Založ si blog

Nemám rád Bukovského, Matovič je svätec a kríza nikdy nebola a nebude

Takto by to mali možno napísané svedkovia Matelkovi vo svojich článkoch či blogoch. Ku tzv. konšpirátorom sa pridávajú lekári či odborníci, ale už aj osobnosti zo sveta šoubiznisu a to nielen tie české, ale napočudovanie už aj tie slovenské. Proste, financie dochádzajú, ale keby len to. Najhoršie sa hrá pred prázdnym publikom. Matelko sa chválil, že bol na divadelnom predstavení. Síce nevedel akom, ale všímal si, že nikto nekašľal ani nekýchal. Určite tam mal Galka či Benčíka niekde v zákulisí a striehli aj s komandom na to, kto prvý zakašle, alebo si dá dolu rúško.
Neviem či bol aj so zásahovou jednotkou niekde na svadbe a ako dopadol záťah na svadobčanov v podobe kontrol. Zatiaľ policajti asi počítajú, koľko koláčov a fľašiek dostali. Veď museli splynúť s davom a vďaka heslu pomáhať a chrániť sa určite infiltrovali nenápadne medzi svadobčanov. Ako to dopadlo sa dozvieme asi až koncom budúceho týždňa, keď ich prestane bolieť hlava.
Matelko vraj skúšal celé Slovensko. Kto tomu cirkusu z jeho strany ešte uverí? Vraj naštval liberálnych kaviarenských povaľačov, s ktorými je vo vláde. Vraj mali prázdnu štátnu kasu. Tomu už naozaj nikto neuverí a vraj je jeho zásluha, že sme prijali na začiatku Covid krízy opatrenia. Nejako pozabudol zdôrazniť, že to základné nastavenie urobil ešte Pelle. On predsa išiel vyhadzovať testy do Dunaja. Jeho Pavlínka sa teda má. Prepísal na ňu všetko, ešte aj svoju premiérsku výplatu. Len akosi už pozabudol posielať peniaze do toho fondu trápnej pomoci. Jedna necelá výplata stačila. Viac Pavlínka nedovolila. Nebolo by na investovanie do pyramídovej hry.
Tak si my tu veselo žijeme na tom Slovensku. Válovy sa vymenili a ľuďom ostal šrot. Aj ten zdražel. Vraj máme výborné hospodárske výsledky. Že som si nevšimol. Kopa obchodov pozatváraných. Reštaurácie na takých 50%. Strach ľudí značný a správy nás neustále infikujú počtom nakazených.
Bukovský však zaťal do živého. V prvej relácii na TA3 som nechápal. Nemal som toho človeka rád, nie pre jeho vedomosti, ale preto, že sa venoval boju s obezitou, s ktorou aj ja mám problém a najradšej by som nás zdanil! Každé kilečko nadváhy pol percenta dane navyše! Málokto dokázal tak nabudiť ľudí k správnej výžive! Preto som ho nemal rád. Pretože nám nastavoval zrkadlo.
Teraz ho nastavil aj celej tej šaškárni okolo covidu. Chrípka sa nám stratila a možno ani nebude. Zarúbal aj do očkovania a to asi nemal robiť! Postavil proti sebe celú farmaceutickú lobby. Poznám takých lekárov, čo sa snažia minimalizovať predpisovanie liekov a majú môj obdiv. Jedno je však isté, aj keď brutálne exponenciálne narastá počet infikovaných, tak počet úmrtí je nižší ako bol na začiatku tohto bordelu. Otázka preto znie: ak je skutočne pravda to, že je možno zistený jeden z desiatich prípadov nákazy, tak potom celkový počet úmrtí, kde bol prítomný covid je deliteľný desiatimi a mortalita spadá na 0,4% z terajších priemerných 4%. Vzhľadom na objektívne počty by sa dal brať do úvahy plošný test v Rusku, kde mortalita predstavuje cca 1,7%. Ak Rusko bude takto pokračovať ďalej, ani vakcínu im nebude treba. Sila vírusu slabne, respektíve ľudia sú už psychicky odolnejší a začína v nás narastať hnev. Neustále masírovanie idiotskými a hlavne nezmyselnými číslami nemá obdobu. Slúžia len k vyvolaniu strachu. Na Slovensku vraj prichádza kvôli zlej diagnostike o život ročne cca 4000-6000 ľudí, kam sa teda hrabe covid. O ostatných chorobách naozaj zbytočne debatovať. Aj obezita je určitým spôsobom choroba a závislosť a viem, o čom hovorím. Stále bojujem tento nekonečný boj s chuťou do jedla. Ako si máme vybudovať imunitu, keď si ju sami humpľujeme? Decká nešportujú, teraz dokonca chodia v rámci telesnej na prechádzky. No to je mi už pohyb! Nekontroluje sa celkový zdravotný stav detí a mládeže. Šport aj vďaka corone zaniká. Zdravá výživa je na druhej koľaji. Pohodlnosť sa stala ďalším neduhom spoločnosti, v ktorej žijeme. Prebytok a celková neúcta k sebe a ľuďom okolo nás nás zabíja!
V skratke, Bukovského uznávam, pridal sa ku konšpirátorom, teda bol tam zaradený liekovou lobby, Matelko je cirkusant a neverím mu ani slovo, pardon, urážam cirkusantov, Matelko je notorický schizofrenický klamár, aspoň podľa môjho osobného názoru.

