Založ si blog

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa náhodou dať zaočkovať ako prvý? Veď rozhoduje o ľuďoch!
Teraz aj na trošku inú nôtu. Stále som sa nedozvedel, čo s nami, ktorí sme Covid prekonali. U nás je očkovanie totálnym nezmyslom. Doteraz je nakazených je cca 150.000, aj keď sa do výsledkov nezarátavajú antigénové testy. Načo aj. Uzdravených stále pribúda a vytvorila sa u nás prirodzená imunita. Čo spraví vakcína s takýmito ľuďmi? Ak vraj my máme imunitu tak na tri mesiace, tak ako zaručia lekári a odborníci, že z vakcíny budeme mať imunitu na dlhšie ako tie tri mesiace? No a čo ak vírus nejako zmutuje, čo sa môže ľahko udiať?
Tu na Pravde som čítal článok.
Kto ho prečítal, zistil asi nasledovné. V tom článku sa absolútne nič nedozvedel, len asi to, že vedci sú akosi bezradní. Vraj sa môžeme znovu nakaziť a boli nejaké potvrdené prípady. Z cca 66.000.000 ja viem zatiaľ o jednom prípade a celkovo sa uvádza cca 26 dokázaných (aj to pravdepodobne) na celom svete. Igor Bukovský o tom hovorí vo svojom videu, kde si môžete pozrieť aj všetky odkazy. V spomínanom článku virologičky mi veľmi chýbali relevantné štatistiky. Koľko ľudí sa znovu nakazilo? Presný počet v celom svete. Štatistiky úmrtnosti – to znamená presné vekové zloženie atď..
Neviem, či to bol úmyselne takto napísaný, alebo o čo vlastne išlo. Nahnať strach? Nemci zverejnili štatistiku, kde sa im zvýšil počet úmrtí na mozgovú mŕtvicu či iné choroby, ktoré boli zanedbané kvôli Covidu. No fakt gratulujem!
Ešte jedna vec. Vzor rodinne založeného typu, predseda parlamentu, pred ktorým sa žiadna plastika neschová, asi trpí určitou sexuálnou deviáciou. Nie som v tomto odborníkom, ale tie jeho aférky sú už naozaj cez. Vraj je taký a iný asi nebude. Fakt, toto zloženie vlády je „očarujúce“! Ak ich vládu Slovensko prežije, tak už prežije naozaj všetko. Jedno Matovičovi však kvitujem. Začal zatvárať kriminálnikov, škoda však, že len z opozičného tábora a ten svoj a hlavne na seba akosi zabudol. Jednoducho sa riadi klasikou – Vyhraj voľby, môžeš všetko. No a Matelko to dokazuje každý deň a niekedy aj každú hodinu či minútu.

Daň za prevod v bankách? Hromadná doprava, kolaps slušnosti a štátni zamestnanci idú do štrajku? A čo s Ursulou?

21.07.2024

Neviem, čo sú to za šumy, rubnúť nám novú daň za prevody alebo výbery z bánk. Trošku to odporuje tej celkovej miere digitalizácie, kde by sa skôr aj samotné poplatky v bankách mali znižovať, pretože už temer všetko je on-line a prakticky banku už nenavštevujem. Maximálne, ak mi zablokujú kartu pre vraj podozrivú platbu v zahraničí. Úroky z vašich peňazí na [...]

Pohoda v nepohode, Trump práve vyhral voľby a beriem vážne slová ministra Tarabu ohľadne vody

14.07.2024

Uhorková sezóna toto leto naozaj nie je. Udalosti sa dejú v jednom kuse. Pohoda sa z chýb nepoučila a opakuje ich. Toto nech však rozhodne komisia. Mňa skôr zaujíma prečo takýto komerčne stratový podnik, aspoň podľa výkazov v hlbokej strate a podľa liberálneho trhového prístupu by fakticky už nemal existovať, pretože trh rozhoduje, ešte stále funguje. Skôr ma zaujíma, [...]

Voda zaspievala, pán Soták s klubom 500 tak isto, alebo kto to celé vymyslel? PS sa postavilo za občanov a čo vláda? Občania sa majú načo tešiť.

10.07.2024

Blog sa skladá z dvoch častí. Tú prvú venujem človeku, ktorého som si vážil, ale to už pominulo. Klub 500 na čele s pánom Sotákom sa akosi začali veľmi angažovať v prípade pitnej vody. V prvom rade by som mu odporúčal, aby sa radšej venoval diagramu železo uhlík, máme vyštudované podobné odbory a technológia ma vždy bavila. Teraz však k meritu veci. Ak chce [...]

medveď hnedý

Medveď v Šútove zaútočil na cyklistu, previezli ho do nemocnice

24.07.2024 22:15

Od začiatku roka do 1. júla eviduje Štátna ochrana prírody 793 hlásení o výskyte a strete medveďa s človekom.

Russia Ukraine Moscow Mood

Moskva láka svojich mužov na front. Za akú odmenu ich chce vidieť bojovať proti Ukrajincom?

24.07.2024 19:00

Rusko má zjavne problém s náborom mužov, ktorí sú ochotní zapojiť sa do invázie. Moskovský starosta oznámil, že mesto im ponúka vysokú prémiu.

Taraba, dúhová vlajka, lgbti

Dúhová vlajka so štátnym znakom? Taraba podal trestné oznámenie za hanobenie zástavy. Odborník: Taký trestný čin neexistuje

24.07.2024 19:00

Prípravu zákona v tejto súvislosti už avizoval aj predseda SNS Andrej Danko.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Odporúčania EK nezohľadňujú mnohé opatrenia prijaté koalíciou. Susko: Správa je nevyvážená až zavádzajúca

24.07.2024 18:13, aktualizované: 20:51

Vo svojom stanovisku Fico zdôraznil, že príslušné rezorty budú s EK viesť ďalší dialóg.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 650
Celková čítanosť: 3961002x
Priemerná čítanosť článkov: 6094x

Autor blogu

Archív