Založ si blog

0pičiak Naď a poďakovanie účastníkom v Prešove

Osobne som si myslel, že po Matelkovi a jeho vyjadrovaní na adresu niektorých politikov a hlavne občanov Slovenska, že sú ko…, idioti, mudrosráči atď.. prerazil dno so svojim statusom aj modroknižkový ministerčok obranky. Jeho úlohou je asi obraňovať hlavne vilku Matelkovu a prideliť mu pre samú „lásku“ obyvateľstva pancierovú limuzínu! Akáže to popularita premiéra, keď už má strach vyjsť aj na ulicu?
Tento 0pičiak Naď prerazil ďalšie dno. Naozaj nepoznám vo svete politikov, čo sa takto vyjadrujú o obyvateľoch svojho štátu!!! Mimochodom, ak ten status od Naďa je naozaj skutočný, tak tam nemá čo robiť a v pohode to znesie aj porušenie zákona o hanobení rasy či národa. Uvidíme, kto sa toho chytí. Fanúšikovia OĽaNO by nás stavali k múru podľa vzoru ich vodcu Matelka, strieľali, zatvárali a dokonca by nás poslali aj do plynových komôr, ako na diskusii tu na Pravde. Skutoční demokrati! Hodili by sa za gestapákov a dozorcov v koncentrákoch a presne k tomu speje táto chaotická diktatúra.
No a ešte jedno veľké poďakovanie ľuďom, ktorí prišli do Prešova zapáliť sviečky za zosnulú demokraciu. Myslel som si, že príde nejakých 10 ľudí a bol som prekvapený z účasti 800 až 1000 ľudí. Novinári ticho. Dokonca aj miestna tlač. Videl som tam Prešovčanov, Sabinovčanov i cezpoľných, ktorí nemali strach z vyhrážok našej vlády. Nebol tam žiaden fašista, nacista ani extrémista, neorganizovala to žiadna politická strana, len sa zišlo len tak spontánne zopár stovák ľudí! Bol som v uliciach v 89. a bol som aj teraz. Naď ani Matelko nemusia učiť deti, o čom bol rok 89. Jeden ťahal tak akurát káčera na šnúrke za sebou a s druhým trieskala puberta. Určite ani Matelko vtedy neprotestoval, asi kopíroval niekde svoju budúcu maturitu na gymnáziu, či čo to vlastne skončil.
Mimochodom, to „o“ je jedna veľká nula!

Začiatok

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419073x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie