Založ si blog

Celoplošné testovanie, Matelkovo odstúpenie a možné štrajky pred „JEHO“ domom.

Možno ma zožeriete, ale to celoplošné testovanie nie je zlý nápad, len už prišiel neskoro. Osobne si myslím, že Covid na Slovensku má, alebo ho prekonalo aj cez 100.000 ľudí. Testy pozitívnych vychádzajú na cca 10 -15%, avšak nezohľadňujú, v akej fáze sa človek s ochorením nachádza. To len na okraj. Môže byť celoplošné testovanie, ale dobrovoľné a žiadne sankcie by ľuďom nemali byť udeľované. To bolo znova také diktátorské, ak nepôjdete – potrestáme vás.
Matelko vie, že nie celá populácia sa bude chcieť dať preveriť na Covid a možno aj preto navrhol svoje odstúpenie. Jednoducho to nezvláda. Je tu už takmer všetkým pre srandu a tak slabého a neschopného premiéra prebrať zodpovednosť za svoje skutky, táto zem Slovenská ešte naozaj nemala. Či už po odbornej, alebo ľudskej stránke. On, jeho veličenstvo Matovič, žije vo vojom svete. FB je jeho avatar. Jeho ovečky za neho bojujú o dušu. Nevadí, že „optimalizoval“ či podvádzal. On je menší lump ako Smeráci a to jeho voličom stačí. Žiadna morálka či etika tu neplatí. Ešte ani jeden politik nevynadal svojim občanom.
Teraz k tým demonštráciám. Som za kultivovanejšie prejavy a hlavne za účinné. Dnes to bolo v Bratislave zúfalstvo ľudí. No ak sa chceli s Matelkom stretnúť, mohli sa ísť poprechádzať pred jeho dom, tak ako kedysi to urobil on Ficovi. Určite by ich privítal chlebom a soľou a zabezpečil kultúrny program nezamestnaných hercov. Polícia SR by zabezpečila občerstvenie – vody majú zjavne dosť.
Ďalšou sofistikovanou možnosťou je začať hromadne prepúšťať a pol roka brať aspoň podporu, kto na to vôbec má, pretože podľa posledného prieskumu tie naše domácnosti na tom nie sú až tak dobre. To by bola určitá forma skutočného štrajku. No a posledný krok je buď hromadné prepúšťanie a to by sa mali dohodnúť zamestnávatelia so zamestnancami, alebo všetko nechať tak a naďalej žrať Matelkovo seno. Odbory by konečne mali trvať na zvýšení platov a zamestnávatelia na znížení odvodov. Všetko to sľúbili, ale nič nedodržali.
A vodné delá na demonštrantov? To poradil Lipšic?

Dlhé rady, Matelkov pokus na ľuďoch a ktože nám zakáže Mikuláša?

31.10.2020

Tak to tu máme. Také dlhé ľudské reťaze nestáli ani len za komunistov pred TUZEX-om, či na mandarínky. Matelkovi sa zase niečo podarilo a dokázal nasrať milióny ľudí! Hlava na hlave v radoch mu nevadí, ale stupídny dátum na testovanie si vybral ako dokonalý truc podnik proti Slovákom. Mohlo byť testovanie už aj dva týždne predtým, keby nechodili po svadbách a Matelkovi [...]

Som Covid pozitívny a je mi dobre

30.10.2020

Všade je kopa negatívnych správ, doslova strašenie ľudí a vytváranie politiky strachu. Priblížim vám skúsenosti, ktoré som nedávno mal s Covidom. Upozorňujem, že sú to moje príznaky a moje skúsenosti. Začalo to správou od manželky, že majú v škole pozitívneho žiaka a ide na testovanie. No super! Manželka to určite nemohla chytiť. Tá mala zodraté ruky od dezinfekcie [...]

Matovič, neboj sa, duše mŕtvych ťa navštívia!

28.10.2020

Uzavretie cintorínov je taký truc podnik Matoviča Matelka Truhlíka Lekára Plagiátora …. Spravili ste capa záhradníkom, tak sa nečudujte! Test, test, test – milióny minuté a zarobené. Nevadí. Slováci si zvykli! Nemôžete ísť na cintorín, ktorý je súčasťou prírody a to prečo? Otvorená plocha, kde je minimálna možnosť nakazenia. Matelko už je aj lekár a [...]

testovanie, koronavírus, Malacky

Ako sme sa testovali, pozrite si to vo videách

31.10.2020 18:00

Ľudia trpezlivo stáli v radoch na testovanie. Pozreli sme sa do Bratislavy, Pezinka, Nových Zámkov či Branova.

Francúzsko Lyon pravoslávny kňaz postrelenie

Vo francúzskom Lyone pred kostolom vážne postrelili kňaza

31.10.2020 17:55, aktualizované: 18:41

Kňaza, ktorý je gréckej národnosti, zasiahli dva výstrely z brokovnice.

Sadská Arábia Moslimovia Púť Hadždž koronavírus

Muž narazil autom do Veľkej mešity v Mekke

31.10.2020 17:47

Za volantom sedel občan Saudskej Arábie, ktorý sa podľa úradov správal "abnormálne".

Svadba

Inde sa testovali, oni si povedali svoje áno

31.10.2020 15:41

Martina Kopuncová a Martin Poruben si v Trenčíne povedali svoje áno. Priamo z radnice sa potom chystali ísť dať otestovať.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 426
Celková čítanosť: 2216121x
Priemerná čítanosť článkov: 5202x

Autor blogu

Kategórie