Založ si blog

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa náhodou dať zaočkovať ako prvý? Veď rozhoduje o ľuďoch!
Teraz aj na trošku inú nôtu. Stále som sa nedozvedel, čo s nami, ktorí sme Covid prekonali. U nás je očkovanie totálnym nezmyslom. Doteraz je nakazených je cca 150.000, aj keď sa do výsledkov nezarátavajú antigénové testy. Načo aj. Uzdravených stále pribúda a vytvorila sa u nás prirodzená imunita. Čo spraví vakcína s takýmito ľuďmi? Ak vraj my máme imunitu tak na tri mesiace, tak ako zaručia lekári a odborníci, že z vakcíny budeme mať imunitu na dlhšie ako tie tri mesiace? No a čo ak vírus nejako zmutuje, čo sa môže ľahko udiať?
Tu na Pravde som čítal článok.
Kto ho prečítal, zistil asi nasledovné. V tom článku sa absolútne nič nedozvedel, len asi to, že vedci sú akosi bezradní. Vraj sa môžeme znovu nakaziť a boli nejaké potvrdené prípady. Z cca 66.000.000 ja viem zatiaľ o jednom prípade a celkovo sa uvádza cca 26 dokázaných (aj to pravdepodobne) na celom svete. Igor Bukovský o tom hovorí vo svojom videu, kde si môžete pozrieť aj všetky odkazy. V spomínanom článku virologičky mi veľmi chýbali relevantné štatistiky. Koľko ľudí sa znovu nakazilo? Presný počet v celom svete. Štatistiky úmrtnosti – to znamená presné vekové zloženie atď..
Neviem, či to bol úmyselne takto napísaný, alebo o čo vlastne išlo. Nahnať strach? Nemci zverejnili štatistiku, kde sa im zvýšil počet úmrtí na mozgovú mŕtvicu či iné choroby, ktoré boli zanedbané kvôli Covidu. No fakt gratulujem!
Ešte jedna vec. Vzor rodinne založeného typu, predseda parlamentu, pred ktorým sa žiadna plastika neschová, asi trpí určitou sexuálnou deviáciou. Nie som v tomto odborníkom, ale tie jeho aférky sú už naozaj cez. Vraj je taký a iný asi nebude. Fakt, toto zloženie vlády je „očarujúce“! Ak ich vládu Slovensko prežije, tak už prežije naozaj všetko. Jedno Matovičovi však kvitujem. Začal zatvárať kriminálnikov, škoda však, že len z opozičného tábora a ten svoj a hlavne na seba akosi zabudol. Jednoducho sa riadi klasikou – Vyhraj voľby, môžeš všetko. No a Matelko to dokazuje každý deň a niekedy aj každú hodinu či minútu.

Úbohá a až absurdná demagógia 0pičiaka Naďa a rada Pelému

20.01.2021

To, čo predviedol Naď v relácii Téma dňa s Bielikom na TA3, bolo niečo absurdné. Vraj máme 200.000 pozitívnych! Lož ako vyšitá! No pri tejto vláde sa ani nečudujem. Naď nemusí byť testovaný, lebo je po Covide? Áno? A ostatní, čo mali pred viac ako 90 dňami, s nimi čo? Ale čo s tými, ktorým čas už vypršal. Aj keď je preukázateľné majú protilátky aj pol roka po [...]

Šialené návrhy šialenej vlády

18.01.2021

Týždeň klbko prisluhovačov rokuje o niečom, čo schváli a začne platiť na druhý deň. To je taký paškvil, či mačkopes, čo teraz schválili, že to nemá obdobu. Vraj od dnes sa môžete ísť otestovať, ale modrý papierik vám bude platiť len sedem dní. Už to vysvetlili, vraj stačí jedno testovanie. To sa bude Covid veselo šíriť! No už vidím, ako ľudia dnes bežia na [...]

RTVS Pumpa – Kolíkovej žumpa a čo s ľuďmi, ktorí prekonali Covid

17.01.2021

To čo predviedla RTVS vo svojej Pumpe, je ďalší klinec do nezávislosti verejnoprávnej TV. Hanba a za toto by mal byť riaditeľ odvolaný okamžite a z fleku. Absurdné dno hereckých výkonov sa nedalo prehliadnuť a totálne zmanipulovaný scenár to dorazil. Odpad, hnus ani troška zábavy, ale len čistá Matelkova trápnošou za naše financie! Za toto platíme koncesionárske [...]

testovanie, covid, objednaní, Vajnorská

Na odber sú dve minúty. Došlo aj na bitku palicou od dôchodcu

21.01.2021 06:00

Objednať na testovanie sa síce možno na presný čas, no aj tak sa na niektorých odberových miestach čaká aj niekoľko hodín.

koronavírus, Čína

ONLINE: Vírus sa vracia do Číny, agresívnejší ako predtým

21.01.2021 06:00

V Číne rastie počet pozitívnych prípadov nákazy koronavírusom, objavili aj rýchlejšie sa šíriacu britskú mutáciu.

Andrea Letanovská, poslankyňa NRSR Za ľudí

Letanovská v Ide o pravdu: Čakáme na schválenie lieku, ktorý pomáha pri COVIDE-19

21.01.2021 06:00

„Slovensko musí urýchlene nakúpiť vakcíny a očkovať. Nie testovať,“ vyhlásila lekárka a poslankyňa Andrea Letanovská (Za ľudí) v relácii Ide o pravdu.

Joe Biden, Oválna pracovňa

Rupnik: Realita Trumpovej Ameriky prekonala House of Cards

21.01.2021 05:28

"Európa nemôže len čakať s natiahnutou rukou, kým za ňou nový americký prezident Joe Biden príde,“ povedal pre Pravdu Jacques Rupnik.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 459
Celková čítanosť: 2498851x
Priemerná čítanosť článkov: 5444x

Autor blogu

Kategórie