Založ si blog

Nemám rád Bukovského, Matovič je svätec a kríza nikdy nebola a nebude

Takto by to mali možno napísané svedkovia Matelkovi vo svojich článkoch či blogoch. Ku tzv. konšpirátorom sa pridávajú lekári či odborníci, ale už aj osobnosti zo sveta šoubiznisu a to nielen tie české, ale napočudovanie už aj tie slovenské. Proste, financie dochádzajú, ale keby len to. Najhoršie sa hrá pred prázdnym publikom. Matelko sa chválil, že bol na divadelnom predstavení. Síce nevedel akom, ale všímal si, že nikto nekašľal ani nekýchal. Určite tam mal Galka či Benčíka niekde v zákulisí a striehli aj s komandom na to, kto prvý zakašle, alebo si dá dolu rúško.
Neviem či bol aj so zásahovou jednotkou niekde na svadbe a ako dopadol záťah na svadobčanov v podobe kontrol. Zatiaľ policajti asi počítajú, koľko koláčov a fľašiek dostali. Veď museli splynúť s davom a vďaka heslu pomáhať a chrániť sa určite infiltrovali nenápadne medzi svadobčanov. Ako to dopadlo sa dozvieme asi až koncom budúceho týždňa, keď ich prestane bolieť hlava.
Matelko vraj skúšal celé Slovensko. Kto tomu cirkusu z jeho strany ešte uverí? Vraj naštval liberálnych kaviarenských povaľačov, s ktorými je vo vláde. Vraj mali prázdnu štátnu kasu. Tomu už naozaj nikto neuverí a vraj je jeho zásluha, že sme prijali na začiatku Covid krízy opatrenia. Nejako pozabudol zdôrazniť, že to základné nastavenie urobil ešte Pelle. On predsa išiel vyhadzovať testy do Dunaja. Jeho Pavlínka sa teda má. Prepísal na ňu všetko, ešte aj svoju premiérsku výplatu. Len akosi už pozabudol posielať peniaze do toho fondu trápnej pomoci. Jedna necelá výplata stačila. Viac Pavlínka nedovolila. Nebolo by na investovanie do pyramídovej hry.
Tak si my tu veselo žijeme na tom Slovensku. Válovy sa vymenili a ľuďom ostal šrot. Aj ten zdražel. Vraj máme výborné hospodárske výsledky. Že som si nevšimol. Kopa obchodov pozatváraných. Reštaurácie na takých 50%. Strach ľudí značný a správy nás neustále infikujú počtom nakazených.
Bukovský však zaťal do živého. V prvej relácii na TA3 som nechápal. Nemal som toho človeka rád, nie pre jeho vedomosti, ale preto, že sa venoval boju s obezitou, s ktorou aj ja mám problém a najradšej by som nás zdanil! Každé kilečko nadváhy pol percenta dane navyše! Málokto dokázal tak nabudiť ľudí k správnej výžive! Preto som ho nemal rád. Pretože nám nastavoval zrkadlo.
Teraz ho nastavil aj celej tej šaškárni okolo covidu. Chrípka sa nám stratila a možno ani nebude. Zarúbal aj do očkovania a to asi nemal robiť! Postavil proti sebe celú farmaceutickú lobby. Poznám takých lekárov, čo sa snažia minimalizovať predpisovanie liekov a majú môj obdiv. Jedno je však isté, aj keď brutálne exponenciálne narastá počet infikovaných, tak počet úmrtí je nižší ako bol na začiatku tohto bordelu. Otázka preto znie: ak je skutočne pravda to, že je možno zistený jeden z desiatich prípadov nákazy, tak potom celkový počet úmrtí, kde bol prítomný covid je deliteľný desiatimi a mortalita spadá na 0,4% z terajších priemerných 4%. Vzhľadom na objektívne počty by sa dal brať do úvahy plošný test v Rusku, kde mortalita predstavuje cca 1,7%. Ak Rusko bude takto pokračovať ďalej, ani vakcínu im nebude treba. Sila vírusu slabne, respektíve ľudia sú už psychicky odolnejší a začína v nás narastať hnev. Neustále masírovanie idiotskými a hlavne nezmyselnými číslami nemá obdobu. Slúžia len k vyvolaniu strachu. Na Slovensku vraj prichádza kvôli zlej diagnostike o život ročne cca 4000-6000 ľudí, kam sa teda hrabe covid. O ostatných chorobách naozaj zbytočne debatovať. Aj obezita je určitým spôsobom choroba a závislosť a viem, o čom hovorím. Stále bojujem tento nekonečný boj s chuťou do jedla. Ako si máme vybudovať imunitu, keď si ju sami humpľujeme? Decká nešportujú, teraz dokonca chodia v rámci telesnej na prechádzky. No to je mi už pohyb! Nekontroluje sa celkový zdravotný stav detí a mládeže. Šport aj vďaka corone zaniká. Zdravá výživa je na druhej koľaji. Pohodlnosť sa stala ďalším neduhom spoločnosti, v ktorej žijeme. Prebytok a celková neúcta k sebe a ľuďom okolo nás nás zabíja!
V skratke, Bukovského uznávam, pridal sa ku konšpirátorom, teda bol tam zaradený liekovou lobby, Matelko je cirkusant a neverím mu ani slovo, pardon, urážam cirkusantov, Matelko je notorický schizofrenický klamár, aspoň podľa môjho osobného názoru.

