Založ si blog

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa náhodou dať zaočkovať ako prvý? Veď rozhoduje o ľuďoch!
Teraz aj na trošku inú nôtu. Stále som sa nedozvedel, čo s nami, ktorí sme Covid prekonali. U nás je očkovanie totálnym nezmyslom. Doteraz je nakazených je cca 150.000, aj keď sa do výsledkov nezarátavajú antigénové testy. Načo aj. Uzdravených stále pribúda a vytvorila sa u nás prirodzená imunita. Čo spraví vakcína s takýmito ľuďmi? Ak vraj my máme imunitu tak na tri mesiace, tak ako zaručia lekári a odborníci, že z vakcíny budeme mať imunitu na dlhšie ako tie tri mesiace? No a čo ak vírus nejako zmutuje, čo sa môže ľahko udiať?
Tu na Pravde som čítal článok.
Kto ho prečítal, zistil asi nasledovné. V tom článku sa absolútne nič nedozvedel, len asi to, že vedci sú akosi bezradní. Vraj sa môžeme znovu nakaziť a boli nejaké potvrdené prípady. Z cca 66.000.000 ja viem zatiaľ o jednom prípade a celkovo sa uvádza cca 26 dokázaných (aj to pravdepodobne) na celom svete. Igor Bukovský o tom hovorí vo svojom videu, kde si môžete pozrieť aj všetky odkazy. V spomínanom článku virologičky mi veľmi chýbali relevantné štatistiky. Koľko ľudí sa znovu nakazilo? Presný počet v celom svete. Štatistiky úmrtnosti – to znamená presné vekové zloženie atď..
Neviem, či to bol úmyselne takto napísaný, alebo o čo vlastne išlo. Nahnať strach? Nemci zverejnili štatistiku, kde sa im zvýšil počet úmrtí na mozgovú mŕtvicu či iné choroby, ktoré boli zanedbané kvôli Covidu. No fakt gratulujem!
Ešte jedna vec. Vzor rodinne založeného typu, predseda parlamentu, pred ktorým sa žiadna plastika neschová, asi trpí určitou sexuálnou deviáciou. Nie som v tomto odborníkom, ale tie jeho aférky sú už naozaj cez. Vraj je taký a iný asi nebude. Fakt, toto zloženie vlády je „očarujúce“! Ak ich vládu Slovensko prežije, tak už prežije naozaj všetko. Jedno Matovičovi však kvitujem. Začal zatvárať kriminálnikov, škoda však, že len z opozičného tábora a ten svoj a hlavne na seba akosi zabudol. Jednoducho sa riadi klasikou – Vyhraj voľby, môžeš všetko. No a Matelko to dokazuje každý deň a niekedy aj každú hodinu či minútu.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

NR SR / Parlament /

Poslanci ukončili rokovanie skôr. V pléne chýbali predkladatelia návrhov

07.12.2022 18:35

Vo štvrtok sa má konať mimoriadna schôdza o návrhu na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde.

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423656x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív