Založ si blog

0pičiak Naď a poďakovanie účastníkom v Prešove

Osobne som si myslel, že po Matelkovi a jeho vyjadrovaní na adresu niektorých politikov a hlavne občanov Slovenska, že sú ko…, idioti, mudrosráči atď.. prerazil dno so svojim statusom aj modroknižkový ministerčok obranky. Jeho úlohou je asi obraňovať hlavne vilku Matelkovu a prideliť mu pre samú „lásku“ obyvateľstva pancierovú limuzínu! Akáže to popularita premiéra, keď už má strach vyjsť aj na ulicu?
Tento 0pičiak Naď prerazil ďalšie dno. Naozaj nepoznám vo svete politikov, čo sa takto vyjadrujú o obyvateľoch svojho štátu!!! Mimochodom, ak ten status od Naďa je naozaj skutočný, tak tam nemá čo robiť a v pohode to znesie aj porušenie zákona o hanobení rasy či národa. Uvidíme, kto sa toho chytí. Fanúšikovia OĽaNO by nás stavali k múru podľa vzoru ich vodcu Matelka, strieľali, zatvárali a dokonca by nás poslali aj do plynových komôr, ako na diskusii tu na Pravde. Skutoční demokrati! Hodili by sa za gestapákov a dozorcov v koncentrákoch a presne k tomu speje táto chaotická diktatúra.
No a ešte jedno veľké poďakovanie ľuďom, ktorí prišli do Prešova zapáliť sviečky za zosnulú demokraciu. Myslel som si, že príde nejakých 10 ľudí a bol som prekvapený z účasti 800 až 1000 ľudí. Novinári ticho. Dokonca aj miestna tlač. Videl som tam Prešovčanov, Sabinovčanov i cezpoľných, ktorí nemali strach z vyhrážok našej vlády. Nebol tam žiaden fašista, nacista ani extrémista, neorganizovala to žiadna politická strana, len sa zišlo len tak spontánne zopár stovák ľudí! Bol som v uliciach v 89. a bol som aj teraz. Naď ani Matelko nemusia učiť deti, o čom bol rok 89. Jeden ťahal tak akurát káčera na šnúrke za sebou a s druhým trieskala puberta. Určite ani Matelko vtedy neprotestoval, asi kopíroval niekde svoju budúcu maturitu na gymnáziu, či čo to vlastne skončil.
Mimochodom, to „o“ je jedna veľká nula!

Začiatok

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26, aktualizované: 16:53

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania. Rezort školstva podľa neho hľadá výhovorky.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54, aktualizované: 16:45

Premiér Igor Matovič uviedol, že sa koalícia priblížila k dohode na mene kandidáta.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356911x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie