Založ si blog

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor nezávislý? Zatiaľ sme nemali šťastie, ale toto Matovičovo prerieknutie či vyhrážka potvrdzujú jeho diktátorské chúťky. Jednoznačne potreboval vo svojom klube ovečky typu Pročko či Tabák.
Sulík sa hrá na dobrého policajta. Poznáte to, jeden je zlý a druhý dobrý policajt. Zlý je Matovič, dnes mu nebudem hovoriť Matelko, lebo jeho túžba po moci nabrala nebezpečné rozmery a zjavne si s ním nevie poradiť ani koalícia. Covid 19 nie je naozaj tou vážnou pandémiou pre Slovensko, horšou je Matovič. Sulík si bral príklad z Nemecka, o týchto krokoch som už písal v predošlých blogoch a to nie som v žiadnej pandemickej komisii platený veľmi štedro zo štátneho rozpočtu, ktorý sa rúca ako domček z karát. Matovič klamal v priamom prenose ak tvrdil, že má pandemický plán, až naštval Sulíka a ten ho napísal. Znovu pre premiéra zle nedobre. Nemal tam totiž plošné testovanie. Vyhodenie peňazí do vzduchu. Už teraz sú tu otázky, ktoré sa jednoducho nebudú dať splniť pri celoplošnom testovaní. Ľudia už nebudú stáť znova v zime a budú riskovať spoločný pobyt v spoločných miestnostiach? Potrebuje minúť 8 miliónov testov. Absolútne nepotrebné. Mne stačila relácia na TA3 – Tak takto?! – O čom bola? Porovnanie úmrtí na chrípku a Covid, len sa čudujem, že vôbec bola povolená v súčasnej dobe. Chrípka zatiaľ vedie nad Covidom a to podstatne.
Mimochodom Šípoš uviedol v relácii O 5 minút 12, že úmrtnosť na Coronu je desaťnásobne vyššia ako chrípky. A takých amatérov a demagógov má Matovič. Zatiaľ priemerne chrípka odhad úmrtí 1503 verzus Covid 19 – úmrtí – 709.
Pokles prípadov Covidu 19 si môžete pozrieť tu a to bez celoplošného testovania.

EÚ preplatí zvýšené ceny energií a Rusko prehralo vojnu

23.07.2022

Všetky správy, ktoré počúvate o zdražovaní, sú jednoducho hoaxy. Vraj na domácnosť sa zvýši cena za energie od 120 do cca 250 € na mesiac. To kto tu šíri také bludy? Veď Šulino nám zabezpečil plynu dosť a ešte lacnejšieho, ako ten ruský. Prezidentka povedala, že nárast cien bude maximálne 50 € na hlavu a ani to by nemusel byť ak by sme trošku prestali plytvať s [...]

Učenie zábavou alebo sústruženie v Hradci Králové. Remeslá ešte chvalabohu nevymreli

16.07.2022

V rámci mobilít programu Erasmus+ som sa zúčastnil na kurze sústruženia v Hradci Králové. Kurz organizuje Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku. Pôvodne som si mal vyskúšať iný kurz v Estónsku, ale pre Covid bol zrušený. Náhrada sa našla a na moje úpenlivé prosby sa našlo aj jedno voľné miesto. Zväčša ešte len vyvesia kurzy a už sú [...]

Amatér Sulík v plnej paráde a doslova hlúpe rady EÚ v energetickej kríze, ktorú si spôsobila sama

15.07.2022

Sulík je totálny amatér a okrem svojho zabezpečenia v Austrálii a Dubaji neurobil absolútne nič pre občanov Slovenska, podobne ako celá tá jeho saralabanda, z ktorej chce vyskočiť. Ukážkovo zavádza a doslova nabaľuje SPP prašuľky. Veď potečú len od ľudí a privedú ich ešte do väčšej chudoby. Také rady ako: znížte si kúrenia na 20 °C, alebo sprchujte sa dvaja [...]

Igor Matovič

Rokovanie o platoch lekárov sa vyostrilo: Na Matovičovu ponuku reagujú 3500 výpoveďami

19.08.2022 17:10, aktualizované: 18:54

Šéf lekárskych odborárov Peter Visolajský po ukončení rokovaní na Úrade vlády vyhlásil, že iná možnosť ako hromadné výpovede lekárov neexistuje.

Vatikán / Socha /

Klimatickí aktivisti sa prilepili k soche Laokoóna vo Vatikánskych múzeách

19.08.2022 16:46

Aktivisti zo skupiny "Ultima Generazione" (Posledná generácia) takto vyjadrili nesúhlas s využívaním fosílnych palív.

Charkov

Deň, keď v Charkove zabili sedemnásť ľudí

19.08.2022 16:27

Hrozný deň, výbuchy, požiare, trosky, spod ktorých sa ľudia nevedia dostať. Pretože sú hluchonemí, nepočujú záchranárov a nereagujú.

zdravotne sestry

Ako zarába slovenský lekár, či sestra oproti kolegom EÚ?

19.08.2022 15:57, aktualizované: 18:45

Pozrite si v tabuľkách porovnanie ročných platov lekárov, sestier a záchranárov v Európe.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 569
Celková čítanosť: 3315546x
Priemerná čítanosť článkov: 5827x

Autor blogu

Kategórie