Peter Pellegrini si pripísal ďalšie P, Matovič ďalší prúser a Šimečka je asi podľa jemu vlastnému humoru d. .. l.

16.06.2024

Máme nového prezidenta, ktorý si pripísal ďalšie P k svojmu menu. Už bude navždy Prezident Peter Pellegrini. Prejav bol možno podľa niektorých dlhý, ale fakt bol dobrý a lepší som jednoducho nepočul. Darmo sa Shooty zhovadil so svojou karikatúrou, ide len v deb…ných intenciách Denníka N a jeho redaktorov. Začnem asi používať slovník týchto pseudonovinárov, veď to [...]

Republika možno prekvapí a obrovský omyl PS a ich „viery“ v novinársku slobodu

28.05.2024

Ďalšie voľby sú predo dvermi. Bude to tvrdý súboj PS verzus vládne strany. Ako by to mohlo dopadnúť? Zastávam názor, že čiernym koňom by mohla byť Republika. Ono SNS tak trošku nudí a hlavne predseda je skôr už zlúčený so Smerom. Preto voliči skôr budú inklinovať v eurovoľbách k Republike ako k SNS, aspoň tí z tzv. národného spektra. Uvidíme či sa podarí spojiť [...]

Zmierenie, tolerancia, alebo konečne zrušenie anonymity na fórach? Mimochodom, pamätám si veľmi dobre slová Radičovej na jednej besede.

18.05.2024

Stali sme sa opäť jedineční a na chvíľu počul o nás celý svet. Teda celý, taká Južná Amerika či Afrika, alebo Oceánia to má … Stalo sa niečo hrozné a prekročili sa akékoľvek červené čiary. A áno, podieľali sa na tom aj médiá, aj neoliberálne skupiny. Bol prípustný len jeden názor a to ten ich. Nevravím o hlúpostiach tzv. plochej Zemegule. Čo však musia [...]

Wes Moore

Guvernér Marylandu udelil hromadnú milosť 175-tisíc ľuďom. Najviac v histórii USA

17.06.2024 21:14

Podľa vlastných slov má v úmysle napraviť "desaťročia škôd".

Si Ťin-pching / Vladimir Putin /

Šéf NATO hovorí o sankciách pre Čínu, pokiaľ bude naďalej podporovať Rusko

17.06.2024 21:00

Peknig tvrdí, že ani jednej krajine v rámci konfliktu neposiela smrtiace zbrane na rozdiel od krajín Západu.

Peru, drogy, kokaín

Rekordný nemecký nález kokaínu: na trhu by mal hodnotu 2,6 miliardy eur

17.06.2024 19:38

Nemeckí vyšetrovatelia dostali tip na kontraband od kolumbijských úradov.

fregata,  Admirál Gorškov

Ruské vojnové lode opustili Havanu

17.06.2024 19:21

Žiadne z týchto plavidiel nemalo na palube jadrové zbrane, čo potvrdili aj Spojené štáty.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 646
Celková čítanosť: 3932259x
Priemerná čítanosť článkov: 6087x

Autor blogu

Archív