Založ si blog

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor nezávislý? Zatiaľ sme nemali šťastie, ale toto Matovičovo prerieknutie či vyhrážka potvrdzujú jeho diktátorské chúťky. Jednoznačne potreboval vo svojom klube ovečky typu Pročko či Tabák.
Sulík sa hrá na dobrého policajta. Poznáte to, jeden je zlý a druhý dobrý policajt. Zlý je Matovič, dnes mu nebudem hovoriť Matelko, lebo jeho túžba po moci nabrala nebezpečné rozmery a zjavne si s ním nevie poradiť ani koalícia. Covid 19 nie je naozaj tou vážnou pandémiou pre Slovensko, horšou je Matovič. Sulík si bral príklad z Nemecka, o týchto krokoch som už písal v predošlých blogoch a to nie som v žiadnej pandemickej komisii platený veľmi štedro zo štátneho rozpočtu, ktorý sa rúca ako domček z karát. Matovič klamal v priamom prenose ak tvrdil, že má pandemický plán, až naštval Sulíka a ten ho napísal. Znovu pre premiéra zle nedobre. Nemal tam totiž plošné testovanie. Vyhodenie peňazí do vzduchu. Už teraz sú tu otázky, ktoré sa jednoducho nebudú dať splniť pri celoplošnom testovaní. Ľudia už nebudú stáť znova v zime a budú riskovať spoločný pobyt v spoločných miestnostiach? Potrebuje minúť 8 miliónov testov. Absolútne nepotrebné. Mne stačila relácia na TA3 – Tak takto?! – O čom bola? Porovnanie úmrtí na chrípku a Covid, len sa čudujem, že vôbec bola povolená v súčasnej dobe. Chrípka zatiaľ vedie nad Covidom a to podstatne.
Mimochodom Šípoš uviedol v relácii O 5 minút 12, že úmrtnosť na Coronu je desaťnásobne vyššia ako chrípky. A takých amatérov a demagógov má Matovič. Zatiaľ priemerne chrípka odhad úmrtí 1503 verzus Covid 19 – úmrtí – 709.
Pokles prípadov Covidu 19 si môžete pozrieť tu a to bez celoplošného testovania.

Úbohá a až absurdná demagógia 0pičiaka Naďa a rada Pelému

20.01.2021

To, čo predviedol Naď v relácii Téma dňa s Bielikom na TA3, bolo niečo absurdné. Vraj máme 200.000 pozitívnych! Lož ako vyšitá! No pri tejto vláde sa ani nečudujem. Naď nemusí byť testovaný, lebo je po Covide? Áno? A ostatní, čo mali pred viac ako 90 dňami, s nimi čo? Ale čo s tými, ktorým čas už vypršal. Aj keď je preukázateľné majú protilátky aj pol roka po [...]

Šialené návrhy šialenej vlády

18.01.2021

Týždeň klbko prisluhovačov rokuje o niečom, čo schváli a začne platiť na druhý deň. To je taký paškvil, či mačkopes, čo teraz schválili, že to nemá obdobu. Vraj od dnes sa môžete ísť otestovať, ale modrý papierik vám bude platiť len sedem dní. Už to vysvetlili, vraj stačí jedno testovanie. To sa bude Covid veselo šíriť! No už vidím, ako ľudia dnes bežia na [...]

RTVS Pumpa – Kolíkovej žumpa a čo s ľuďmi, ktorí prekonali Covid

17.01.2021

To čo predviedla RTVS vo svojej Pumpe, je ďalší klinec do nezávislosti verejnoprávnej TV. Hanba a za toto by mal byť riaditeľ odvolaný okamžite a z fleku. Absurdné dno hereckých výkonov sa nedalo prehliadnuť a totálne zmanipulovaný scenár to dorazil. Odpad, hnus ani troška zábavy, ale len čistá Matelkova trápnošou za naše financie! Za toto platíme koncesionárske [...]

testovanie, covid, objednaní, Vajnorská

Na odber sú dve minúty. Došlo aj na bitku palicou od dôchodcu

21.01.2021 06:00

Objednať na testovanie sa síce možno na presný čas, no aj tak sa na niektorých odberových miestach čaká aj niekoľko hodín.

koronavírus, Čína

ONLINE: Vírus sa vracia do Číny, agresívnejší ako predtým

21.01.2021 06:00

V Číne rastie počet pozitívnych prípadov nákazy koronavírusom, objavili aj rýchlejšie sa šíriacu britskú mutáciu.

Andrea Letanovská, poslankyňa NRSR Za ľudí

Letanovská v Ide o pravdu: Čakáme na schválenie lieku, ktorý pomáha pri COVIDE-19

21.01.2021 06:00

„Slovensko musí urýchlene nakúpiť vakcíny a očkovať. Nie testovať,“ vyhlásila lekárka a poslankyňa Andrea Letanovská (Za ľudí) v relácii Ide o pravdu.

Joe Biden, Oválna pracovňa

Rupnik: Realita Trumpovej Ameriky prekonala House of Cards

21.01.2021 05:28

"Európa nemôže len čakať s natiahnutou rukou, kým za ňou nový americký prezident Joe Biden príde,“ povedal pre Pravdu Jacques Rupnik.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 459
Celková čítanosť: 2498852x
Priemerná čítanosť článkov: 5444x

Autor blogu

Kategórie