Pellegrini zvalcoval Šimečku a Fico s Kollárom mierna nuda. Na Markíze čistá katastrofa v podobe Demokratov, Modrých, Mostu . . . . a Matelko ohlásil atomofku o 14: 00 – Šulino tras sa!

24.09.2023

Dnes Pelé, ale že úplne pôsobil skôr ako trpezlivý učiteľ žiaka Šimečku. Plynulý prejav Pellegriniho v celku distingvovaný a s náhľadom človeka, ktorý v politike pôsobil. Šimečka má určitú rečovú vadu a veľmi ťažko sa mi počúva jeho sekaný prejav, kde sa mi zdá, že nad každým slovíčkom rozmýšľa, aby sa náhodou „nezasekol“. Už to nie je ani o [...]

Osadnícke Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska, kade chodí a lepšiu antikampaň si Matelko vymyslieť nemohol.

19.09.2023

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. [...]

Pán Ódor, ale my už sme banánová republika! No a kampaň sa nám už zvrhla a kto za to môže?

17.09.2023

Tieto voľby som znovu chcel prečítať a zhodnotiť jednotlivé programy strán, ale je to už zbytočné. Už to nie je o programoch, ale o útokoch strán na svojich súperov a ešte horšie. Strany útočia do svojich programovo spriaznených možných partnerov a to len kvôli percentám! Nerozhoduje program! Neviem nič o tom, kto a ako chce pomôcť živnostníkom, poľnohospodárom, ako [...]

draxler, pr, nepouzivat

Naozaj vám politické strany chcú dobre? Exminister v tom má jasno a voličom posiela rady

25.09.2023 00:00

O tom, ako politici lákajú voličov sme sa porozprávali s Jurajom Draxlerom, bývalým ministrom školstva a zároveň tvárou iniciatívy Voľte s rozumom.

británia polícia

Londýnski policajti sa po zabití mladíka húfne zriekajú strelných zbraní

24.09.2023 22:02

Ddôstojník, ktorý vlani smrteľne postrelil muža do hlavy, je označovaný len ako NX121.

niger

Francúzsko vyhovie pučistom a odíde z Nigeru: Po veľvyslancovi aj 1 500 vojakov

24.09.2023 21:38

V polovici septembra Macron povedal, že diplomat je v krajine držaný pučistami ako rukojemník.

ukrajina

Kremeľ do boja nasadil nové zbrane: Cenzúru internetu, zákaz vychádzania či sledovanie telefónov

24.09.2023 21:08

Cieľom je podľa výnosu zamedziť sabotážam a špionáži.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 618
Celková čítanosť: 3717840x
Priemerná čítanosť článkov: 6016x

Autor blogu

Kategórie

Archív