžela, ktorý nemá ani vlastný bankový účet, investuje desať meliek. Fúúú. To je iná silná káva „obyčajných“ ľudí, alebo pre obyčajných ľudí? Ak naozaj to bolo nepotrebných desať meliek, koľko má „obyčajný“ človek Matovič na tom manželkinom konte, pretože on aj svoju výplatu posiela na jej účet! Keď napadol Fica s tým účtom na Belize, nevravel náhodou o sebe? U neho je to také normálne. Danka obvinil z plagiátorstva, no sám nenapísal zo svojej diplomovky ani čiarku. Obviňoval ľudí z podvodov, ale sám optimalizoval účtovníctvo. Zlodej kričí – chyťte zlodeja? Teraz mu nejako do reči nie je.
Nehnuteľností má tiež za zopár meliek. Jaj! To vlastne nie on, to jeho manželka. Skutočne sa dá z reklamných novín zarábať toľko, že neviete kam s desiatimi miliónmi? To je aký super biznis! No možno že ani nie tak biznis, možno by stálo za reč trošku sa pošpárať v obchodných vzťahoch a kto koľko vlastne za tie reklamy platí. Možno je to jedna spojená nádoba a možno jedna obrovská megapráčka. Veď aj mafiáni najväčšieho kalibru mali legálne firmy na pranie peňazí a najlepšie sa im oplatili bary, práčovne, kasína, letecké spoločnosti atď..
To je skutočne len konšpirácia, stálo by však za to sa v tom pohrabať. My to nemôžeme, ale daňováci by mohli, alebo NAKA? Veď náš najčistejší Matelko sa nemá čoho báť, on nič nemá! Ozaj, ešte jedna konšpirácia. Spomeniem voľby, ako mohli získať 25% vo voľbách z pôvodných 5%? Nemohlo aj tam byť také menšie investovanie??? Veď naša menšina v tom mala jasno, koho voliť!
K úniku informácií o testovaných sa už nemá ani zmysel vyjadrovať. Čistý amaterizmus.
Covid sem, covid tam, nám už je to všetko jedno!!!! Macovid je jednou z ďalších trefných prezývok nášho premiéra. Myslím, že Danko nebude posledný, o ktorom sa vydá sarkasticko-ironická kniha.

Republika možno prekvapí a obrovský omyl PS a ich „viery“ v novinársku slobodu

28.05.2024

Ďalšie voľby sú predo dvermi. Bude to tvrdý súboj PS verzus vládne strany. Ako by to mohlo dopadnúť? Zastávam názor, že čiernym koňom by mohla byť Republika. Ono SNS tak trošku nudí a hlavne predseda je skôr už zlúčený so Smerom. Preto voliči skôr budú inklinovať v eurovoľbách k Republike ako k SNS, aspoň tí z tzv. národného spektra. Uvidíme či sa podarí spojiť [...]

Zmierenie, tolerancia, alebo konečne zrušenie anonymity na fórach? Mimochodom, pamätám si veľmi dobre slová Radičovej na jednej besede.

18.05.2024

Stali sme sa opäť jedineční a na chvíľu počul o nás celý svet. Teda celý, taká Južná Amerika či Afrika, alebo Oceánia to má … Stalo sa niečo hrozné a prekročili sa akékoľvek červené čiary. A áno, podieľali sa na tom aj médiá, aj neoliberálne skupiny. Bol prípustný len jeden názor a to ten ich. Nevravím o hlúpostiach tzv. plochej Zemegule. Čo však musia [...]

Smútok liberálnych kaviarní a ich agresivita voči oponentom

14.04.2024

Nechal som si dlhší odstup od prezidentských volieb, o ktorých som písal aj ako určitom referende voči súčasnej koalícii. Tá nesmierna potupa v podobe prehratých prezidentských volieb a agresivita sympatizantov strany, ktorá prehrala, je jednoducho hlúpa a hlavne arogantná v tom zmysle, že nie sú len ich názory tie správne. Peter Lipa to zhrnul veľmi dobre po prehratých [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 645
Celková čítanosť: 3917882x
Priemerná čítanosť článkov: 6074x

Autor blogu

Archív